EKO DOLINA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o EKO DOLINA SP. Z O.O.

KingKong 2014-07-15 19:43:48
Witam wszystkich serdecznie miałem przyjemność pracować w tej firmie 1,5roku. Powiem szczerze tragedia po ostatniej umowie na stałe 2tys brutto!! Kamer wiecej niż w całym Krakowie. Firma rodzinna ludzie za łeżyc nie liczcie na dużo. Klimat zakładowy to po prostu kpina!!! odradzam wszystkim chyba że ktoś ma stalowe nerwy.
Kolanko 2014-12-19 22:25:02
Wiatm wytrzymałem w tej firmie 2 umowy (9miesiecy) Tyle ile nerwów zjadłem nie da się opisać słowami!!!Takiego MOBINGU nie widziałem nawet w filmach a sporo ich widziałem!!Odradzam tą firme! Może gdyby Prezes wiedział co robią dyrektorzy za jego plecami to by coś się zmieniło! Premie można stracić za nie podniesienie papierka!!Kapuś to co drugi z łężyc! Zamiast jeden drugiemu pomagać to biegają kapować do dyrekcji lub kierownictwa!A brygadzista nie ma nawet szkoły podstawowej ukonczone ale ze ładnie donosi zarabia tyle co dział utrzymania ruchu.LUDZIE ODRADZAM WAM POLAK powinien byc POLAKIEM dla rodaka a nie...
obserwator 2015-04-23 11:21:11
Prawda sami kapownicy faja, gawin, kon, srajda papaj...co 2 praca lekka ale zarobki mizerne 80% operatorów nie powinno robic na sprzęcie bo nie maja o tym pojęcia trzymaja sie jak moga bo żadna firma by takiego cielaka nie wzieła na maszyne.ludzie z łężyc maja to opanowane he i emeryci na emeryturę a nie miejsca do smierci klepią np czarna mamba..
hgf 2016-05-03 16:02:09
na pewno rektuacji to oni teraz nie prowadza uzytkowniku @kąt
Zostaw swoją opinię o EKO DOLINA SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO DOLINA SP. Z O.O.