Opinie o Jacek Balon P.H.U. Atraxnet w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jacek Balon P.H.U. Atraxnet. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jacek Balon P.H.U. Atraxnet o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Balon P.H.U. Atraxnet w Kraków

Martyna Nowy wpis

A czy zakres obowiązków w firmie jest jasno podany ?

Łukasz Nowy wpis

@Maniu no właśnie.. piszesz, że firmę odradzasz, chyba, że ktoś się zna na fachu. Skoro ktoś chce podjąć pracę w firmie, która zajmuje się taką a nie inną branżą, to chyba powinien mieć świadomość zakresu obowiązków i się na tym znać. Narzekać można zawsze i na wszystko, ale czy to ma sens się tak negatywnie odnosić.

Maniu Nowy wpis

Nie wiem czy ta firma jeszcze istnieje bo pracowałem tam jakiś czas temu... Właścicielka Pani Krystyna nie do końca chyba wie co chce robić w życiu i chce łapać wszystkie sroki za ogon a nie do końca na wszystkim się zna. Niestety wszystko musi być przez nią sprawdzone co wiąże sie z czasem i niecierpliwością klienta. Najgorsze jest to, ze sam pracownik nie wie co należy do jego obowiązków bo nie są one na rozmowie sprecyzowane, troche to śmieszne ale z drugiej strony tragiczne przeżycie. Na rozmowie była mowa o dobrych sprawach technicznych a tu nagle trzeba umieć wykonać wycene tarasu i sprzedawać deskę tarasową hmm. Osobiście odradzam, chyba, że ktoś sie na tym zna:)

Pracownik. Nowy wpis

jak pracownik jest kiepski to szef go naciska aby wział sie w garść. jak ktos jest lewy to nic mu nie pomoze.!!!!!!!!! przyjsc na 8 i siedziec do 16 to byle kto potrafi. jak sie jest kiepskim handlarzykiem to takie własnie o firmie sie mówi. niezaradność czy brak organizacji to są wady pracownika który ma dwie lewe ręce a nie zdolności handlowca. Ja tam jestem zadowolony pracuje juz 3 miesiac i firma OPIERA SIĘ TU NA MOIM DOŚWIADCZENIU I WIEDZY. WPROWADZIŁEM TU PEWNE ZASADY KTÓRE SIE SPRAWDZAJĄ. ZARABIAM POWYŻEJ ŚREDNIEJ Z WOLNYM NIE MA PROBLEMY I MAM SWOBODĘ DZIAŁANIA. JAK KTOS NIE NADAJE SIE DO PRACY TO ZAWSZE FIRMA JEST WINNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK SAMO JEST Z TYMI CO PŁYWAC NIE UMIEJA , MÓWIA WTEDY ZE WODA ZA RZADKA !!!!!!!!!!! PS)MOZE BYS ODDAŁ TELEFON KTÓRY DOSTAŁES ZŁODZIEJASZKU.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jacek Balon P.H.U. Atraxnet odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Witam Dzięki chłopaki - o mały włos nie poszedłbym tam do pracy. Uratowaliście mi czas, nerwy i godność. Pozdrawiam serdecznie.

zgadza się omijać tą firmę z daleka kombinują i wykorzystują jak tylko się da.

mogę się tylko podpisać obydwoma rękami pod tym co napisał były pracownik.Omijać tego pracodawcę z daleka.

anonim - 2010-08-18 14:28:22 były pracownik - 2010-06-29 10:07:03 Witam! Chciałem przestrzec wszystkich potencjalnych pracowników przed tą firmą. Ogłaszają się głównie na gumtree (w opisie, że potrzebują do pracy biurowej z wiedzą techniczną), na stanowiska marketingowca, sprzedawcy, i specjalisty ds. inwestycji. Oferują podstawowe wynagrodzenie+prowizje. Lecz szybko się okazuje że oczekują niemożliwych progów sprzedażowych i nie chcą wypłacać nawet podstawy. Stosują (usunięte przez moderatora) poniżanie pracowników. Wychodzą z założenia że nie dostaje sie pieniędzy za siedzenie przy biurku tylko za efekty.- Argumentują że skoro zarząd siedzi w pracy kilkanaście godzin to pracownik powinen jeszcze dłużej a nie od 8-16. chaos i dezorganizacja oraz konieczność sprawdzania każdego ruchu przez Panią prezes powodują że klienci nie dostają odpowiedzi na czas. Sama firma ledwo co się utrzymuje, sprzedaje produkty raz na miesiąc. Do tego dochodzi. Ogromna rotacja pracowników świadczy o żenującej jakości pracy w tej instytucji. ODRADZAM co za (usunięte przez moderatora) to pisał.... (pewnie nigdy w normalnej firmie nie pracował), co Ty możesz wiedzieć o normalnej pracy, pewnie była to Twoja pierwsza i wszędzie gdzie pójdziesz będzie Ci tak samo źle.... zastanów się co chciałbyś w życiu robić, a potem załóż działalność i zobaczymy jak sobie poradzisz. Nie oczerniaj ludzi bezpodstawnie, tylko weź się w garść i zrób coś ze sobą!!! A jeżeli miałeś kontakt z ta firmą, to się przedstaw, może ktoś o Tobie wyrazi opinię!!! ostatnio byłem klientem ich klientem i jeżeli będę wykańczał kolejną inwestycję, już wiem że skorzystam tylko i wyłącznie z ich usług. pozdrawiam zadowolony klient Janek Buhahaha chyba sobie kpisz Janku. Od (usunięte przez administratora) mozesz wyzywać swoich kolegów z podwórka. Po twojej opinii widzę, że Twoja wiedza o rynku i kodeksie pracy jest równie mętna jak właścicieli firmy Baron. Pracowałem w wielu miejscach ale czegoś takiego jak tam to nigdzie nie widziałem. Potwierdzają to zresztą wszyscy pracownicy. Także ta firma nadaje sie nie do wykańczania inwestycji tylko pracowników. Zresztą po ilości wykonywanych zleceń widać jak "prężna" jest to firma. Polecam zatrudnij się tam i wtedy wydaj opinię.

Witam! Chciałem przestrzec wszystkich potencjalnych pracowników przed tą firmą. Ogłaszają się głównie na gumtree (w opisie, że potrzebują do pracy biurowej z wiedzą techniczną), na stanowiska marketingowca, sprzedawcy, i specjalisty ds. inwestycji. Oferują podstawowe wynagrodzenie+prowizje. Lecz szybko się okazuje że oczekują niemożliwych progów sprzedażowych i nie chcą wypłacać nawet podstawy. Stosują mobbing, poniżanie pracowników. Wychodzą z założenia że nie dostaje sie pieniędzy za siedzenie przy biurku tylko za efekty.- Argumentują że skoro zarząd siedzi w pracy kilkanaście godzin to pracownik powinen jeszcze dłużej a nie od 8-16. chaos i dezorganizacja oraz konieczność sprawdzania każdego ruchu przez Panią prezes powodują że klienci nie dostają odpowiedzi na czas. Sama firma ledwo co się utrzymuje, sprzedaje produkty raz na miesiąc. Do tego dochodzi. Ogromna rotacja pracowników świadczy o żenującej jakości pracy w tej instytucji. ODRADZAM

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Balon P.H.U. Atraxnet - Kraków

Jacek Balon P.H.U. Atraxnet
2.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Duża Góra 35 lok. 63
    30-857 Kraków