Iwan Niczpuruk Jebiewdenko

Jak jest tak naprawdę w tym zakładzie Z tego co wiem od znajomego to jest jedna wielka sodoma i gomora

Canpakman
@Iwan Niczpuruk Jebiewdenko

Hahahahaha dobra opinia :) :)

Jo

Jo się pytom, gdzie SO puszki z cukierkami za czy pindziesiont?

Wkurzony

Pytanie do HR jest grudzień ludzie na produkcji mają po 20 parę dni urlopu ciężko jest otrzymać nawet jeden dzień wolnego wiecznie odmowa Pracuje sam na maszynie nie ma zastępstwa to kto ja będzie obsługiwal ??problem narasta !!!!Mistrzowie nie dają urlopu bo nie ma ludzi ??Nie ma zastępstw do kiedy tak będzie czy mamy brać chorobowe ??

Trfgt
@Wkurzony

W tej firmie chyba pracownik jest kosztem a nie wartością dodaną. Z komentarzy można wnioskować, że to dotyczy obecnie raczej każdego szczebla grupy zawodowej. Wycisną ile się da, zniszczą zdrowotnie a na koniec pewnie się pozbędą jak zbędnego sprzętu. Ameryka panie!

PR3

Co za (usunięte przez administratora) wpadł na pomysł żeby chodzić na stanowisku pracy w maseczce, przecież długo trwałe noszenie maseczki bez jej zmiany jest szkodliwe, mistrz zmianowy powinien roznosić co 3h nowe maseczki, a ciekawe czy kochankowie mowa o mistrzu i jego podwadnej jak się stukają w kantorku to w maseczce czy bez, Stasiu to do ciebie - może kierownik i derektor wreszcie się zainteresują tą sytuacją bo kochance są przypisywane pracę przez mistrza których w ogóle nie wykonała. Nikt za tą panią nie będzie zapierdzielał i dobrego słowa nie usłyszy a jej przypina się ordery za coś z czym nic nie miała wspólnego.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
Batko

Róbcie tak dalej,

Kamil

@paweł a próbowaliście to zgłaszać ze jest was zbyt mało?

Roy
@Kamil

Pytasz z HR? Daruj sobie. Nikt już wam nie ufa.

pytajacy

Czy prawdą jest że w CP FPN planowane są cięcia etatów na stanowiskach robotniczych? Słyszałem takie pogłoski.

Pracownik juz nie dlugo

Juz mi sie tu niechce robic bo warunki (usunięte przez administratora) na zmiany za marne grosze a kawalery stare to buce które tylko zanizaja pensje bo boją sie wlasnego cienia

Byly pracownik

Zal mi tych ludzi z produkcji co tak dlugo robia w tej firmie nawet po parenascie lat i zarabiajac tylko kilkaset zlotych wiecej od najnizszej krajowej a czesto sa to zarobki ok.3000zl NETTO.A wiem bo sam robilem tam 12 lat za niecale 3000zl.robota w szkodliwych warunkach ogromny halas smrod i praca w ciaglym stresie przez mobbing stosowany przez mistrzow zmianowych!

Dinozaur
@Byly pracownik

Masz rację jeden wielkie nie porozumienie

Ten pozytywny

Witam czy na tym niby zakładzie dalej panuje taki dramat dalej tak ludzi wykorzystują? Bo z tego wiem to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) Bawią się ludźmi wykorzystują a płacą najniższą krajową ????

Swój

A jak tam ten od basenu ten ped**il? Pracuje jeszcze u was?

Bolek

Czy istnieją jeszcze związki zawodowe ? Acha czekają cichutko do emerytury.

Orajt

Czy to prawda że obcinaja etaty na produkcji I działach okołoprodukcyjnych? Chyba to jakis żart?! Teraz jest kiepsko z obsadą, kto będzie pracował dla tych słupków i wskaźników?? Pracuje w tej firmie 16 lat , myślałem że wszystko juz widzialem. Chyba czas wyjechać bo nic pewnego już ta firma A szkoda

Obserwator

Czy to prawda że na puszce wchodzi czterobrygadowka?

Uwaga na ten zaklad!mimo licznych przypadkow koronawirusa w zakladzie nadal naciskaja na produkcje!i nie mysla jej zatrzymac bo dla nich produkcja liczy sie tylko.

kolejny de b il

A ty myslisz ze jak produkcja stanie to bedzie fajnie ? fabryka nie pracuje to fabryka nie zarabia. Dlaczego się nie zwolnisz ?

LOLEK

Mają tam tego wirusa czy nie mają? zamykają czy nie to (usunięte przez administratora) w końcu?

LOLEK
@kolejny de b il

może gość chce być zdrowy, co nie?

Tak
@LOLEK

To jak chce byc zdrowy to niech znajdzie prace zdalna i siedzi w domu. Jak nie chce zachorować to nie powinien wychodzić ani do sklepu, ani do lekarza. Maseczka, higiena przestrzegana przez wszystkich i ograniczać kontakt/dystans ... a nie płakać ze CanPack powinien zamknąć fabrykę no ludzie ... ????????????

Sfrustrowany !!!

Pytanie do HR lub planisty czy w tym zakładzie jest możliwość zaplanowania jednego dnia urlopu bez niespodzianki ??Wydaje mi się że to graniczy z cudem ponieważ w praktyce jest akceptacja urlopu przez tydzień a tu nagle dwa dni przed urlopem brak akceptacji i to jest nagminne !!Nie można nic sobie zaplanować Masakra co się dzieje zostaje brać chorobowe ....

Polak mały

Epidemia koronawirusa uwidoczniła pewne ciekawe zjawisko, biurowce w zakładzie w Brzesku w większości świecą pustkami. Większość kadry administacyjno- inżynierskiej pracuje zdalnie, produkcja idzie pełną parą , wszystko hula w jak najlepszym porządku . Nasuwa się jedno pytanie : jaki jest cel utrzymywania biurowców i całej infrastruktury z tym związanej jak bez obecności tychże specjalistów w tym także z tzw . ,, Bożej łaski ,, :) zakład pracuje bez zarzutu . Zarząd powinien się tym ,, ciekawym zjawiskiem ,, dogłębnie zapoznać . Może okazałoby się ze aż tylu tychże specjalistów wogóle niepotrzeba :) .

Papa smerf
@Polak mały

Podobno jest przygotowywany transparent na uroczystość opłatkowa w języku angielskim odnośnie podwyżek dla pracowników produkcji i bojkot tej imprezy

Ehh

Wirus na zakładzie, brygady na kwarantannie a szefostwo wycisza sprawę. Uważajcie tam na siebie

Obserwator

Kierownik z L-2 pozbył się pracowników z Belvaca i podobno nawet ich o tym nie poinformował osobiście tylko dowiadywali się o zmianie linii od planisty. Tyle się trąbi w Can Pack o szacunku i innych takich a On nie potrafi się nawet z nimi spotkać i porozmawiać z nimi w cztery oczy. Powiedzieć im dlaczego się ich pozbywa, czy są nieefektywni lub ,,odporni" na wiedzę i nie widzi dla nich miejsca na swojej linii. Ciekawe jest jakie ,,warunki" musiał spełnić kandydat żeby opuścić linię 2 ,a jakie żeby zostać.Czyzby znowu decydowały układy? Miały być po dwie osoby na maszynie a w jednym przypadku zostały 3, ciekawe? Z każdej brygady miała iść jedna osoba a z jednej brygady poszły dwie. Na ich miejsce przenieśli osobę z innej brygady, trochę to dziwne????. Dobrze wiedzieli co robią bo prowadzący jest zbyt uległy i tylko jemu mogli to wcisnąć bo pewnie inni zrobiliby dym.

Canpackman

Dlaczego na stronie CP, nie ma podanych aktualnych ofert pracy w Niderlandach ?

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 350.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 325, z czego 49 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku