brak logo

Euroactive

Kraków

Opinie o Euroactive

anonim 2010-06-29 12:55
Witam, krakowska filia firmy euroactive nie odstaje od reszty ;)
Wchodząc do biura mamy wrażenie imprezy, ponieważ radio gra tam tak głośno, że ciężko się skutecznie porozumiewać, ale nie o tym.

Firma ogłasza się, że rekrutuje ludzi na różne działy, przychodzimy na rozmowę kwalifikacyjna, po czym na dzień próbny, jeśli się "uda". Na dni próbnym mówią nam, że pod koniec dnia będziemy rozmawiać z szefem odnośnie konkretnego działu, przez cały dzień będziemy przebywać z "kimś" z działu, który wyrazi opinie na nasz temat.
Wygląda to tak, że podczas dnia próbnego chodzisz na doczepkę z akwizytorem cyfry plus lub netii, a pod koniec dnia po rozmowie z szefem dowiadujesz się, że niespodziewanie wolne miejsca są tylko w dziale handlu (akwizycji).

Polecam omijać firmę, nikt tam nie jest szczery i nikt nie powie wam, że jedyna praca jaką można tam dostać to praca akwizytora.
Będą kręcić, jeśli będziecie pytać o różne działy i o to czym się będziecie zajmować podczas dniu próbnego.

Akwizytorzy w tej firmie to banda cwaniaczków wyrwanych rodem z dyskoteki po ~20 lat, którzy pracę zaczynają od 3 piw pod sklepem w terenie gdzie aktualnie mają wciskać ludziom cyfrę. Reprezentują poziom licealnej wycieczki szkolnej.

Podsumowując, szanujesz swój czas, omijaj Euroactive na Traugutta 24/8 w Krakowie z daleka.

Pozdrawiam.
po prostu 2011-10-11 17:17
EUROACTIV Kraków. Nie szukałem u nich pracy ale byłem ich klientem. Przyznam że nie spotkałem jeszcze tak nieetycznie i nieuczciwie działającej firmy. Trzymajcie się od nich z daleka. Dziwię się że prokuratura się nimi nie zajęła.
minio 2016-04-20 14:54
Są wiodącym portalem interetowym zamieszczajacym aktualne wiadomosci o Unii Europejskiej, podejrzewam,by sie do nich dostac trzeba skonczyc jakies prawo miedzynarodowe
Zostaw swoją opinię o Euroactive - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroactive