Blue Solar Studio

Gliwice

Opinie o Blue Solar Studio

eKwOa 2010-11-02 10:41:32
Prace w firmie Blue Solar wspominam bardzo dobrze.Mimo ze moze kokosow sie nie zarabia to atmosfera w pracy i kontakt z głowną szefowa jest niedoopisania.W pracy nigdy ci sie nie nudzi masz caly czas kontak z ludzmi co mi osobiscie barzdo sie podobalo:) Pracowałam jak na razie tylko w dwoch miejscach a praca w Blue Solar byla moja pierwsza praca i najlepsza:) Mimo tego ze nasza wspolpraca zakonczyla sie tak jak miala sie nie zakonczyc to mimo wszystko polecam bardzo prace w tej firmie bo szefowa jest jedyna w swoim rodzaju.
anka 2012-09-30 20:45:44
z tego co wiem stawka dalej 5 zł za godzinę, więc szału nie ma
klientka 2015-02-01 16:24:52
Do dnia dzisiejszego byłam częstą klientką w Państwa studio w Katowicach na Załężu. Po dzisiejszej wizycie tam muszę zmienić solarium na inne....
Pracownice tam są niemiłe, "dziesięć" razy pytają o to samo
klient 2015-02-01 16:29:50
Kiedy szef ostatnio zmieniał lampy w solarium na Załezu. Zachowanie pracownic godne pożałowania. Przyjezdzasz się odstresować a nie wiesz czy nie wyjdziesz stamtąd z nozem w plecach. Z jakiej racji rodziny pracownic przesiadają tam i wyciagaja brudy z domu w miejscu pracy. Już więcej tam nie pojade się opalac!!!!
vgj 2016-04-21 23:13:45
faktycznie dość dziwnie to wygląda @nora. Warto zeby jeszcze ktoś się wypowiedział, najlepiej ktoś z pracowników, kto zna sytuację w tej firmie od podszewki. Zależy mi, zeby to była opinia obiektywna, a nie przesycona złością, żalem czy jeszcze czym
Zostaw swoją opinię o Blue Solar Studio - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blue Solar Studio