Boccard Polska Sp.z o.o.

Michałowice

Opinie o Boccard Polska Sp.z o.o.

anonim 2011-04-19 19:36
Chciałbym coś się dowiedzieć na temat rekrutacji?
anonimus 2015-06-18 15:19
Witajcie, na ich stronie internetowej jest kilka ogłoszeń odnośnie pracy.
Kwestia czy jest to związane z rozwojem firmy czy też jakaś restrukturyzacja miała/ma miejsce.
Rychu 2016-07-20 12:06
firma krzak , widać po ich rozmowach rekrutacyjnych
Bezrobotny 2016-07-20 20:11
Szukają naiwnych na wyjazdy. nie wykładają żadnej kasy, robole musza się sami finansować, rozliczani chyba po powrocie , ale nie wiadomo bliżej jak to wygląda, a wygląda na pewno tak, ze mają mały kapital zakładowy , nie mogą sobie pozwolić na finansowanie delegacji , ale widać to wyraźnie w ich deklaracji na stronie internetowej , kapital zakładowy mniejszy nawet niż piekarnia w Koluszkach . Hieny który żerują na bezrobociu.
anoniums 2016-07-21 19:47
Praca we francji i tak jezyk To podstawa bo jak sie dogadac co i jak przez firme ktora jest francuska z zleceniodawcami i pracownikami nie polskimi? Rekrutacja jest bo firma rozwinela sie na tyle iz zapotrzebowanie na ludzi wzroslo, a Praca sama weryfikuje czlowieka wiec cv i takie tam To moze byc z paskiem nawet ; ) lecz z wiedza i doswiadczenieniem w parze nie bedzie gralo. Kasa w miare umiejetnosci lecz i tak wysyarczajaca, To chyba tyle co moge dodac od siebie jesli To jakos pomoze w podjeciu decyzji czy aplikowac na dane oferty: )
Bezrobotny 2016-07-31 13:24
do pani Aleksandra Jonkisz, HR Manager

ten Pani post może zadziwić nie tylko młodych ale wprowadzić w osłupienie innych pracodawców. Jak można oferować komuś kontrakt by się sam sfinansował przez kilka miesięcy /tygodni a po zakończeniu kontraktu to my sie rozliczymy , a w przypadku mojej delikatnej uwagi do takowej propozycji , usłyszałem odpowiedz , to co nie ma pan /pani żadnych oszczędności by sobie sfinansować pobyt (sic!) Odnośnie zakwaterowania , dyplomatyczne milczenie w stylu coś tam będzie, ubrania roboczego - no chyba też cos ta, sie zorganizuje . Ja takiego czegoś jeszcze nie widziałem ale po to tej rozmowie widać ze na odległość śmierdzi. To nie jest jad , to jest ewidentne chamstwo , żerujące na bezrobociu . Wstyd , jestem ciekaw co na te wasze propozycje inspekcja pracy , nie wspominając inne organa państwowe w EU.
ciach 2016-08-03 19:36
No dobrze, ale jakie są przeciętne zarobki dla inżyniera budowy? Z góry dziękuję za szybka odpowiedź.
Spawacz 2016-11-20 14:46
Stanowczo odradzam, brak ubrań roboczych, jazda po 9-ciu w samochodach kiepskie warunki mieszkaniowe co chwilę przeprowadzki, kiepscy brygadziści bez znajomości francuskiego, problemy z dietami.
Robert@O2.pl 2017-01-17 18:24
Jaki profesjonalizm? pracują ludzie bez doświadczenia i pojęcia i co najgorsze za taką samą stawkę jak ci którzy naprawdę coś umieją! poza tym warunki mieszkaniowe fatalne, zimno, ciasno i ciągłe przeprowadzki, w dodatku daleko dojeżdżać do pracy co zajmuje mnóstwo czasu i nie ma kiedy spokojnie zjeść i wszystko ogarnąć, brak ubrań roboczych ale dojazd z Polski do Francji to już totalne przegięcie, jazda po 9-ci,, auta zaladowane bagazami pod sufit, reszta między nogami co zagraża bezpieczeństwu, kolejny raz zobaczę taką sytuację to wzywam policj!! to narażenie bezpieczeństwa ludzi którzy jak bydło jadą setki a raczej często koło dwóch tysięcy kilometrów! może pani wybralaby się w taką podróż i zobaczyła jak to jest!
hohogo 2017-02-06 19:49
Firma Boccard to tzw. światowy lider i firma francuska. We Francji średnie zarobki wynoszą około 3000 EUR/m-c (12 900) i są to kwoty średnie wcale nie wywindowane. Pozostaje wiec pytanie czy kadrze technicznej w Polsce ta firma płaci co najmniej tyle ile inżynierom we Francji? A jeśli w Polsce płaci kilkakrotnie mniej, to dlaczego? Może Państwo z HR w końcu napisze jak jest i czy jest tak światowo jak firma się reklamuje? Czy to jest ludzkie tak wykorzystywać rynek i czy aby dobrze świadczy o stosunku do pracowników? Zamiast pisać w ogłoszeniach hasłowo "atrakcyjne wynagrodzenie" napiszcie prawdę ile i potem na rozmowach nie pytajcie ile człowiek chce zarabiać u Was. Jak ma być atrakcyjnie, to warunki powinny być co najmniej adekwatne do tego co jest we Francji. Wtedy się okaże jak Państwo traktujecie polski rynek i polskich pracowników.
Nowy 2017-03-16 11:08
Prawda jest taka że jest tylko garstka profesjonalnych pracowników, którzy się znają na pracy podobnie z tłumaczami jest tylko dwóch co naprawdę dobrze mówi po francusku, a reszta tylko udaje że mówi, praca nie jest ciężko, Francuzi w porządku ale manager beznadziejny, poza tym nie jest źle, nie opóźnienia w wypłatach ani w dietach, życzę nowym powodzenia
Zostaw swoją opinię o Boccard Polska Sp.z o.o. - Michałowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boccard Polska Sp.z o.o.