Kooperol Sp. z o.o.

Opinie o Kooperol Sp. z o.o.

vb

w pulpetach z panstwa firmy bylo szklo,niewiele by brakowalo i zjadlo by je dziecko

Jerzy
@vb

Jak to szkło? Zaniepokoiłeś mnie swoim wpisem. Mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy przedstawić tę kwestię? Mam nadzieję, że nic się nie stało.

Bezrobotny.

Od dłuższego czasu kupuję WASZE flaki wołowe w rosole w Biedronce Cieplewo.Jestem z nich bardzo zadowolony .Tak trzymać i nie zmieniajcie smaku jest SUPER.POZDROWIENIA dla całej ZAŁOGI ze ZDUN bo to ONI produkują.

Kazimierz
@Bezrobotny.

Świetnie że jesteś zadowolony z wyrobów firmy Kooperol. Jestem ciekaw czy pracownicy też mają tak dobre zdanie o firmie. Jeśli ktoś z osób pracujących w Kooperolu zechciałby napisać o warunkach pracy, atmosferze w zespole i osiąganym wynagrodzeniu, to byłbym bardzo wdzięczny, zależy mi na tych informacjach.

keri

Jadłem poraz pierwszy pulpety i gołąbki -b.smaczne.Te nieprzychylne opinie to na pewno konkurencja.Nie przejmujcie się i robocie swoje.A tak na marginesie-tych niezadowolonych pracowników wymieniłbym na takich dla których zarobki były by satysfakcjonujące.Zaznaczam,że nie jestem pracodawcą!

Arni
@keri

Kup sobie ta grochowke co ja kupiłem i zjedz ja numer parti 117 01 L630349 jak można takie (usunięte przez administratora)wciskać ludzie, jestem w Irlandii i w sklepie polskim to kupiłem, sam pracuje w żywności, Jak kontrola jakości mogła to puścić do sprzedaży, chyba że pijani byli

Renata
@Arni

Wcześniej już ktoś o tym wspominał, ale ja może jeszcze raz powtórzę. Oczywiście bardzo cieszmy się, że dzielicie się tu z nami swoimi uwagami co do tej firmy, jednak GoWork.pl to forum w głównej mierze przeznaczone dla pracowników firmy Kooperol. Jeśli macie do nich jakieś zastrzeżenia, to zachęcam Was do bezpośredniego kontaktu z którymś z Przedstawicieli tej firmy. Na tej stronie znajdziecie dane kontaktowe: https://graalgroup.com.pl/kontakt/ Skorzystasz zatem z mojej rady?

Arni

Kupiłem dziś w Irlandii wasza grochowke totalny syf,data ważności 12 .2019 .nuner parti 117 01 L630349. ludzie czy wy tam nie macie kontroli jakości żeby taki (usunięte przez administratora) sprzedawać ludzia i truć ich ,mam zdjęcia tego produktu oraz jak wygląda, a wygląda tak jak by ktoś narzygal, zgłaszam to do sanepidu

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kooperol Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Nie wiem co to nick

Witajcie ! Kupiłam w Makro w Zabrzu WASZ wyrób " Dorsz po gredzku" bez konserwantów. Muszę przyznać,że bardzo nam smakował i mamy zamiar kupować go w dalszym ciągu. Gratuluję udanego produktu. życzymy więcej takich małych opakowań bez konserwantów różnego rodzaju. Pozdrawiamy Alma Kołeczko z Zabrza z Mężem Piotrem

Kupiłem kapuśniak z mięsem wieprz owym 5% wkładu -znalazłem w zupie kawałek wielkości 2mm na 3mm. Gratulacje może napiszcie ,ze mięsa jest 50% będzie sprzedaż większa.

Gazo

Kupiłem flaki wołowe po zamojski ochyda i jeszcze raz ochyda Mało się nie pozygalem Wszystko robicie na ilość nie na jakość Ostatni raz kupiłem wasz wyrób Moje zdanie jest takie jeśli wyprodukowałem to coś to (Smacznego)

kate

na pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na specjalistę ds. logistyki, proszę o informację w jakich godzinach jest praca i czy warto aplikować.

William
@kate

zadzwoń do firmy i sama się dowiedz jak jesteś zainteresowana

Zbigniew
@kate

Rozumiem intencje, jednak postaraj się proszę nie publikować tutaj stron internetowych konkurencyjnych serwisów pracy. Użytkownicy często traktują takie komentarze jako wpisy konkurencji, która chce zachęcić do korzystania z innego serwisu. Od czasu napisania Twojego komentarza minął przeszło miesiąc. Czy możesz powiedzieć nam, jaką decyzję podjęłaś?

magda

weekendy są wolne ?

Daria

Kooperol na opinię dobrego pracodawcy i wydaje mi się, że to z pracą niektórych osób jest dużo do poprawy.

witek

kupiłem w biedronce smalec z ogórkiem, zamiast ogórka trafił mi sie kawałek foli dwa na trzy centymetry super zakład

@witek

niebieska?

Wiesław
@witek

I Biedronka toleruje taką jakość?

pabi

Kupiłem w Kauflandzie dwa słoiczki pasztetu z borowikami, jeden otworzyłem i gdy na drugi dzień byłem już w połowie pasztetu to ze środka pasztetu wyciągnąłem dość wielki kawałek jakiejś skóry, który miał kształt prostokąta o wymiarach gdzieś 2 na 5 cm, skojarzył mi się z napletkiem prosiaka, ble. Boję się otworzyć drugi słoiczek

Igor
@pabi

W drugim znajdziesz pozostałą część

kupiłam dzisiaj flaki staropolskie- tragedia ,STRZĘPY FLAKÓW , "rozciapane" ,jak można używać nazwy staropolskie?!

Igor chciałbym rozpocząć pracę w tej firmie ale komentarze są różne. Powiedz co według ciebie sprawia że Kooperol ma dobrą opinię.

mellon

Zasmakowałem w militarnej grochówce w puszce. Trafiłem na FASOLKĘ PO BRETOŃSKU. I tu tragedia, Fasolki ani jednej, cztery plasterki kiełbasy a reszta sam sos pomidorowy. Partia 01 2020 22 L810686. Przykre.

Zofia

@były pracownik, czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy atmosfery w firmie Kooperol? Czy próbowałeś na ten temat rozmawiać ze swoim pracodawcą? Może warto było jeszcze poczekać z ostateczną opinią o firmie, czy długo pracowałeś w firmie Kooperol?

Alicja

Ja pracuję od 5 lat. Cudów nie ma ale źle też nie jest. Zapotrzebowanie do pracy jest cały czas. Trzeba dzwonić pod nr 519 164 865.

@Alicja

cos sie zmienilo na przestrzeni tych 5 lat?

Zofia

@Alicja Pracując już od 5 lat w firmie Kooperol na pewno posiadasz dużą wiedzę na temat warunków pracy w tej firmie. Czy mogłabyś udzielić kilku rad osobom planującym pracę w firmie Kooperol? Po 5 latach pracy możesz napisać, że firma dba o pracownika i jego rozwój? Jak firma wypada na tle konkurencji pod względem warunków zatrudnienia? Aktualnie firma poszukuje na stanowiska Magazyniera, Technologa w branży spożywczej i Product Managera. Praca w miejscowości Zduny. Ogłoszenia można znaleźć w sieci na portalach z ogłoszeniami o pracę.

Bartek

Czy ta cisza od miesięcy to efekt dobrej pracy w firmie?

Jak

Szukają ludzi do kontroli jakości

Zostaw merytoryczną opinię o Kooperol Sp. z o.o. - Swarożyn

• Jak się pracuje w Kooperol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kooperol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Kooperol Sp. z o.o.