warunki szkodliwe

Drodzy Współpracownicy, pragnę się z Wami podzielić opinią jaką wypracowałem w ostatnich 2-3 latach na temat CP. Warunki pracy są okropne i nie pomogą tutaj nawiewy wodne które psują się od jakości powietrza na hali czy barierki jak dla bydła prowadzonego na rzeź. Mam na myśli unoszącą się w powietrzu mgłę olejowo- aluminiową, spójrzcie na posadzki i ściany jaki zalega na nich film olejowo-aluminiowy. My to wszystko wdychamy - jak myślicie jaki to ma wpływ na nasze zdrowie. Dawniej za śp. Stolara dostawaliśmy mleko jak myślicie dlaczego? Wówczas firma stwarzała pozory że dba o pracownika. Teraz za rządów Jegomościa z południa jesteśmy systematycznie upokarzani. Otoczył się cwaniarami z HR i realizuje swoją idealną strukturę. Ta struktura polega na systematycznym okradaniu nas z pieniędzy i godności. Pamiętacie jak powiedział że pracownik który pracuje powyżej 5 lat na jednym stanowisku jest nieudolny... To jest pierwszy przykład z brzegu. Mam już trochę lat i ciężko mi podjąć decyzję o zwolnieniu lecz systematycznie przeglądam oferty w okolicy. Pozdrawiam Was wszystkich.

olek
@warunki szkodliwe

Miałem rację o warunkach szkodliwych ale mnie wyrzucono ze związku zawodowego marnej 80 na polecenie hr.

kandydat

Witam, czy są aktualnie przyjęcia do pracy? Na jakie zarobki można liczyc gdy ma się doświadczenie w systemie 4brygadowym na stanowisku operatora z dobrym językiem angielskim ?

@kandydat

Jeżeli chcesz mieć marne zarobki, jeżeli chcesz wiedzieć co to nepotyzm. Jeżeli chcesz leczyć się potem na depresję, to zapraszamy.

kastol

No i tyle z hucznych obiecanek ZZ, że poniżej 20% nie ma opcji by zeszli... I teraz tak : najniższa krajowa 20% do góry, inflacja rośnie, brak zwiększenia dodatku brygadowego - nadal jest bardzo niski, gdzie dookoła jest 1000 zł lub wyżej. Pracujemy w weekendy, święta, nocki itp. W CP w Bydgoszczy nadal jest 1000 zł dodatek brygadowy(i bardzo dobrze)... Brzesko nie zasługuje. Ludzie już kompletnie nie wierzą ZZ. Porozmawiajcie z kolegami, nawet ci, którzy bronili ZZ teraz są źli, że z obietnic nie zejścia poniżej 20% jest już 14,4 + ewentualnie coś od kierownika. A nawet to nie jest pewne. To kolejny rok, w którym zarabiamy realnie coraz mniej i coraz bliżej minimalnej. Jeśli już zeszli z 20%, powinni powalczyć o zwiększenie dodatku brygadowego. Podobno ze strony pracodawcy były przedstawiane informacje podczas rozmów, że głównym powodem odejść z CP jest 4-brygadówka/praca zmianowa i w weekendy. I że można podobno coś w tym temacie zmienić. I co? I cisza w tym temacie. Ludzie ogarnijcie się, robią Nas jak chcą. A niektórzy chcą tutaj ogłaszać sukces. Jaki sukces? Gdzie są ci, którzy tak tu bronili ZZ, że nie ma opcji, by się zgodzili na mniej niż 20%?

Alleluja
@zmartwiony

Ciekawe czy Solidarność się zgodzi. Jeśli TAK to powinni od razu i skutecznie zawalczyc o dodatek z 600 na 1000. 13,7% to jest na ten rok, a 2022 kto "wyrówna"?

taka sugestia

Przyjąłem się w czerwcu na fpn myśląc że porobię z rok ale poprostu się tu nie da pracować ponieważ to jest beznadziejnie tępa i głupia robota w huku smrodzie gorącu i ta kadra kierownicza to najwięksi (usunięte przez administratora) zrobią wszystko dla zakładu a na produkcji porażka więc ja już się zwolniłem

zwolnić kapusia Nowy wpis

plachta wez się do roboty a nie siedź na tym fonie z rozwalona szybką i przestań donosić na chłopaków!!!!!!!

Jest poprawa Nowy wpis

Kędziorku byle tak dalej.Bez zbytniego ,nikomu niepotrzebnego,nic nie wnoszącego pośpiechu .Była tylko nerwowa atmosfera.Nawet wzrok Ci się wyprostował.

Dawid Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Szukam pracy w Brzesku, czy CV mozna składać bezpośrednio w firmie?

Jagna Nowy wpis

Hej. IT Support Specialist ma wpisaną w ofertę możliwość pracy w modelu hybrydowym to maksymalnie 2 dni home office. Czy samemu ma się dowolność co do wyboru takiego dnia czy jednak jest się zależnym od zespołu?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite

Wielgachnypyton

Za normalną stawkę. Dwa lata temu przyszli w Boże Narodzenie za srebrniki, a teraz robią za zwykła stawkę. Niech sobie sami podziękują. Teraz już w każde święta będziemy pracować za zwykle stawki. Dziękujemy bryga(usunięte przez administratora)

Myślę

Niestety ale dopóki ludzie w canpacku nie przestaną prowadzić między sobą prywatnych wojenek doputy nic się nie zmieni. Wystarczy przejrzeć to forum. Jakieś skrajnie głupie nic nie wnoszące komentarze. Język piszacego wskazuje na jego niski poziom i wręcz głupotę. Zamiast się zebrać i iść jednym frontem to wszyscy się nawzajem podgryzają. A kierownictwo się tylko cieszy bo ludzie zamiast skoncentrować się na walce o wyższe zarobki, kłóci się między sobą. Dlaczego wszyscy narzekają na związki i tworzą nowe zamiast zmienić zarząd już istniejących. Wystarczy przeczytać statut. Przewodniczący jednego że związków koncentruje się na wyborach i ma gdzieś swoją funkcję. A wystarczyło by zainteresować media sytuacją w canpacku. Drugi związek zupełnie wypalony jest fasadową organizacją sterowaną przez HR. A wystarczyło by zmienić władzę. Ale jak wiadomo krzykaczy jest zawsze wielu ale do pracy już nie ma nikogo.

xes

Gdzie widziałeś ten harmonogram?

harmonogram
@xes

Zobacz sobie na plan urlopowy. Tam masz wszystkie święta. Wielkanocne się odbyły i wszystko było tak jak w harmonogramie.

Święta
@xes

W tym roku zarząd Canpack nie przewidział świąt Bożego Narodzenia. Pracujemy normalnie. Pozdrawiam.

xes
@Święta

Skoro tak to czas działania dla Związków, były ustalenia z Zarządem dokładnie z panią Podrecką o wolnych dniach w trakcie roku. Jest to twardy argument i trzeba się na niego powoływać. Trzeba zadać oficjalne pytanie a w przypadku złamania ustaleń, podjąć działania protestacyjne. Jak to zrobić pokazuje świetnie Inicjatywa Pracownicza na FIP. Zaraz będą głosy, że będą łamistrajki które za ochłapy przyjdą. Owszem jest taka grupa ale większość przy dobrym przywództwie nie odpuści. Łamistrajki są chciwe i mają krótką pamięć ale tyle że zostali (usunięte przez administratora) rok do tyłu to chyba pamiętają. I nie beczeć, że się nie da. Ważny jest twardy lider. Jak to wdrożą to już tak zostanie i Wasze życie to będzie zeżreć, iść do tego (usunięte przez administratora) i się wyspać po przetyranej nocce. Zastanówcie się, czy warto tak przeżyć swoje życie.

Oburzony

Tak się zastanawiam dlaczego qwa związki negocjują warunki podwyżek dla wszystkich? Sam nie należę do związków bo to pic na wodę koło młyna. W takim przypadku jak wynegocjowali gorsze warunki podwyżek niż proponował GM , to niech te gorsze warunki dostaną Ci co są w związkach a reszta dostanie wcześniejszą propozycję... tak w ogóle to kim są ludzie w związkach żeby w imieniu wszystkich negocjować warunki podwyżek dla wszystkich??

Kpina

Mógłbym sie założyć , że ten kandydat związków BO NIE PRACOWNIKÓW i autor tego nerwowego tekstu to jedna i ta sama osoba. W czym to ty jesteś taki mocny ? W tym , że piszesz sam sobie komentarze ? Od lat narzekasz na CP a uchwyciłeś się go jak rzep psiego ogona i świat poza nim dla ciebie nie istnieje . Widzisz jaka wartość stanowisz ze swoją niby pracą dla firmy to teraz szukasz możliwości , żeby na silę w niej pozostać. Wymyśliłeś sobie funkcję SIPa ha ha . Dbasz wyłacznie o swoje (usunięte przez administratora) a nie o pracowników , przepracuj chociaż jeden dzień na linii to wtedy pogadamy. Gdybyś był prawdziwym przedstawicielem pracowników to wtedy miałbyś nasze poparcie ale nim nigdy nie byłeś i nie będziesz. Wystawiając twoją kandydaturę związki się jeszcze bardziej pogrązyły i straciły wiarygodnosć ludzi.

Źle zaczynasz

Łukasz, nie jest prawda to co piszesz, że kandydaci na SIP mogli zgłaszać się 7dni. Regulamin wyborów zwiazki podpisaly 20.03.2024 więc nie wywiesiliscie go wcześniej co najwyzej pozniej a termin zglossen był do 23.03. Nie uwazasz ze to malo? większość z nas pracuje na zmiany i korzysta z bramy 4 i 3 nie przechodząc codzien kolo tablicy związkowej? Dlaczego w FIP na zgłoszenia były 2tygodnie a u nas wszystkich innych kandydatow odrzuciliście? Dlaczego informacja o wyborach na inspektora (usunięte przez administratora) nie została wysłana do wszystkich ludzi związku tak jak do tej pory?

KPINA!

W FIP kandydaci na inspektora pracy mogli zgłaszać się przez 2 tygodnie, u nas tylko 1 dzień. Związki wystawily swojego człowieka, innych odrzucili! Wstyd!

OBURZONY!!!!!!!!!!!!!!

Niezly (usunięte przez administratora) w tym zakladzie, wybory na inspektora pracy ukartowane, zwiazki wystawiaja tylko 1 kandydata i nie pozwalaja innym kandydowac!!!!!! Patza tylko na swoje interesy a pracownikow mają gleboko gdzies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Xxx
@OBURZONY!!!!!!!!!!!!!!

Po pierwsze nie zgłosił się w zgodnym z prawem terminie inny kandydat. Po drugie jest to reprezentant pracowników a nie pracodawcy. Po trzecie jakie to tylko swoje interesy reprezentują związki? Nie zauważyłeś, że gdyby nie te związki to kto się upomni o prawa i wynagrodzenia pracowników. Może ty pisząc anonimowo w necie, bądź wykrzykując na stołówce a następnie potulnie wykonując rozkazy majstra za najniższą krajową. A może ty nie jesteś z produkcji zarabiasz duże pieniądze i bardzo ci zależy aby nikt nie upominał się o prawa pracowników?

Nikt
@Xxx

Tylko ze te związki zachowują się jak by były reprezentantem pracodawcy a nie pracowników. Jak negocjacje w sprawie podwyżek dalej tak się będą toczyć to dostaniemy 5% w przyszłym roku. A może by tak zainteresowac media tymi problemami. Jak by wizerunek firmy trochę ucierpiał to trochę lepiej zaczęli by traktować pracowników.

Szukają do was na kontrole jakości. proszę o opinie, mam doświadczenie i chce zmienić zakład pracy. czemu nie macie podanych widełek w ofercie? Z tego co widzę automatyk normlanie ma wpisane od 7,8 – 11 tys zł. w jakim przedziale się zamknę na jakości mając 3-letnie doświadczenie?

Tak człowiek

Zapomnij o takich zarobkach. Dostaniesz najniższą krajową i zero perspektyw rozwojowych. Z tąd wszyscy uciekają. Bardzo zła i depresyjna atmosfera.

@Tak człowiek

To jak praca na tej kontroli wygląda, że płacą minimalną i się człowiek nie rozwija z tego co piszesz? Jest przynajmniej luźno? Ciekawe czy ludzie na dziale się lubią?

Prawda

He, szybkie szkolenie i dopuszczasz produkt -na swoją odpowiedzialność do klienta, przyjdzie reklamacja, masz problem, rozmowę z kierownikiem, a nawet z dyrektorem, zarobki śmiech na sali za taką robotę i odpowiedzialność. Luźno będzie w pasie jak się gonisz po linii 8 h bez przerwy no chyba że uda ci się napić trochę wody. Robotą porażka z całego serca nie polecam

Takie stawki dla automatyka to w Bydgoszczy. Tutaj automatyczy zarabiają mniej niż połowę z tego co jest napisane (nie ważne czy po studiach czy z doświadczeniem)

Abc

Kolejny zaklad ktory nie potrafi dać informacji o wyniku rekrutacji mimo zapewnień.. Szkoda czasu i nerwow..

Nikt wazny

Z tego co pamiętam to on doprowadzili do upadku fabrykę w której pracował poprzednio.

robił z lini
@kandydat

Licz na 3000 na rękę i ciesz się. Tyle i aż tyle. Będziesz białym murzynem. Dostaniesz tyle żeby z głodu nie umrzeć i mieć na jedzenie żeby mieć siłę pracować na chwałę krecika.

Gienek
@kandydat

A co z tym językiem, nawet angielskim chcesz na linii zrobić? Maszyny przecież nie gadają w językach obcych. Nawet w 4 brygadówce.

plastuś
@kandydat

Będzie wiele przyjęć jeżeli nie będzie podwyżek wynagrodzeń już i teraz to będziemy się zwalniać masowo.

@plastuś

Kasy większej na święta nie ma. Podwyżek od stycznia ma nie być. Jeśli w ogóle jakieś będą, to od kwietnia. A związki zawodowe milczą. Napisali pismo i tyle. Ankiety oceniającej jak nie było, tak nie ma. Od stycznia będziemy robić tylko za trochę więcej niż najniższa krajowa- nie licząc dodatku. W dyskontach na dzień dobry dają więcej kasy... Bez nocek, bez gorąca, bez huku i bez pracy w święta. To się już robi paranoja...

@Robin Hood

3000zl hahah nie no to ja podziękuję, widze niezły tam (usunięte przez administratora) macie, na 4brygadowce aktualnie mam 3800 wzwyż myślałem że gdzieś indziej coś więcej ugram ale widzę że kołchozy nadal prosperują, pozdrawiam tam wytrwałych no ja bym już na waszym miejscu dawno to rzucił

@kandydat

Już kolejna sieć sklepów spożywczych podnosi wynagrodzenia i na dzień dobry zaczynają się stawki od 4200 do 4800 bez dodatkowych premii itd. Czyli po kilkaset zł więcej niż w CP. A nie pracują w takich warunkach jak My. Związki nadal nic nie robią, to jest paranoja. Ludzie mają już dość, to jest kpina z pracowników... O takich pieniądzach jak Ty masz, olbrzymia większość w CP może sobie pomarzyć.

Zwykła pracownica
@Robin Hood

Związki robią właśnie bardzo wiele żebyś miał pracę i godny zarobek. Uwarzam że płacimy za małe składki na związki.

Maniek
@Robin Hood

To zwolnij sie i idz tam pracuj anie medrkuj

@Maniek

Żebyś się nie zdziwił, ile osób chce odejść, jak nie będzie podwyżek. Tym bardziej, że po sąsiedzku mają powstać nowe firmy. A w CP zostaniesz Ty ze swoją stawka i będziesz za 5 zapierdzielał.

polak mały
@Robin Hood

Masz absolutną rację, nie będzie kasy nie będzie roboty !!! . Nikt nie będzie zapieprzał w świątek piatek weekendy , nocki za już niedługo najniższą krajową !!! . Nie będzie pieniędzy to zostaną tylko takie ,, Bronki,, którzy będą zapier....ć za to żarcie na stołówce ,, defacto,, coraz gorsze i parę groszy !!!!

robol
@kandydat

Gdy nie będzie wyrównania inflacją od 1 stycznia to będzie bardzo dużo przyjęć, dlatego że wielu pracowników planuje złożyć wypowiedzenia z pracy.

Co się rzucasz? To jest zabawne przynajmniej można się pośmiać

Halina

Ale jakiej walki? Piszecie, że związki napisały pismo i to tyle. Planujecie wystąpić sami o podwyżki? Do jakiej kwoty?

Robin Hood

Zabawne? To jest dziecinne, a nie zabawne. Ktoś na siłę próbuje rozwalić wątki, gdzie ludzie coś normalnego piszą.

@Halina

Paniusiu z HR, ile razy będziesz próbować się coś dowiedzieć? Ciekawość zżera, bo ci co Wam zawsze donoszą, to o niczym nie wiedzą i nie macie informacji.

Rozsądnie myśloncy
@Halina

Pani Halinko ja się bende cieszył ze 100 brutto i ja bym tak nie skakał jak inni bo nic możemy nie dostać.

Ehh
@Robin Hood

Taaaa już to widzę jak się będą ludzie zwalniali. Człowieku nikt raczej nie odejdzie , jakby nawet mi pensje obniżyli o parę stów to i tak bym tam robił. W dzisiejszych czasach praca się liczy, a później zarobek. Pomyśl logicznie.

@kandydat

Daj sobie spokój to nie robota to (usunięte przez administratora). Praca w święta za zwykłą stawkę zero sprawiedliwości jedna linia ma cały tydzień świąteczny wolny reszta robi bez jakiegokolwiek dodatku za prace w święto.Szkoda czasu tu marnować i życia. Ja na szczęście uwolniłem się z tego (usunięte przez administratora) miejsca zarządzanego przez ludzi którzy nie szanują ludzi a także świąt. Ale jak od kolegów słyszę co tam się wyprawia to głowa boli

@kandydat

odradzam ten zakład poczytaj co ludzi piszą ,pracownicy z stażem 25 lat i bardzo dobrymi zarobkami uciekają bo widzą że w CP jest bardzo żle ,

syf nie zakład
@Zwykła pracownica

Ewelina malo jeszcze ludzi oszukałaś składek pracowników nie rozliczałaś w żadnym roku kalendarzowym.,Dom z tycg składek powstał ?

sprawiedliwy
@Robin Hood

Milczy ale fikcyjny związek 80 , zobacz ich gablotę czy są protokoły ze spotkań z Petrem , idą gagatek z sową na drugie już spotkanie i nawet mrumru dla swoich członków którym zgodnie ze statutem należy się pełna informacja o przebiegu negocjacji. Mam ich dość od nowego roku nie ma mnie tam.

@sprawiedliwy

Tylko Ewelina . Andrzej dbają o siebie .Gdzie są nasze składki ?,gdzie pieniądze z funduszu socjalnego ,?.Gdzie podwyżki dla nas ? Gdzie na świadectwach pracy że pracujemy w warunkach szkodliwych ? Ile podwyżki dostali przez ten czas Ewelina i Andrzej .? Zapomóg i pożyczek .ktoś wie za co tak bardzo lubi ich kierownik działu BHP ,HR ? Zdradzili swoich członków związku dla osiągniecia swoich interesow ?

brzydki
@kastol

pani z HR Czesław Kwaśniak walczy o pracowników ,to nie ewelina i andrzej ktorzy z wami współpracują i pracowników oraz członków solidarności 80 mają gdzieś i resztę załogi .

@brzydki

Nie jestem żadną Panią z HR. Porozmawiaj z pracownikami, a nie klep bezmyślnie związkową propagandę. Pan Czesław będąc na różnych wydziałach zarzekał się podczas rozmów z pracownikami, że poniżej 20% nie zejdzie, że ma przygotowane wyliczenia i się nie zgodzi na niżej niż 20% podwyżki. Czyżby tak nie było? Wiele osób też poruszało kwestie zwiększonego dodatku brygadowego. To się nie da, bo "regulamin". A okazało się jednak, podobno, podczas "negocjacji", że można go zwiększyć, ale ZZ nic z tym nie zrobiły. Mnie nie obchodzą spory jednego związku z drugim,które tutaj próbujesz pokazać. CP w Brzesku to powinna być jedność i wspólna walka o godną płace. Zrozum wreszcie, że ludzie mają już dość tego, co się dzieje. Chcą normalnie tutaj pracować, za choć trochę godziwe pieniądze. Jeśli tego nie będzie, przyjdzie kolejna fala odejść, nie mówiąc o odejściach pracowników z ZZ. Jeszcze raz napisze porozmawiaj z ludźmi, a nie klep bezmyślnie propagandy. ZZ powinny być zjednoczone, a Twój wpis pokazuje tylko jedno, że wolicie na siebie nadawać, niż walczyć o dobro Nas wszystkich...

obserwator
@kastol

Czytając pismo dotyczące sporu zbiorowego jest ostateczna decyzja 16,5 % podwyżki . Niżej żaden związek się nie zgodzi podpisać porozumienia. Czytaj dokładnie to stanowisko które wisi na wydziałach.

@obserwator

16,5% to propozycja, to po pierwsze. Po drugie, to nie obiecane pracownikom 20%. Widzę, że chcesz odtrąbić zwycięstwo ZZ, ale chyba tylko działacze ZZ uwierzą, że podwyżka poniżej 20% to jest jakiekolwiek zwycięstwo.

@obserwator

Miało być 20%. 16,5% nie pokryje inflacji a o tym dodatku to już nawet nie wspomnę bo to żenada jakich mało

kastol

Zgadzam się. W dodatku biorąc pod uwagę "podwyżki" w CP przez ostatnie lata, a podwyżki w innych firmach... Jesteśmy daleko, daleko z tyłu. Realnie zarabiamy z roku na rok coraz mniej, a część osób w ogóle tego nie rozumie. Te 20% podwyżki, to powinno być absolutne minimum w tym roku. A tu ani 20%, ani zwiększonego dodatku...

zmartwiony

Teraz Petr proponuje tylko 13,7 % i to średnio a co na to panie z HR obrońcy robotnika.

Alleluja
@zmartwiony

co z podwyżkami

Związek solidarność 80 juz podpisał zgodę na podwyżki w wysokości 7 procent podziekujcie Ewelinie i wypiszcie się z tego związku precz z Solidarnością 80 małopolska

zorięntowany
@co z podwyżkami

Pracodawca może zgodnie z prawem wprowadzić podwyżki bez podpisu związków zawodowych jeżeli się na nie nie zgadzają. Bierze za to odpowiedzialność a związki tego nie firmują i zachowują godność. Jeżeli związek broni interesów pracodawcy to podpiszą.

gruby
@zorięntowany

Przecież w ubiegłym roku Solidarność 80 malpoplska zrobiła to samo co teraz wiec czego się spodziewacie podziekujcie ewelinie sowa furmanek myślę że to jej działania w sprawie podwyżek .Ja już się wypisałem z tego związku bo on robi wszystko żeby pracownicy zarabiali jak naj mniej i fundusz socjalny coraz gorszy .

@co z podwyżkami

Czy pracownicy z Bydgoszczy mogą zapisać się do związków zawodowych w Brzesku? Co dwie fabryki to nie jedna

głos rozsądku

Dlaczego piszecie że przełożeni są aroganccy w stosunku do was? Dlaczego nie zwrócicie im uwagi? W prostych słowach - nie tym tonem lub nie życzę sobie aby tak mnie traktowano - na to są paragrafy. Miejcie, proszę was, trochę szacunku do siebie. Bierzcie przykład z pracowników którzy potrafią się odezwać. To nie jest trudne, tylko zachowajcie kulturę. I już macie przewagę.

18-latek

Lider na rynku pracy Canpack. Po 18 latach pracy w tej firmie nie dobijam do średniej krajowej a jak jest u Was też jesteście zadowoleni z zapłaty za Waszą pracę ? "Średnie wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło w grudniu 2023 r. 8032,96 zł brutto. Oznacza to wzrost w relacji rocznej o 9,6 proc. Jednocześnie niemal cały ubiegły rok upłynął pod znakiem dwucyfrowych podwyżek dla pracowników, wyższych nawet od inflacji."

Prawdziwek

Cholera ile jeszcze razy złapię grzybicę paznokci.Koszt leczenia to ogromne kwoty.walka z chorobą to około 5 miesięcy.Prysznice na liniach poza L3 nie nadają się do użytku.Fugi są zarośnięte grzybnią i pleśnią.Odpływy z brodzików niedrożne.Deski na muszlach popękane,strach siadać żeby ci (usunięte przez administratora) nie przycięło.(usunięte przez administratora).Taki to nowoczesny 21 wiek.

Cześć, opowiedzcie mi o aktualnych zarobkach automatyka. Zmianowego UR teraz szukają z podanymi przedziałami płac od 7 800 do 11 000 zł. czemu jest tak jakoś rozbieżnie? Z czego ta różnica wynika?

Gdzie są protokóły a takie zawsze są pisane że spotkań zarządu z pracodawcą.Czyżby coś niekorzystnego było w nich dla szarego pracownika ?.Ustalenia Kwaśnego są udostępniane na bieżąco.

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 47 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku