logo VERDICT Bisnode Sp. z o.o.

VERDICT Bisnode Sp. z o.o.

Opinie o VERDICT Bisnode Sp. z o.o.

anonim 2013-03-12 13:24:00
Firma oszukuje swoich klientów , mówiąc że posiada informacje na temat innych firm . W rzeczywistości wysyła puste raporty finansowe bez żadnych danych finansowych. Bezwartościowe śmieci za które klienci płacą kilkadziesiąt złotych!!!
ciekawski 2015-08-21 14:10:55
Zapłaciłem za raport, otworzyłem go jakoś tam, pomimo że było napisane kliknij poniżej, a poniżej było tylko zapytanie czy chcesz fakturę. Pooglądałem tenże raport, a następnie kliknąłem w "zapisz w pdf". Raport znikł, nie było zapytania gdzie ma być zapisany i po prostu jest po raporcie. Nie otrzymałem go tez na mail'a. Czy jestem wystrychnięty na dudka? No bo kasa poszła, raport co prawda obejrzałem pobieżnie, ale go nie mam.
ciekawski 2015-08-21 14:17:55
Zwracam honor, trochę się pośpieszyłem, ponieważ po wpisaniu opinii sprawdziłem jeszcze raz pocztę i raport dotarł. Odwołuję poprzednią opinię.
aninim2 2016-03-29 13:19:27
zgadz sie w 100%
aninim2 2016-03-29 13:22:02
zgadza sie w 100%
Firma sprzedaje prawie puste raporty za kilkadziesiąt złotych.
miziok 2016-04-24 17:45:01
aninim2, jakoś poprzednie komentarze mówiły o tym, że raporty dochodza bez problemów i nie sa puste, może akurat Twoja sytuacja była specyficzna. Ja w ogóle słyszałem, ze dobrze tu się pracuje, kasa na czas i sa umowy o pracę.
Zostaw swoją opinię o VERDICT Bisnode Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VERDICT Bisnode Sp. z o.o.