Obserwator

S&P obniżył rating do BB-. Na oficjalnej stronie internetowej CP informacja dla inwestorów, "CANPACK is taking aggressive actions to improve performance". Nie liczcie raczej pracownicy na kokosy. A twierdzenie o agresywnych działaniach zmierzających do poprawienia wyników napawa nadzieją i zarazem niepokojem. Ogólnie agresja źle się kojarzy.

Nastawiacz

A gdzie postulaty płacowe drugiego związku "80" ?? Istniejecie w ogóle? https://tinyurl.com/27xh7kuu

były związkowiec 80
@Nastawiacz

Gagatek broni interesów pracodawcy nie pracowników. Wypisałem się, szkoda płacić składki na kreta. Dziwie się jeszcze innym członkom że nie zrozumieli jak ich (usunięte przez administratora)

olek
@były związkowiec 80

Płaczecie a trzeba zwołać walne zebranie członków i odwołać gagatka z przewodniczącego tej osiemdziesiatki . Wybrać osobę która się nadaje ma wiedzę dla bronienia praw pracowników.

Wito
@Nastawiacz

I tak te podwyżki, o ile w ogóle będą, powodują tylko coraz większe rozwarstwienie. Ci co zarabiają najmniej będą nadal zarabiali najmniej, a ci co najwięcej dostaną jeszcze więcej. 20% z 3,5 tysiąca, a 20% np. z 6 tysięcy. Robią Was jak chcą... W wielu zakładach podwyżki są procentowe od średniej zakładowej, co nie powoduje chorych kominów płacowych. I taka powinna być podwyżka dla wszystkich. Niestety tu nikt nie ma jaj się postawić...

Robol
@olek

Należy mu się raczej nagroda, a nie odwołania. Związki i tak za dużo się poświęcają dla nas roboli. Ja jestem im wdzięczny i w podziękowaniu mogę nawet uklenknac i pocałować buty związkowcom

uczciwy
@Robol

To Ewelinie podziękuj a nie nieudacznikowi który siedzi na etacie i nic nie robi ,nawet pisma nie potrafi napisać. Pasuje mu tylko zdalna praca.

Janosik
@Nastawiacz

80 tylko się układa z HR i Kubenką trzeba zwołać walne zebranie członków i ich odwołać.Bo nigdy godnie zarabiać w tym zakładzie nie będziemy .

Brzydki
@Robol

Nagroda dla Gagatka i Eweliny chyba żart dość już preferowania tylko ich , (usunięte przez administratora) pracowników współpracując z HR i Kubenką

Czy coś wiadomo o premii rocznej lub dodatku świątecznym?

O czym ty marzysz ?

Hahaha

Największym błędem w fabryce to kierownik z linii 2 no żenada!!!

Ktoś
@Hahaha

Kolesiostwo i układy typu położysz u mnie płytki jakiś mały remoncik to będziesz u mnie robił nawet jeżeli jesteś partaczem

Pracownicy

W imieniu pracowników dziękujemy HR za to, że jesteście. Dzięki temu, że jesteście zawsze otrzymujemy od Was wsparcie pracownicze oraz wszelkie rozwiązywanie problemów pracowniczych. Dzięki Wam lepiej nam się pracuje i widzimy sens pracy dla której żyjemy. Bez was bylibyśmy jak dzieci we mgle. Tacy fachowcy jak Wy są niezbędni w firmie, bo nietylko pomagacie nam pracownikom, ale wprowadzacie przyjazną atmosferę w pracy. Powinniście być za to solidnie wynagradzani. Jesteście naszymi przewodnikami. Dziękujemy Kochani:)

Ja też dziękuję.

Szczera
@Pracownicy

Jestem wdzięczna HR za okazaną mi pomoc. Jesteście wspaniali i pomocni. Prawdziwe anioły.

obserwator
@Pracownicy

Wpisy pracownic HR nic nie zmienią , opinia o waszej pracy jest fatalna wśród pracowników. Domagamy się podwyżek wynagrodzeń od 1 stycznia 2023r dla każdego pracownika wysokością inflacji w innym przypadku strajk włoski.

jurek
@Szczera

hehehe ale sobie kadzą , jeszcze kolejną gazetkę wydrukujcie na zakładzie z propaganda.

interesujące
@obserwator

Najbardziej warte rozwagi jest to, że z każdym podobnym wpisem, kompromitują się paniusie coraz bardziej.

Robotnica
@interesujące

Jestem zwykłą pracownicą.zalezy mi na pracy a nie na pieniądzach. Popieram firmę i biuro. My robole na kolanach powinniśmy dziękować za pracę

Anonimka
@obserwator

Masz rację. Podwyżki się należą, ale tym co siedzą w biurze za urzeranie się z takimi robolami jak wy. Chamstwo i słoma wychodzi Wam z butów. Do roboty a nie mendrkowac.

Xxx
@Anonimka

Żre się przez ż z kropką, tego na zarządzaniu zasobami ludzkimi nie uczyli?

księgowy

Są solidnie wynagradzani średnia w HR to 20 tyś . Kochana

Nic

Od kilku lat słyszę od moich dziwnych i śmiesznych wieśniackich kierowników błaznów że ma być kasa tzn. dodatek pieniężny do wypłaty za tzw multiskila czyli kogoś kto pracuje na kilku maszynach. Pieniedzy jak nie było tak nie ma a ja robie robote za parę osób na kilku maszynach. Więc kto kogo robi w h..a? czy kto z siebie robi huja....???? Te podwyżki co były teraz to kpina, wstyd i oby władze CP prezesi i ci śmieszni kierownicy zgnily w pekle !!!!

Brzydki
@Nic

Co ty chcesz tylko w Brzesku jest tak w żadnym innym kraju gdzie jest nasza fabryka nie ma takich murzynów jak u nas najgorsze warunki pracy , najniższe płace a pracy za trzech i dostaniesz złotówkę podwyżki a roboty za trzech podziwiam was waszą głupotę czy nie widzicie że nie ma kto pracować a wy jak murzyni niedługo za kromkę chleba , wszyscy w koło dają podwyżki a u nas nic zacznijcie myśleć

Kłod222
@Nic

Bo jesteś naiwnym parobkiem,dajesz się (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) za marną najniższą krajową????????????jak i inni robale tam pracujący.Władze z Ewelina na czele robią z Wami co chcą i manipulują jak marionetkami,jakoś nie dziwi mnie fakt ze są tam co chwile przyjęcia do pracy i jest taki przemiał pracowników ????????????Dziwne ze ktoś jeszcze nie wydymał Ewelinki za te wybryki i jej (usunięte przez administratora) Andrzejka????????????

Myślący
@Nic

HR obiecuje wam podwyżki Agata, Małgorzata i Aneta robią was w bambuko tak im kazano. Sprzedadzą was na rozkaz petra.

@Myślący

Taka jest smutna prawda. Dziewczyny z HR zrobią wszystko tylko po to aby zachować stanowiska.

Anonimka

Ale zawiść, że one pracują w biurze i mocno się starają dla was, a wy jeszcze je oczerniacie. Wstydźcie się. Ja jestem im wdzięczna za fachową pomoc.

Rozsądny

Jestem zdania, że HR należy odsunąć od kontaktów ze związkami zawodowymi dlatego, że narastają konflikty nawet w socjalnym w rekrutacji też się nie sprawdzają.

zdolny

Dziewczyny z HR proszę nie ośmieszajcie się tymi wpisami którymi nie zastąpicie braku swojej wiedzy . Bez was zakład by lepiej istniał .

zdolny
@zdolny

Zapomnialem dodać że leczę się psychiatrycznie .

ZZ

Czesław, co z tą ankietą zadowolenia? Zrobiłeś szum, doszło do HR, dostałeś reprymendę i wycofałeś się rakiem? Jeżeli się mylę to kiedy będzie ta ankieta?

Zadowolona z pracy
@ZZ

Ja wypełniłam ankietę na 100% jestem bardzo zadowolona z pracy. Dziwne że nie dostałeś żadnej ankiety.

ucho
@ZZ

Twardy Borzęcok i reprymenda, ostatni w zakładzie co się ich wystraszy. Czytaj dokładnie pismo od Markowskiej że jest przetarg na firmę zewnętrzną do ankiety.

Bobek
@ucho

Yyyy jaki przetarg?

Denko
@Bobek

A pewnie taki, w którym może firma koleżanki lub kolegi dyrekcji z HR będzie wybrana do przeprowadzenia ankiety zadowolenia pracowników. Wyniki ankiety będą pewnie takie, że wszyscy są zadowoleni. To stara i sprawdzona metoda urabiania niepokornych.

mały
@Denko

firma jakiej koleżanki z hr będzie wybrana tej krzyżak.

Denko
@mały

Jest za miękka w uszach. Zresztą nie ważne kto robi ankietę. Ważne kto liczy głosy.

Zły
@ZZ

A co robi Gagatek i Ewelina tylko myśli o siebie dobrze się ustawili . Funduszu socjalnego nawet nie umią poprawia prowadzić, wycieczka to porażka cena była bardzo wysoka i się pytam za co Ewelina na dom potrzebujesz

Nox
@Zły

A czy byłeś baranie na tej wycieczce? Miernoto jak byś tylko chciał kosztowało by cię 100 lub 200 złotych + podatek - dużo?Miernoto umiesz tylko ujadać. Żałujesz komuś domu człeku chowu klatkowego. Zaszufladkowany i zakompleksiały mięczak któremu wszystko nie pasuje a sam nie jest zdolny do zrobienia czegokolwiek poza anonimowym wylewaniem hejtu w necie.

zły
@Nox

fundusz socjalny jest dla wszystkich nie tylko dla wybranych których stać na wyjazd ,a co z tymi którzy nigdy nie byli na wycieczce a ktoś jeżdzi cały czas i dostaje dofinansowanie a ktoś nie był nigdy ,wycieczka 1700 przez 5 lat 8500 zl a ktos nigdy nie był na wycieczce czyli został (usunięte przez administratora) na 8500 zł ,Zwykłe oszukiwanie tych co są w komisji socjalnej i HR . Ile osób okradliście przez te wszystkie lata .zwykłych pracowników nie widzicie ,koniec z wycieczkami dać te pieniądze na karty dla wszystkich na wczasy są mniejsze dofinansowania

Zwykła pracownica

Kocham tą pracę. Zamierzam zbierać podpisy o zamrorzenie nam pensji i likwidację bonów bo na to nie zaslurzylismy.

@Zwykła pracownica

Co obiecał Hr tej prowokatorce. Czy ktoś wie !

polka
@Zwykła pracownica

Ja już podpisałam. Cieszę się że w ogule mam pracę.

zwykły pajac
@mądry

Znając życie to jedna z tych hipokrytek z HR pisze. Jak tak dalej będą postępowały, czyli bezrozumnie wykonywały polecenia Rumcajsa to będą musiały wyjść z biur i obstawić maszyny.

Obcy
@mądry

Dom skończą w Porębie

Miły

Ewelina gdzie jesteś za ile cię kupili, ile jeszcze na dom potrzebujesz i na krzywdzie pracowników będziesz się dorabiać ?

król nafty
@Miły

Olek, odczep się od Eweliny ponieważ w innym przypadku będziemy musieli przybliżyć na forum Twoją osobę - a będzie o czym pisać!

Bono
@król nafty

No właśnie że się jeszcze nikt nie zainteresował nim bo ja też zauważyłem że on jest nietykalny i pewnie się czuję na zakładzie. Bo chodzi i po liniach i gada brednie widocznie na oczyszczalni mają za mało pracy może temu trzeba się przyjrzeć na poczatek

@Bono

Jest nietykalny bo biega do HR i BHP aby załatwić chorobę zawodową a oni się boją, że narobi dymu i siedzą cicho.

Bono

Jaka choroba zawodowa bo z tego co słyszę to on ma takie choroby i zwyrodnienia jak nikt inny.... Co HR się go boi bo co bo zonusia pracuje w biurze... Jak chory to na emeryturę a nie kombinuje jak tu wyciągnąć kasę.... bo choroba zawodowa yogi ubband ufff inne

Janosik
@Miły

Cały czas nas oszukuje,i z HR i BHP współpracuje żeby ona miała dobrze, jest fałszywa i obłudna.

Pracownik CP

Znam kilku chlopaków z Brzeska. Fajni ludzie. Przypuszczam, że większość jest super. Niestety jak czyram te posty, to mi was żal. Te same (usunięte przez administratora) wyjeżdżają, pociotki robią kasę , a wy się tylko błotem obrzucacie. Ogarnijcie się. To już nie jest Can Pack Brzesko- pępek świata. Oni polaczków mają w życi. A jak wy się obrażacie, a jakiś kretyn podpuszcza, albo jeszcze gorzej. Wchodzi w żyć, by dostać stolek za te kretynizmy o pracy za damkę. To powiduje, że ten popaprany czechosłowak- taka prawda. (usunięte przez administratora)urodził się w (usunięte przez administratora)czechosłowacji, ma nad wami przewagę. Dajemy się nabijać w bambuko. Teraz już tylko kasa się liczy. Jak chcecie coś osiągnąć ? To po pierwsze. Jedność. (usunięte przez administratora)że się nie lubicie. Ale Brzesko Bydgoszcz i Kraków. Stajemy w szeregu. Dopier....my "krecikowi" zjeżdżamy z produkcją i zdycha CP Jak policzą akcjonariusze straty to i Robercik poleci. Kasa ważniejsz od kumpli z kartonów. Proszę to przemyśleć. Zaczną szanować Polskie CP . To my tą potęgę zbudowaliśmy dla tych (usunięte przez administratora)

@Pracownik CP

Tylko na zwolnienia lekarskie i kubenka z Hr wyautowany.

@Pracownik CP

Robercika już niema. Teraz pora na krecika i jego świtę HR i BHP.

Kipski

Agata na bruk.czeski kret i Ewelina z Gagatekiem składki tylko zbierają i znajomym zapomogi dają ,nic nie robią bo sobie pozałatwialia podwyżki płac a my nic po 20 zł lub nic taki mamy związek zawodowy wspomagający dział HR i(usunięte przez administratora)

Zwykła pracownica

Extra fajna praca lekka przyjemna. Ogromna możliwość rozwoju zawodowego i szypkiego awansu. Kierownictwo super zawsze pomorze załoga zgrana i dobre zarobki. Mogę tam pracować za minimalną stabilną pensję.

Robol
@Zwykła pracownica

Paniusiu z HR dość tej propagandy i wciskania ciemnoty pracownikom! Pierwsze pytanie: kiedy będą podwyżki i pieniądze na święta?? Dwa: pracę to Ty masz lekką w biurze i (usunięte przez administratora)..te pieniądze! Po trzecie: jest was w biurach jak mrówek, a my na produkcji na was robimy jak (usunięte przez administratora) w szkodliwych warunkach. Po czwarte: kiedy wydacie kolejną propagandową gazetkę, której już nikt nie chce czytać i którą zabiorę na podpałkę w piecu!

HR

Aneta to ty piszesz? Może Gośka? Pani WG. wam to dyktuje?

Zwykła pracownica

HR z reguły zawsze pomaga pracownikom, wienc są niezbendni bo bez nich bylibyśmy jak dzieci we mgle.Bardzo miła obsługa pracownika i dobra atmosfera jaką tworzą pracownicy HR jest po prostu niezbendna. Jako zwykła pracownica dziękuję że jesteście.

milutki
@Zwykła pracownica

HR potrafi się uśmiechać aby od was dużo wyciągnąć przekazując to władzom zakładów . Po to też go stworzono aby ciąć wynagrodzenia . Naiwni jesteście jak im wierzycie , macie przykład jak załatwili nawet swojego kolegę z HR i Agnieszkę Duda z BHP. Wystarczy dowodów. O opamiętanie proszę.

tajniak
@Zwykła pracownica

Obłuda nie zna granic. Wtyki ma też hr wśród pracowników.

Szeregowy robol
@tajniak

HR to akurat fajna ekipa która zawsze pomaga pracownikom. Można się do nich zgłaszać i zawsze służą dobrą radą.

lulu
@Zwykła pracownica

Ludzie ogarnijcie się. To zwykła prowokacja, a Wy się na to łapiecie. Każdy z Nas doskonale wie, jak jest faktycznie w tych tematach.

polak
@Zwykła pracownica

Popieram. Robię w tej firmie od początku i nigdy nie żałowałem na swój byt. Nawet kiedy mnie chciano awansować pozostałem na zwykłym najniższym stanowisku, bo to dla mnie szczęście, że pracuję dla takiej firmy. Mojim przełożonym mógłby być Ukrajiniec jak reszta zespołu. Wydaje mi się że polacy mają za dużo roszczeń i chcieliby przywilejów wobec firmy i ja się za to wstydzę jako polak

rozbawiony
@Zwykła pracownica

Słyszałem że ma być ankieta badająca atmosferę w FPN i także ocenę Hr. Zwykła pracownico obyś nie była mocno rozczarowana po głosowaniu pracowników. Wtedy trzeba odejść z zakładu.

@rozbawiony

Nigdzie nie zamierzam odejść. Dla mnie praca w tym zakładzie jest nagrodą i satysfakcją bo trudno teraz na rynku o pracę. Traktujmy to jako dar, a pieniondze to sprawa drugorzędna. Zresztą zarobek w pracy nie jest najważniejszy. Dla mnie liczy się ile zrobię i jak najlepiej. Dzięki temu czuję się doceniana za to że poświęcam swój czas na pożyteczny cel jakim jest praca w firmie.

olek
@Zwykła pracownica

Ankieta zadowolenia pokaże prawdę a nie ustawione wpisy. Poczekamy zobaczymy i wtedy pozwolę sobie odpisać tej niby zwykłej pracownicy jaka jest opinia zadowolenia zdecydowanej większości pracowników w zakładzie.

Wito
@Zwykła pracownica

Jeszcze raz gratuluję prowokacji. Niestety ten wpis pokazuje, jak ludźmi da się elegancko manipulować patrząc na większość odpowiedzi.

Przodownik pracy
@olek

Naprawdę nie widzicie sarkazmu we wpisach @Zwykła pracownica?

redaktor
@polak

To Ty redagujesz tę idiotyczną gazetę CP, którą nawet nie mają odwagi rozesłać na wszystkie działy. W Twoim poście i tej gazetce pisane są te same propagandowe dyrdymały. A ja myślałem że Urban się wprzęgnął.

Wyrda
@Zwykła pracownica

Ja też się cieszę że tu pracuje.

Pytanie do HR

Ostatnio pojawiły się na forum różne wulgarne wpisy, które nie są usuwane a inne, być może niewygodne, wręcz przeciwnie. Czy ktoś z HR stoi za tymi prostackimi prowokacjami?

Odpowiedź do HR
@Pytanie do HR

Czyli jednak da się moderować treść postów z poziomu HR, bo wulgarnych wpisów już nie ma. Innych, mniej wygodnych też ;)

łysy
@Pytanie do HR

HR manipuluje pracownikami, kierownictwem i minimalizuje wynagrodzenia. Fatalna atmosfera to tylko ich wina. Nowy Prezes powinien ich wysprzątać do spodu.

naj
@Pytanie do HR

Pamiętajcie pracownicy CP to zarząd zatrudnił HR .Zatrudnił po to żeby was skłócić,żebyście mniej zarabiali,żeby wami manipulować.Robią to sumiennie i profesjonalnie i mają osiągnięcia co widać po wpisach na tym forum.Dopóki ZZ się nie ogarną tak będzie.

Pelagia
@łysy

Nowy prezes nic nie zrobi. Długo miejsca pewnie też nie zagrzeje, chyba że będzie grupy teflonowych pupilków. Będzie miał raczej za zadanie rozkręcić manipulację pracownikami na jeszcze wyższy poziom. Kontynuacja polityki otwartych drzwi gabinetów dyrekcji i zarządu, mówienie sobie po imieniu i inne debilne bzdury, które są w każdej książce managera zarządzania personelem od czasów plantatorów bawełny.

@łysy

Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji powinno być zatrudnienie zewnętrznej firmy do obsługi HR tak aby USA miało rzeczywisty podgląd na wszystkie rekrutacyjne zaniedbania i lansowanie niekompetentnych dzieci i rodzin byłych kierowniczek z poprzedniej ery.

Bogdan

Problem w tym, że kompetentnych pracowników już jest coraz mniej. Z różnych względów. Własna lub odgórna diecezja. Teraz pewnie działa zasada, mierny, bierny ale wierny, ale za to niskobudżetowy.

Zwykła pracownica

Jesteś chorym z nienawiści człowieczkiem. Mi HR dużo pomógł jako zwykłej pracownicy i pewnie nietylko mnie.

@Bogdan

Tak teraz wyglądają pseudo rekrutacje-awans z grona rodziny i znajomych. Po degradacji za brak zdolności menadżerskich i miernotę awans na nową ciepłą posadkę w ramach grupy.

Każda osoba pod USA została wydymana bez mydła nie ma wyjazdów ludzie nie dawać się w ciula robić idźcie na chorobowe

Niestety nie pojedziecie do USA zostaliście wykiwani przez HR ale w tej firmie to standard. Paniom po psychologii wydaje się, że mogą manipulować ludźmi. Zróbcie coś z tym.

postronny

Pamiętacie jak Związek zawodowy z Eweliną i jeszcze kilkoma osobami zbierali podpisy aby nie pracować w święta? I co?? Jajco!!! Kupili was za drobne. Chcieliście się pozabijać żeby przyjść do pracy.... A teraz we Wszystkich Świętych pracowaliście i zapieprzaliście za normalną stawkę godzinową. Dojdzie do tego ze będziecie robić za (usunięte przez administratora) Związki choćby sobie żyły wypruły to nie są w stanie nic zrobić jeśli nie mają wsparcia w załodze. Weźcie się ogarnijcie i pokażcie w najbliższe święta i Nowy Rok, że ważniejsza jest rodzina. Zostańcie w domu, zadbajcie o zdrowie i odwiedźcie lekarza. Może wtedy Piter zacznie się liczyć z załogą....

polak
@postronny

A ja właśnie zamieżam przyjść w święta i pracować jako nadgodziny. Nawet za normalną stawkę przyjdę bo pracę szanuję.

specjalista
@postronny

Zwolnienia lekarskie fachowców to by zrobiło robotę gdyby linie stanęły. HR wtedy na produkcje. Odwagi prawdziwi specjaliści ustawiacze . Odwagi .Giordzi by nie był wtedy taki cwany.

Amerykan
@polak

Nadgodzin już nie będzie a ty przychodz za normalną stawkę. Apropo na jakim stanowisku pracujesz ? i co umiesz robić ?

USA

wiadomo kiedy będzei wyjazd do usa ? zatrudnilem sie 4 miesiace temu i nadal ani widu ani slychu

Pato

Same sukcesy w tym roku związków zawodowych. Kasy większej na święta nie będzie. Ankiety jak nie było, tak nie ma. Podwyżek od stycznia też raczej nie będzie, a inflacja już niedługo 20%. Może zacznijmy charytatywnie pracować, to wtedy może ktoś doceni pracowników? Bo na związki zawodowe nie ma kompletnie co liczyć. Napiszą pismo i to tyle z Ich "sukcesu". Brawo...

owieczka
@Pato

Amerykan wszystkich pracowników polaczków docenia tak jak stado baranów. Dotarło teraz .

wielki mały

Chodzą słuchy po zakładzie że biurowi będą mieli do odrobienia 1/3 etatu na produkcji aby pokryć niedobory pracowników.

@wielki mały

Na pierwszy rzut na linie powinni rzucić HR . jest ich ponad 70 w Brzesku i Krakowie więc spokojnie obstawią jedną a nawet dwie linie.

sprytny

Czy ktoś już ma wiedzę kto to jest ta zwykła pracownica która tak jest aktywna w opiniach. Bardzo jestem ciekawy jej aktywności oraz fachowości w pracy.

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 48 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042