Opinie o Bank Pocztowy w Warszawa

"Poszukujemy ludzi z pasją, zaangażowanych oraz czerpiących satysfakcję z pracy. Dlatego dajemy również szansę osobom bez doświadczenia zwłaszcza w tych obszarach, w których od podstaw poprzez szkolenia wewnętrzne przygotowujemy do realizowania stawianych celów zgodnie z panującymi standardami w Banku. Osoby bez doświadczenia mogą rozpocząć swoją karierę w sieci sprzedaży na stanowisku Młodszego Opiekuna Klienta."

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Pocztowy w Warszawa

kandydat

Jako osoba z doświadczeniem HR mam niesmak po spotkaniu i wcale się nie dziwię że ogłoszenie o pracę w dziale HR wisi już od kilku miesięcy. Przy takim podejściu do ludzi to mogą zatrudnić desperata. Bardzo niski poziom szacunku, protekcjonalizm i zadufanie. Halo, nie jesteście pępkiem świata, są lepsze firmy od was. Zabrakło pokory. Dla mnie firma na czarnej liście. Odradzam.

Ferdek
@po rozmowie

Jak dopytywał o nadgodziny to pewnie trzeba na tym stanowisku zostawać dłużej w pracy. Ciekawe tylko jak często? Szkoda ze oni nie podali widełek bo wtedy byłoby wiadomo jak się cenić. Czyli 4 tys to za dużo. W ogóle się odezwali z feedbackiem czy cisza?

Minionka

Przepracowałam ponad rok w Krakowie i rzuciłam papierami. Totalne nieliczenie się z pracownikiem, traktowanie jako tanią siłę roboczą, kolesiostwo, ciągłe wakaty i praca za dwóch, to codzienność w tym banku. Jeśli chcecie wiedzieć jakie zarobki, to napisze tylko, że moja kuzynka na kasie w Lidlu, miała dużo większe zarobki i dodatki. A cała kadra zarządzająca to jedna wielka porażka, powinni być opisani w podręcznikach jako przykłady złej organizacji, współpracy z ludźmi i ich wyzysku. Piszę to, żebyście wiedziały dziewczyny, w jakie (usunięte przez administratora) możecie się wpakować, a wiele rzeczy przemilczę, bo nie chce do nich wracać.

Łucja
@Boski

Ale ja pozwolę sobie wtrącić się, bo mimo że pracowałam jako doradca klienta w innym banku, to nie wiem co oznacza w kg i drugiej linii... Jesteś bardzo pomocny, ale może to są jakieś uwarunkowania pracy akurat w BP i bez Twego dodatkowego wyjaśnienia niestety zostaję rozdziawiona :/

Honorka Nowy wpis

Myślę, że zważywszy na to, co się dzieje w Poczcie Polskiej, to i tak rodzaj cudu, że tutaj jeszcze np. są benefity, jak w korporacji. To Bank Pocztowy! Wspaniały relikt z czasów minionych :) Ale na poważnie, ile wg Was może zarabiać specjalista ds. wsparcia sprzedaży na Puławskiej? Ja jestem dobra w rezyliencji i potrafię wytrzymać napięcie związane z reorganizacjami, jakie bank czekają niechybnie. No, ale za minimalną nie będę pracować, to na pewno :)

aaa1 Nowy wpis
@Honorka

Po co się polować w coś czego za jakiś czas nie będzie? Nie pojmuję

Anonim Nowy wpis

Szkoda, że zfśs dotyczy w większości dzieci i multisportu oraz jakiś wyjazdów na kajaki. Wolałbym dostać np. Wczasy pod gruszą jak jest w większości firm to by było słusznym krokiem firmy wobec pracowników. Sam wole dołożyć do wakacji z rodziną niż jakieś bzdurne kajaki z współpracownikami. Większość czasu spędzamy w pracy, a wolne to wolę być z rodziną.

Orientujecie się, ile Wasza firma jest gotowa zainwestować w specjalistę ds. AI? Rozumiem, że jest to całkowicie samodzielne stanowisko i wolna ręka do proponowania ciekawych rozwiązań szytych na miarę. Ale nie wyobrażam sobie, aby pensja specjalisty zamykała się nawet w 20 K brutto. Poproszę o typy co do możliwego budżetu stanowiskowego.

Minionka

@Minionka

To może podasz widełki, jeśli to nie problem? Tutaj można liczyć na jakieś dodatki, czy nie bardzo? Myślę nad aplikacją, więc takie dokładniejsze rozjaśnienie będzie mi przydatne...

Boski

Podstawa niewiele wyższa niż najniższa krajowa, szansa na marne podwyżki co jakiś czas jak robisz plany i lubi Cię dyrektor, bdb socjal za grosze (luxmed, multisport, ppe, ubezp grupowe), premia miesięczna zależna TYLKO od Ciebie bez górnych granic, plany zależne od regionu ale coś pomiędzy 100-150 tys, możliwość współpracy z pośrednikami, jak nie masz klientów to dużo pracy na słuchawce lub wyjścia zewnętrzne

@Boski

To tak na 3500 złotych na rękę można liczyć? Piszesz, że co jakiś czas podwyżki. Daj znać, w jakim odstępie czasowym mają one miejsce. Jeśli chodzi o premię miesięczną, to za co można ją otrzymać? Jest jakiś konkretny regulamin, którego trzeba przestrzegać?? Z góry dziękuję za informacje. ;p

Boski

Premia za realizację własnego planu sprzedażowego min 80% w kg i drugiej linii, podwyżki wg ścieżki kariery np za pół roku

Łucja

Opiekun Klienta

Standardowo, pytania otwarte, dotyczące przebiegu kariery zawodowej, motywacja do pracy, jak postrzegam bank, co bank wyróżnia. Generalnie dyr sam więcej mówi niż czeka na wypowiedź kandydata. Motywacja - rozpisuje jakie można zdobyć zarobki, Podpowiada i czeka na to gdzie potencjalny pracownik będzie szukał klientów. Nacisk na tzw ZOR czyli państwowe i duże firmy w których będzie można sprzedać kredyty, karty kredytowe i założyć konta ROR i oszczędnościowe. Bardzo ważne aby wpasować się w model połowa czasu pracy w oddziale połowa w terenie. Po odbytej rozmowie dyr informuje że jeśli zaakceptuje informuje że chce otrzymać namiary. Po otrzymaniu telefonuje i ustala opinię, pomocne oczywiście na piśmie będą referencje od poprzedniego pracodawcy, kolejnym etapem jest telefon z centrali i pytania dotyczące osoby i motywacji do pracy. Moje odczucia były kiepskie po tym telefonie ponieważ odniosłem wrażenie jakby kobieta z którą rozmawiałem dzwoniła do mnie w tajemnicy z ciekawych pytań zadała czy kandydat uczestniczy jeszcze w innej rekrutacji... Po tej rozmowie dzwoni dyr i informuje czy zatrudnia czy nie. Następnie po pozytywnym zaopiniowaniu proponuje pracę o 2,5 tygodniowy wyjazd do Łodzi na szkolenie i hotel Ibis (w którym za dodatkową opłatą można zaparkować swój samochód). Szkolenie 1-szy tydzień ogólne zagadnienia szkolenie miękkie (budowanie pozytywnego wizerunku banku), 2-gi tydzień to szkolenie z systemów i zdobycie certyfikatu uprawniającego do obsługi i sprzedaży) kolejne 2 dni to scenki sprzedażowe i powrót do swojego oddziału. W oddziale jest osoba która wprowadza do pracy szkoli itd. Pensja to 1m-c 1800 zł netto, kolejny to 1550zł netto 3-ci podstawa czyli 1100zł netto + prowizja, Od czwartego miesiąca to już normalna praca. Plany sprzedażowe 1 m-c 3 konta 1 karta kredytowa, 3500 kredytu gotówkowego, 2 m-c 5 kont ROR ok 5000zł kredytu i 1 karta kredytowa, 3 m-c 7 kont ror 5000 - 7000 zł kredytu 1 karta kredytowa, od czwartego 12 kont, 70 000 kredytu gotówkowego, 1-2 karty kredytowe i wciąż mało i mało od regionalnego. Jak się wykona swój plan to są naciski żeby pracować dla grupy i ciągły mobbing.

Pytania: co motywuje do pracy, jak pracownik będzie poszukiwał potencjalnych klientów, jakie zarobki są satysfakcjonujące, czy łatwo nawiązuje kontakt z klientem, czy swobodnie prowadzi rozmowę sprzedażową. Ogólnie standardowe pytania rozmowa zajęła mi ok 45-50 minut.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy w firmie Bank Pocztowy praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Doradca Klienta, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko analityka AML. Czytam, że możliwa jest tutaj praca hybrydowa bądź zdalna. I to od pierwszych dni można przejść całkowicie na tryb home office? Nie są potrzebne jakieś szkolenia, które odbywają się na miejscu? Jak to jest?;) Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia. Czyli UoP na czas nieokreślony wchodzi w grę? ;)

Ola a

Jaką podstawa wynagrodzenia na stanowisku doradca klienta w Warszawie

Pracownicy

Na spotkaniach teamsowych dochodzi do (usunięte przez administratora) w banku nie wiadomo gdzie to zgłosić bardzo źle się pracuje w takich warunkach niektórzy sobie na dużo pozwalają do tego panują rodzinne układy.

Zaciekawiony
@Pracownicy

Gdzie takie rzeczy się dzieją ? W którym regionie ?

Widzę że szukają eksperta do zrównoważonego rozwoju na Wawe ale faktycznie jak ktoś niżej pisal nie za dużo się tam zarabia ? Czy to zależy od stanowiska ? Czy ktoś aplikował już może przez ich stronę i miał rozmowę i napisze parę słów jak ona przebiegła i jak się do niej przygotować ? Nie za bardzo wiem czego się spodziewać więc pytam

Jak wygląda praca analityka AML? Ktoś może coś napisac o wynagrodzeniach, atmosferze, godzinach pracy? Czy faktycznie jest w pełni zdalnie?

Były Pracownik

Odradzam pracę, totalna akwizycja... to nie ma nic wspólnego z rolą doradcy u konkurencji.

aaa
@Były Pracownik

Napisz coś więcej.. Jak wygląda praca? Jakie warunki mają doradcy? Jakie plany? Co premiują? Czy plany realne? Pytam bo masa ofert wisi w necie

@Były Pracownik

Akwizycja to znaczy jeździ się bezpośrednio po ludziach i sprzedaje bezpośrednio? Dają chociaż służbowe auto? Na rozmowie rekrutacyjnej to inaczej wygląda niż potem w realnych obowiązkach?

gina

HEJ, JA DOSTAŁAM SIE NA DORADCE KLIENTA. BYLAM ZDZIWIONA, ZE NIE JADE NA KURSY TYLKO TEST ROBIE W ODDZIALE. CZY KTOS MOZE MI POWIEDZIEC CO MNIE CZEKA

Henia
@gina

Jaki test? Opowiedz coś więcej o nim, na czym polegał? Długo trwał? I co finalnie stało się z jego wynikami? Jaki miały wpływ na Twoje zatrudnienie w tej firmie? Czy w ogóle miały?

Marianna

Witam. Moze ktos jest w stanie podpowiedziec jak wyglada praca na stanowisku analityk kredytowy ds klienta indywidualnego? Jak wyglada praca zdalna? Oraz widełki płacowe?

Jagódka

Odradzam pracę jako doradca klienta w Krakowie, BP nie posiada jakichkolwiek standardów pracy, brud, brak pieniędzy na podwyżki i wyzysk. Niepłatne nadgodziny to chleb powszedni. Człowiek czuje się jakby pracował w (usunięte przez administratora), pewnie dlatego co rusz szukają nowych pracowników,

Rob
@Jagódka

Jak niepłatne nadgodziny to kto zgadza się na nie zostawać? Czy zmuszają? A w razie co można odebrać wolne np. do urlopu? Czy tego też nie?

Rysiu

Specjalista ds. narzędzi ryzyka kredytowego jest teraz poszukiwany i zamierzam spróbować swoich sił. Wiadomo przed wysłaniem cv zawsze dobrze jest czegoś się dowiedzieć :D Oferuję umowę o pracę i co najważniejsze dla mnie prace hybrydową lub w pełni zdalną. Ktoś może napisać, ile trwa wdrożenie i gdy wybiorę prace w 100% zdalną to czy będę musiał jeździć do biura właśnie na wdrożenie czy i zdalnie nauczą wszystkiego? Zachęcają też bogatym pakietem benefitów. Jakie one są?

kandydat

salamandra
@kandydat

Poniżająca rozmowa o pracę również do działu HR. Panstwu chyba pomylił się HR z (usunięte przez administratora). Pytania zadawane z takim "zapałem" że brakowało tylko lampy skierowanej prosto w oczy, czulam sie jak na przesluchaniu, mężczyzna i kobieta, oboje cały czas z miną żołnierza w trakcie stanu wojennego albo okupacji. Mezczyzna (menadżer!) ubrany w pizame, kobieta typowa grażyna z ksiegowosci. Tyle empatii i szacunku co w kawałku betonu. NIE POLECAM! Jeśli tak się podchodzi do kandydatów to nie chce wiedzieć jak się tam pracuje, ale sądząc po komentarzu, udało mi się ujsc z karierą w lepsze miejsce. Przestrzegam. NAJGORASZA rozmowa w sprawie pracy w mojej długiej historii doświadczenia. Może dlatego, że mam porównanie to wiem jak wygląda SZACUNEK!! WSTYD!!! Nigdy nie pozwolę sobie na takie traktowanie. Nasz kraj to nie plantacja bawełny, a my jesteśmy w XXI wieku!

Elżbieta
@salamandra

Hmm...ta możesz powiedzieć ile trwała rozmowa? Jakie pytania Ci zadawali? Miałaś tylko jedną rozmowę, czy może rekrutacja była kilkuetapowa?

Kk
@salamandra

Dzięki że napisaliście, widzę od kilku miesięcy pojawia się co jakiś czas oferta tam i się nawet zastanawiałam czy ciągle ktoś rezygnuje czy jest taki problem ze znalezieniem osoby. Jakie pytania były zadawane?

Sylwia
@kandydat

Chciałam aplikować i tak sobie myślę jakby zdarzyło się, że zaproszą na rozmowę to warto tu się dowiedzieć o co pytają, żeby się jakoś przygotować. Kilka osób o to pytało i cisza... Mnie akurat interesuje oddzial w Warszawie. Czy ktoś był w ciągu ostatnich 2 m-cy na rozmowie w Warszawie?

po rozmowie
@Sylwia

Cześć, ja miałam w zeszłym tyg spotkanie online ws. pracy w BP, ale na stanowisko dot. obsługi korespondencji. Ogólnie czuję lekki niesmak po tym spotkaniu, ponieważ mój ewentualny bezpośredni przełożony kilka razy dopytywał się jaki mam stosunek do nadgodzin i dodatkowych zadań do wykonania. Atmosfera sztywna, mówili głównie oni (HR i Dyr pionu). Konkretnej stawki brak, ale na moją propozycję stwierdzili, że się wysoko cenię. Wysoko czyli nieco ponad 4 tys netto w Warszawie za pracę stacjonarną... marne benefity pozapłacowe (dofinansowanie do multisportu i opieki zdrowotnej, krótszy dzień pracy w dniu urodzin) premia kwartalna przyznawana na podstawie dwóch kryteriów - obrotu banku oraz subiektywnej opinii przełożonego. Wątpię, czy bym przyjęła posadę gdyby mi ją zaoferowali.

Ferdek
@po rozmowie

Zainteresowana pracą

Ogłoszenia o pracę co miesiąc odświeżane, niby człowiek posiada kompetencje na dane stanowisko, a nikt nie próbuje dowiedzieć się niczego więcej...Hmm dziwne. Takie ogłoszenia powinny być poddane kontroli. Odsłon na dane ogłoszenie jest bardzo dużo, składających CV zapewne też

Na stronie Pracuj.pl pojawiła się oferta pracy w Bank Pocztowy jako Analityk IT. Ktoś z Was będzie aplikował?

aaa aaa

Czym różni się placówka partnerska od Oddziału w banku pocztowym?

Paweł Ko

Zapraszam pracowników Banku Pocztowego na grupę Facebook PKO Bank Polski: Dzień dobry kariero! W komentarzu do zdjęcia w tle jest link, który prowadzi do ofert pracy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Bank PKO BP potrzebuję bardzo dużo wykwalifikowanych pracowników. https://www.pkobp.pl/grupa-pko-banku-polskiego/kariera/ https://www.facebook.com/groups/dziendobrykariero/?ref=share Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Pocztowy - Warszawa

• Jak się pracuje w Bank Pocztowy?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Pocztowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Pocztowy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Pocztowy?

Kandydaci do pracy w Bank Pocztowy napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Pocztowy