ABATEX Fabryka Okien

Toruń

Opinie o ABATEX Fabryka Okien

ktoś 2010-08-23 17:41:20
To byłaby moze i znośna firma gdyby nie kompletny brak organizacji. Zarobki bardzo na produkcji średnie, na montażach słabe, dziwne pomysły, nikt nie panuje nad całością. Zdaje się że sukces przerósł właścicieli i teraz nie dają sobie rady. Jeśli pracować, to tylko na produkcji. Każdy tam sam sobie panem, więc jak się ma (usunięte przez administratora) od ucha do ucha można wyżyć.
nick_nacks 2010-11-19 00:12:09
I właśnie tacy jak TY psują, to na co pracują wszyscy -z (usunięte przez administratora) idź do PKP na zawiadowcę.
Pracownik 2010-12-28 23:02:05
Jest troche chaos, ale sa i mozliwosci, jak ktos ma pomysl na siebie, to moze sie w pracy realizowac.
guci 2011-03-03 21:57:08
a jak wygląda praca Handlowca-Przedstawiciela?
ph 2011-04-23 10:07:43
Przedstawicielstwo -szukasz klienta i go prowadzisz kompleksowo do podpisania umowy -później przechodzi do innego działu -produkcja i montaż. Wiedza techniczna do wykucia na pamięć. Ot co -zależy co Cię interesuje.
anonim 2011-05-11 07:04:07
Nacisk na klienta..ot praca. Podpiszn umowe i zgarnij kase to motto Abatexu!!! a potem walka i awantury bo okien niema.Pensja najniższa i ciągłe krytykowanie. Nic tam nie jest stałe.
anonim 2011-07-01 20:03:15
witam na początku od razu przestrzegam że terminy u nich to fikcja
czekan już na okna 7 tydzień a miały być w 6 ok rozumiem mogą być opóźnienia ale o tym się powinno informować klienta a tam cisza
handlowiec nie odbiera a iny mówi że to nie jego sprawa mam się zgłosić do tego co podpisywał ze mną umowę.
albo przełączają do szefa a po chwili wraca rozmowa i mówią szef wyszedł z biura ( tak ciągle ), zależy im tylko na kasie jak wyciągną pieniądze od klienta to już koniec, gość od planowania nie wie co i jak bo tyle roboty mają OPÓŹNIEŃ NA 5 TYGODNI - (usunięte przez administratora) OKNA I ŁADNE ALE CO Z TEGO JAK ICH NIE ZOBACZYCIE U SIEBIE NA OCZY TYLKO PRÓBKI U POMIAROWCA CZY PRZEDSTAWICIELA!!! NIE POLECAM TAKA FIRMA NIE POWINNA ISTNIEĆ!!!
anonim 2011-07-08 01:56:52
Ta firma to fikcja, ogólnie przestrzegam klientów, którzy zamówili okna w tej firmie, że ani zaliczki ani okien nie zobaczą.
anonim 2011-07-08 01:58:16
anonim - 2011-07-01 20:03:15

witam na początku od razu przestrzegam że terminy u nich to fikcja

Spokojnie ta firma już praktycznie nie istnieje.
szubi 2015-01-22 23:33:06
rzeczywiście nie jest to standardowa strona internetowa, ale różne firmy w różny sposób starają się trafić do swojego klienta. Może akurat dla nich skuteczna okazała się ta metoda i jej dalej ściśle sę trzymają. Kto wie. Może wypowie się jakiś pracownik Abatexa i oświeci nas czy rzeczywiście dobrze wiedzie się obecnie w tej firmie?
józef 2015-03-26 15:09:22
każdy ma takie metody jakie uważa za skuteczne , widocznie ich strona internetowa osiąga zamierzony cel bo inaczej by pewnie już dawno ję zmienili na inną..natomiast również poszukuję pilnie informacji o samej firmie w kontekście podjęcia u nich zatrudnienie bo w ciemno niestety nie wejdę w zaden biznes
3e4 2016-05-15 20:34:29
@Maciej nigdy nic nie wiaodmo co sie wybuduje w okolicy
Zostaw swoją opinię o ABATEX Fabryka Okien - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABATEX Fabryka Okien