ECLIPSE S.A.

Opinie o ECLIPSE S.A.

admin 2015-07-18 12:44:59
Wiesz coś na temat firmy ECLIPSE S.A. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.
Wkurzony 2016-04-20 16:17:53
Drukarnia Wielkoformatowa podobno z wieloletnia tradycją .Pracowałam tam w 2015 r. Akurat w wakacje tragedia nie ma klimatyzacji na Hali jest duszno i gorąco na dworze 30+ w środku ponad 44 stopni aż dziw że ludzie nie pomarli tam ale sami na to pozwalają . Pan P.R. szef Drukarni na początku przyjemny ale potem niestety czar pryska traktuje ludzi jak niewolników jak coś nie wyjdzie lub ktoś coś przez przypadek źle zrobi rzuca się kopie kartony palety wyzywa ludzi od idiotów i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie bezpośrednio ale za plecami . Płaca w tej firmie to tragedia 12zł brutto w takich warunkach szok że takie firmy jeszcze istnieją . Przez szefa pracownicy też są do siebie czasami źle nastawieni niektórych powymieniałabym natychmiast . Z tego co wiem ludzie którzy pracują tam od lat również zarabiają mało od 13 do 20zł brutto co daje przy najwyższej stawce przy 168 godzinach 2300zł można dorobić nadgodzinami ale to nie o tu w tym chodzi żeby się natyrać za kilka zł więcej oczywiście płacą 50% i 100% ale proszę ludzie toż to tragedia ledwo starcza na życie . Nie polecam nikomu tej firmy noo chyba że lubicie być wyzyskiwani i traktowani jak niewolnicy . A co do Pana P.R. w rozmowie obiecuje słodzi jak to ma być jak będzie niestety potem to już jest inna bajka człowiek sprawia na początku wrażenie dość dobre potem czar pryska . to tyle na temat drukarni wielkoformatowej Eclipse s.a
vendetta 2016-05-17 09:19:55
Wkurzony . Witam mam pytanie na jakim stanowisku pracowałeś i za co odpowiadałeś?
Wkurzony 2016-07-19 18:12:14
Witam
Pracowałam tam na różnych stanowiskach niby to jest przydział do jednego działu ale ganiają po wszystkich działach po za offsetem no dziewczynie nie wypada tam pracować jak masz jakieś pytania to pisz odpowiem . ale uważaj pracodawca mierny jak chcesz tam pracować to musisz pamiętać że to co obiecują różni się od tego co jest faktycznie .
Zostaw swoją opinię o ECLIPSE S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECLIPSE S.A.