Dziekuje Ewelinie i Andrzejowi oraz rodzinie Klan Pack za te podwyżki moje dzieci dalej będą głodne. Dość solidarności 80 co dbają tylko o siebie nie o pracowników .Rozwiązać ten gówniany związek

obserwator

Obserwując opinie gdzie kłótnie , złe relacje między kierownikami , mistrzami a pracownikami przeważą to prowadzi Fpn w złym kierunku. Porównajcie opinie na FIP cisza, spokój , widzę piękne plakaty zachęcające do wspólnej integracji pracowników, da się. Dlaczego tak się dzieje , kto ponosi za to winę. Odpowiedzcie sobie sami.

Abc
@obserwator

Odpowiedź jest bardzo prosta. Jest to świadoma i prowadzona z premedytacją działalność nowego zarządu, który przy pomocy poległych mu komórek, czyli HR i peudo związków, dąży do obnizenia rangi czy znaczenia polskich fabryk w spółce. Odbywa się to poprzez dyskryminację polskich pracowników. Brak szacunku i nie docenianie dobrych fachowców co powoduje ich odpływ a co za tym idzie, obniżenie jakości produkcji. Oprócz tego nowy zarząd wytworzył atmosferę strachu i niepewności poprzez spektakularne zwolnienia pracowników którzy odwazyli się upomnieć (polowanie na czarownice). Podejrzewam że w najbliższym czasie dojdzie do marginalizacji polskich fabryk a co za tym idzie także nas Polaków i w konsekwencji dojdzie do likwidacji. Szkoda że Polacy są dyskryminowani we własnym kraju i to w fabryce gdzie powstały pierwsze linie a canpack Brzesko był kuźnią fachowców którzy walnie przyczynili się do powstania pozostałych.

Bono

Takim stracił że jak się handlowało papierosami i alkoholem w godzinach pracy no i oczywiście też trzeba na nosić się paliwa na parkingu od Ukraińców. Po takiej ciężkiej pracy można nabawić się choroby wibracyjnej.

W ostatnich opiniach nie mogę niczego wyczytać na temat planowania produkcji a oferta do was mnie zainteresowała. zwłaszcza ze hybrydowo można pracować. na start są standardowe stawki czy można już negocjować? Spełniam warunki mile widziane (na przykład znajomość SAP), jest okres próbny?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite

Kiedyś gdy ludzie z can pack wyjeżdżali na nową inwestycję to byli traktowani z szacunkiem mieszkali w dobrych hotelach.czuli się docenieni Mówiono jacy to oni są super specjaliści. Bo byli najlepsi. Uruchamiali jedna fabrykę po drugiej. Teraz w USA są traktowani jak (usunięte przez administratora) muszą sobie sami kupować posiłki prać ubrania mieszkają w zarobaczonych hotelach a zarabiają cztery razy mniej niż szkoleni przez nich amerykanie Tak campack docenia tych dzięki którym jeszcze to wszystko działa. Czasem wstydzę się tego gdzie pracuję. Powoli obserwujemy upadek tej firmy. Czy motywacją do lepszej pracy ma być twierdzenie że nie będzie podwyżek bo w Ameryce są problemy? A co my zawinilismy że Amerykanom nie chce się pracować. Czy nie zaczynamy być traktowani jak tania siła robocza, jak (usunięte przez administratora). Kiedyś byłem dumny że pracuje w canpack a teraz wstyd się przyznać. Gdyby nie dodatkowa praca to by człowiek z głodu(usunięte przez administratora). A kierownictwo tylko straszy skłóca ludzi i szuka powodów żeby słabo ocenić i oczywiście zero podwyżek.No i najlepiej żeby kogoś zwolnić żeby podlizać się dyrektorowi. Przykre to. Bardzo przykre.

piotr jewuła

Panowie czy ktoś brał z was udział w badaniach na wibracje w 2021 07 13 i oraz w lipcu tego roku .

Kacper

Panowie kto jest naszym największym wrogiem w zakładzie ja uważam że to Andrzej G i Ewelina S F to te osoby kolejny raz podpisują to co chce dyrektor a nie współpracuje z Czesław Kwasniak ,ja idę do Czesława bo to gość co broni pracowników i chce podwyżek dla nas ciężko pracujących .

gruby

Podpisali już zgodę na podwyżki w wysokości 7 procent .A Czesław domaga się 20 procent .. Podziękujcie EWELINIE i ANDRZEJOWI

Czesław daje na wielkanoc i chce podwyżek 20 procent .A pseudo solidarność 80 oddaje wasze pieniądze na boże narodzenie które płacisz w składkach i podwyżki podpisuje jakie mu podstawią.do podpisania . Policz ile straciłeś 20 - 7 to 13 procent co miesiąc zabrał pseudo związek moim dzieciom twoi ale głupich nie sieją tylko należą do NSZZ SOLIDARNOŚĆ 80 ..A co z tymi pieniędzmi z całego roku co zbierają, jako składki się dzieje? Na czyim koncie są zdeponowane .? W Porębie ?

Dobrodziej

Na Boże Narodzenie raz w roku członkowie S -80 otrzymują wzrost składek a na Święta Wielkanocne raz w roku czyni to NSZZ S . To jest drobiazg ale dzisiaj czytam notatkę prawdziwej Solidarności z kolejnego spotkania z dyrektorem Kubenką która dociera do pracowników. Dla NSZZ Solidarność nie ma zgody na jednocyfrową podwyżkę wynagrodzeń to jest kolejne stanowisko a gdzie są notatki S 80 z kolejnych już dwóch spotkań . Gablota tego związku jest pusta , co mają do ukrycia nie informując członków związku którzy płacą składki nie mówiąc o obronie swoich członków w sądzie pracy przez prawników bo po prostu ich nie mają. W trudnych czasach redukcji zatrudnienia związek s 80 nie istnieje o czym nie wiedzą ich członkowie. Dobrodziej.

gruby

Okradli nas z podwyżek solidarność 80 Andrzej i Ewelina kto im jeszcze wierzy zwykli (usunięte przez administratora) pod płaszczykiem związku. ile przez nich straciliśmy pieniędzy .

naj
@gruby

Nie wiem "Gruby' kto ci płaci za kłamstwa jakie wypisujesz,udajesz że masz dużą wiedzę nt S80 a tak naprawdę to jesteś niezwykle złośliwym człowiekiem ,nieudacznikiem i kłamcą.Twój guru Czesław nigdy nic nie załatwił oprócz wycieczek socjalnych bo jest pracownikiem socjalnym.Żądać można wiele a dostaje się się podwyżkę od zarządu który ma gdzieś mnie ,ciebie i związki jakie by one nie były.Jedyną metodą jest strajk teraz na wiosnę i jedność której zresztą ty zaprzeczasz,bo dużo oczerniasz a mało pomagasz.

kolega

Z tego co wiem Sprawa Olka jest w sądzie pracy i ma on przez Czesława załatwionego bezpłatnie mecenasa z zarządu regionu solidarność który dysponuje prawnikami fachowcami w prawie pracy. Związek zawodowy który dysponuje takim zapleczem prawnym jest w dzisiejszych czasach bezcennym dla członków związku i budzący lęk u pracodawcy.

kompletne zero

Widze ze bardzo się nie cenisz za 200 zł sprzedałeś się a jak by solidarność 80 poparła czesława to miałbyś w kazdym miesiącu 300 zł podwyżki wiecej ale poziom inteligencji członków solidarność 80 niestety jest tak niska jak to 200 zł .Judasze z solidarności 80 was bardzo tanio można kupić Policz ile straciłeś na podwyżkach w ubiegłym roku i ile stracisz w tym roku jak Andrzej i jego laska podpiszą zdradzieckie podwyżki .Świeta wam juz załatwili za darmo pracujecie, tak zbierali podpisy żeby nie pracować w ubiegłym roku i co z tym zrobili wiecie wrzucili do kosza bo są juz dawno kupieni przez dyrektora ,Czemu andrzej jest non stop na pracy zdalnej i co on wtedy za prace wykonuje ,pali w pomieszczeniu a nie wolno tylko w miejscach wyznaczonych ..\Żal mi was judasze tylko za współprace się awansuje nowy mistrz z l 9 solidarność 80 pytanie za co tak awansuje .

Lili

Czemu tak? jak to wychodziło brygadowo, akurat teraz byłaby ich kolej czy jak? to było już rok temu zaplanowane? W tej brygadzie ludzie rotują? I ile wtedy wyciągnęli?

Piotr Jewuła

11 stycznia godz 12 zapraszam do sądu pracy . Jak chcecie zobaczyć kto będzie występował przeciwko mojej osobie . Będziecie wiedzieć komu nie zależy na wyjaśnieniu nieprawidłowość w Can Pack Brzesko , Prokuratura stwierdziła że jestem poszkodowanym przez Can Pack Brzesko i stwierdziła 2 przestępstwa ,

Piotr Jewuła

Sąd w Bochni godz 12 . 11 stycznia. 2024 .Solidarność 80 będzie przeciw mnie oni nigdy nie popierali moich starań o poprawę warunków pracy, zgłaszania chorób zawodowych i jak widzicie podwyżek płac i pewnie w tym roku też nie poprą 20% podwyżek .

Pragnę złożyć zarządowi Wesołych radosnych i mile spędzonych świąt bożego narodzenia w gronie rodzinnym. My niestety nie możemy ich tak spędzić ponieważ zmuszacie nas do pracy w święta i to za stawkę podstawową ale to już wasze sumienia niech was dręczą o ile je macie. Pozdrawiam

Taki jeden

A na co liczyliście? Jak w latach poprzednich znaleźli się chętni do pracy w święta za wielokrotność stawki, to5 logiczne że pracodawca wie ze5 na świętach i rodzinie tym ludziom nie zależy. I teraz mamy tego efekty.

skarpety na świeta

Nie wolno nam pracować w świeta trzeba zgłosić do PiP ,ze wzgledu na przekroczone normy hałasu .

Pamparampa

W końcu pracownicy mają okazję postawić się pracodawcy i pokazać co o tym myślą,pracownicy mają opieki nad dziećmi,zawsze są lekarze jest sezon chorobowy o L4 nie trudno,zbuntować się i nie przyjść,niech sobie majstry z kierownikami jadą ewentualnie kadra z biur skoro taki pomysł wymyśliła zapraszamy na linie w te dni ale nie Polaczki (usunięte przez administratora) i grzecznie do pracy.

Wolny od CP.

(usunięte przez administratora) Nie ma 300%, 200% bądź 100%. Święta powinny być wolne i koniec tematu.

Ktoś

Hmmm znajomy zmarł na nowotwór, w Canpack nie pracował ale mogę też napisać, że to wina CP?

Były Pracownik.

I bardzo dobrze do roboty w święta. Was nie można szanować, bo sami Siebie nie szanujecie. Zresztą pracowałem na produkcji w CP kilka lat i wiem że za 200 % procent to byście po rękach Panów całowali. W obecnej firmie gdzie, pracuje nadgodziny tylko sobota 1 zmiana i jeszcze problem chętnych znaleźć. O niedzieli nikt nie wspomina bo wiedzą że nikt nie przyjdzie. Już nie mówiąc o młodych pracownikach bo Ci znają swoje prawa na pamięć. słynę pokolenie Z. Zresztą jest rynek pracownika i umieją o swoje walczyć. A Wy co ? Popiszecie na gowork, pokrzyczycie na szatni i jadalni. a potem pójdziecie do roboty z pokorą. A majster powinien Was na baczność ustawić oraz alkomatem przebadać i pokazać gdzie wasze miejsce.

nigdy cp

kiedyś pracowałem przez wakacje na fon puszka linia 2 i szkoda słów bo beznadziejna robota w święta weekendy i huk i ciągle pospieszali zachowywało się jak by mieli coś z głową

plastuś

Słyszałem że Czesław chce powołać społecznego inspektor pracy. Podobno Piotruś z HR-ami włącznie już mają niestrawność.

janosik
@plastuś

Ci dwoje którzy związek osiemdziesiąt zawłaszczyli będą z hr blokować wybory SIP. Zszokowany jestem że na całym zakładzie jest zakaż palenia papierosów w pomieszczeniach a gagatek pali cały czas papierochy jeden po drugim w pomieszczeniu na 2 piętrze. (usunięte przez administratora)co w tym temacie robi kierowniczka BHP pani Pudełek dlaczego nie nałożono na niego kary pieniężnej.

Braun

"Jeśli się boisz już jesteś (usunięte przez administratora) Apeluję do was Koleżanki i Koledzy, Zacznijcie domagać się swoich praw w tym zakładzie. W innym przypadku biada nam - zwykłym pracownikom na linii.

Nie wolno nam pracować w godzinach nadliczbowych należy to zgłosić do PANSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY

Kostek

A skad wiesz że w Brzesku będą takie same?

End

Dajcie już spokój .Odsunęli go od nas,za nie osiągnięty cel.i za (usunięte przez administratora).Tersz pracujmy spokojnie i patrzmy jak następca i jego wybrana świta się pogrąża w uleczeniu linii.Nowa maszyna,wiemy o którą chodzi rzekomo robi znaczące postępy.Generalnie generuje same problemy i wzrost braków.A taka jest fajna amerykańska.A co do świąt to sami jesteśmy sobie winni przez pazerność na kasę .Ale nie trzeba się dziwić bo bardzo mało zarabiamy.

skarpety na świeta

Andrzej i Ewelina tylko swojego (usunięte przez administratora) bronią innych pracowników już nie .(usunięte przez administratora)

rozbawiony
@skarpety na świeta

Czy ktoś mi powie kto jest w komisji socjalnej , otrzymaliśmy najmniejsze kwoty na Święta ze wszystkich zakładów w canpaku. We FIP po 200 zł otrzymało każde dziecko pracownika oprócz tych pieniędzy dla wszystkich pracowników. Toniemy, nazwiska.

Cześć, teraz jak są powystawiane oferty na takim portalu to widzę, że na niektórych stanowiskach nie podają widełek, a dla automatyka już na przykład tak. Piszą przy tym ze to teraz opcja „od zaraz” i oferują od 6,8 do 10 tys. na start zaczyna się od tego „dołu”? co wpływa jeszcze na widełki, czemu są tak rozbieżne?

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 48 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku