logo Stołeczne Centrum Nieruchomości WAWA

Stołeczne Centrum Nieruchomości WAWA

Opinie o Stołeczne Centrum Nieruchomości WAWA

Olab 2014-07-03 13:38
Pracowałam w SCN przez 2 miesiące. Jest to wymarzona praca dla aktywnych ludzi.
Wynagrodzenie dwuskładnikowe, ale godziwe i na czas. Szefowa Pani Magdalena to istny anioł. W zespole panuje przyjacielska atmosfera. Nie czujesz że pracujesz;)Gdyby nie zdrowie byłabym z nimi do emerytury. Ode mnie piątka i buziak;)
Lech 2015-06-10 14:58
Jeśli lubisz pracować non stop i zadowoli Cię prowizja raz na pół roku to praca dla Ciebie.
Ola 2015-06-19 16:11
Pracowałam w SCN przez kilka miesięcy.
Jest to uczciwa, solidna firma, dbająca o pracownika.
SCN to dobre miejsce dla osób, które nie lubią pracy monotonnej, chcą nabyć doświadczenie a przy tym zarobić godziwe pieniądze. Do tego bardzo ludzka, przyjaźnie nastawiona szefowa co jest już raczej bardzo rzadko niespotykane :)
Polecam tą firmę.
KKowski 2015-06-23 11:32
Podstawa + prowizja. Prowizja rzadko bo mało kto chce współpracować z agencją która oferuje jedne z najwyższych prowizji na rynku za pośrednictwo. Podstawa- bardzo słabiutka. Umowa o dzieło.
nieufny 2015-06-29 22:46
To dlaczego tylko kilka miesięcy?
astronauta 2015-07-13 13:07
Gdyby tak było, to pewnie nie mieliby 10 oddziałów ;] btw home broker i metro mają wyższe, przed ocenianiem lepiej poznać rynek...
KKowski 2015-07-20 16:16
Czytanie ze zrozumieniem się kłania- "jedne z najwyższych prowizji na rynku" a nie najwyższą. Oddziałów wiele bo w tym kraju ludzie godzą się na pracę za niskie kwoty. Sam pracowałem z laską która przez pół roku miała jedną transakcję i zarobiła coś około 2500 netto a przez resztę czasu 1700 netto na umowę o dzieło bez stałych godzin pracy.
Magda K. 2016-10-20 20:00
Pani ( usunięte przez administratora )to jedna z lepszych agentech z którymi miałam doczynienia. Profesjonalna i pomocna, zawsze do dyspozycji dbała o wszelkie formalności. Polecam jej usługi.
kkk 2016-11-21 16:25
Nie polecam. Zaniżają ceny nieruchomości oraz są niekompetentni. Nie mają pojęcia o swoich ofertach.
blondi 2016-12-02 00:08
profesjonalna obsługa i cenne wskazówki POLECAM !!!!
Zostaw swoją opinię o Stołeczne Centrum Nieruchomości WAWA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stołeczne Centrum Nieruchomości WAWA