4People s.c.

Toruń

Opinie o 4People s.c.

acabjojo_krk 2014-05-09 10:17:58
Nie polecam nikomu. Strona była bardzo nisko w wynikach wyszukiwań a mimo to rachunki były wysokie, nie mówiąc o dziwnych naliczeniach na koniec umowy.
a_g_a 2014-10-03 14:02:37
Podpisuję się pod poprzednią opinią.
Płaciliśmy im co miesiąc kasę a mimo to wyniki ich pracy były opłakane. Uwaga na zapisy umów w kwestii wypowiedzienia umowy.
Piekarski 2015-02-06 16:16:31
Ostrzegam przed podpisywaniem umów z ta firma , początki bardzo obiecujące , zero efektów pozycjonowania i wiążąca umowa na 12 miesięcy ( wydatek około 15000 zł ) Chcesz mieć problem to podpisz umowę z 4p
Adam Perz 2015-02-18 12:50:05
Dziękuję Państwu za opinie. Odniosę się do nich, choć nie jestem pewien, czy dotyczą naszej firmy. Pod nazwą 4People działa/działało kilka firm, nasza (4People Sp.j. z Katowic) jest z pewnością największą.

Napiszę na początku jak to wygląda w naszej agencji. Nie wszystkie nasze działania kończą się sukcesem - chociaż do tego dążymy. W przypadku pozycjonowania stron istnieje wiele czynników które przesądzają o sukcesie lub porażce - nie wszystkie leżą po stronie agencji - o tym też należy pamiętać.

Od 2013 roku w naszej agencji podpisujemy umowy tylko na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Klient w przypadku braku satysfakcji może rozwiązać umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Nie płaci żadnych kar za rozwiązanie umowy. Wychodzimy z założenia, że jeśli któraś ze stron nie jest zadowolona ze współpracy, to nie ma sensu przymuszać się wzajemnie.

Z drugiej strony umowy podpisane przed październikiem 2013 były umowami efektywnościowymi - gdzie opłata była naliczana tylko i wyłącznie w przypadku uzyskania efektów. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić umowy na okres 12 miesięcy która by generowała tak duży koszt i nie miała wyników. Może ktoś państwa wprowadził w błąd lub chodzi o inną agencję.

Jeśli chodzi jednak o naszą firmę to chętnie się przyjrzę państwa sprawie i dołożę starań by została wyjaśniona. Jeśli nadal są państwo naszymi klientami lub możemy państwu w zaistniałej sytuacji pomóc - proszę skontaktować się ze mną lub ze swoim opiekunem w naszej agencji - gdyż on będzie się najlepiej orientował w państwa sytuacji. Obiecuję pomoc.

Adam Perz
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
perz@4people.pl
Maciek 2016-04-20 12:57:14
Czy do 4People s.c. jest aktualnie jakieś ogłoszenie?
Zostaw swoją opinię o 4People s.c. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4People s.c.