FORBAU

Kraków

Opinie o FORBAU

anonim 2011-06-05 14:29:46
nie polecam wielcy kombinatorzy wykorzystaja na maxa i na kasie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lepeij omijac szerokim lukiem yoko
2013-09-19 14:51:32
Prawda jest taka że w firmie jest źle się dzieje. Wtopiła dużo kasy na paru budowach. Pozwalniały dużo pracowników , inżynierów też wywalili. Robota na 1 budowę. Jeśli chcesz sie wykończyć. (usunięte przez administratora) po 14h na dobę. Za taka kiepską kase. Niepytajcie o nadgodziny.
aninim 2015-10-16 09:07:00
podzielam opinie poprzedników, lepiej omijać tę firmę z daleka, no chyba że ktoś chciałby zabawić się w sponsora- czytaj stracić kasę!!!!!
Do POKS 2016-02-17 19:32:11
A co kogo obchodzi ze inwestor nie ma pieniędzy lub nie płąci na czas. pracownik nie pracuje u inwestora tylko u swojego pracodawcy i to jego zadaniem jest zadbanie o bezpieczeństwo finansowe a co za tym idze terminowe wynagrodzenie.
mokka90 2016-04-23 17:19:08
nie wiecie kochani czy nadal szukają inżyniera budowy z uprawnieniami?
Zostaw swoją opinię o FORBAU - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORBAU