logo BMS Group Sp. z o.o

BMS Group Sp. z o.o

Opinie o BMS Group Sp. z o.o

admin 2015-07-18 13:41
Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.
byly 2015-07-23 13:31
Firma ma problemy z prawnymi obowiązkami wobec pracownika. Nie dotrzymuje terminów. Atmosfera megalomanii i przerostu formy nad treścią. Warunki biura fatalne.
KE 2015-10-20 01:00
FIRMA MA PROBLEM Z ZAPŁATĄ ZA ZALEGŁE FAKTURY!!!
kasiako 2015-10-21 12:19
Atmosfera w pracy bardzo fajna, mili ludzie, przyzwoite pieniążki, jedynie czasem zbyt duża presja na wynik. Ale nie mam prawa narzekać na resztę.
kris 2015-11-12 15:58
firma cały czas rozbudowująca się i mająca super ekipę. jeśli się chce to można fajnie zarobić. najwyższa moja pensja to 7k zł brutto na stanowisku key account managera. średnie biuro
Moris 2015-11-12 20:43
Odradzam niska podstawa. Obiecują duże pieniądze a zarabia się mało. Odradzam.
gosc 2015-11-17 14:00
Uważajcie na tę firmę. Atmosfera fatalna.Zero perspektyw rozwoju. A płaca tragiczna.
kris 2015-11-23 12:54
Śmieszne są narzekania na płacę... Ale nic dziwnego, tylko lenie i nieroby na nią narzekają, jak się chce to można.
Podejrzewam, że @Moris to osoba, która przez chwilę pracowała, skończyła magistra na kierunku Totalnie Bezprzyszłościowym i narzeka, że nie ma 5k netto na początek. W BMSie ludzie bez wykształcenia potrafili i po 7 - 8 tysi mieć. A bez chęci to i magister będzie w ogonie wynagrodzeń.
kris 2015-11-26 10:52
Na stanowisku business partnera właśnie. Tylko naprawdę trzeba się do tego przyłożyć, nie wystarczy przyjść i siedzieć na fb 8h a zapieprzać, po prostu, jak to na systemie prowizyjnym. Oczywiście ludzie odchodzili z bmsu, bo kasa mała, tylko, że jak ktoś przychodził i nic nie robił a dostawał podstawę, to nic dziwnego, że mu było mało. Coś za coś - jesteś solidnym i zaangażowanym pracownikiem - dostajesz za to solidną pensję albo jesteś leszczem i przychodzisz odbębnić to dostajesz wtedy to na co zasłużyłeś, krótko.
kris 2015-11-26 10:54
Jak kogoś satysfakcjonuje nic nie robienie i pultanie się później na niskie zarobki w internecie, to akurat w tej firmie nie ma czego szukać
Gosć25 2015-11-28 18:07
@kris a czy możesz powiedzieć, co należy do twojego zakresu obowiązków jako business partnera?
andrzej 2016-07-04 16:52
Gdzie firma ma swoją fizyczną siedzibę?
Pracus 2016-08-01 22:47
Zatrudniajsz się na własne ryzyko. Zgodze się z poprzednikami, przerost formy nad treścią.
borsshcio 2016-08-02 13:55
Modras! To, że Cię zwolnili za brak wyników i negatywne nastawienie to wina przerostu formy nad treścią? :D
dziag 2016-09-07 14:28
nielegalny uber.
ann 2016-10-06 10:38
Pozytywna atmosfera, płace w miarę dobre, trochę za niska podstawa, ale nadrabia się prowizją. Pomocni ludzie i mega klimat. Najlepsze są wyjazdy za zrobione targety :)
Kar 2017-05-16 13:23
Oszuści. Wieczny bałagan z dokumentami pracownika, obiecują umowę o pracę a trzymają po kilka lat na zleceniu. Niby prezes potrafi w ostatniej chwili odwołać ci zgodę na urlop, bo ma taki kaprys. Zmieniają warunki prowizji jak zaczyna dobrze iść, żeby tylko jak najmniej zapłacić. Nie polecam.
igor 2017-06-07 16:47
ktoś tam chciał wiedzieć gdzie jest siedziba firmy, znajduje się w Comet Business Center ul. Jana Olbrachta 94, Warszawa Wola, a firma faktycznie słaba, nie wiadomo już czy to bmspolska czy bmsgroup.? Podejrzane...
Zostaw swoją opinię o BMS Group Sp. z o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMS Group Sp. z o.o