Opinie o Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. w Toruń

Klementyna Nowy wpis

Witam, widziałam że wystawiona jest oferta dla mechanika do zakładu. Czy można prosić o opinie? mój partner może by zmienił pracę, bo widzę ze spełnia wymagania, chce najpierw jednak poznać zarobki jakie przysługują. Jeśli ma ponad 3 lata doświadczenia to ile może zarobić?

Paweł Nowy wpis

Na jakie warunki może liczyć Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Kluczowych? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe? Czy jest to PH od sieci? Ile klientów ma?

Czy Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak

Tak,, jednakże są na nie wysyłane osoby w których jest potencjał do rozwoju - ile włożysz tyle wyciągniesz z firmy

@Tak

Jak wygląda dokładniej taka osoba, która ma według Strauss Cafe 'potencjał do rozwoju'? Jakimi cechami trzeba się wyróżniać i jakim być pracownikiem? Co generalnie ma największe znaczenie w tym przypadku? I na jakie wtedy można liczyć szkolenia?

XXX
@Dominika

Trzeba donosić na kolegów, mieć bujną fantazję przy tych donosach,umieć włazić przełożonym w tyłek, jednocześnie za plecami obrabiać im go. Dozwolone picie i kradzieże ale w niedużym stopniu. Mile widziane lenie i nieroby, za bystrzy nie bo mogą się okazać mądrzejsi od przełożonych.

Ciciolina
@XXX

Masz rację. Widzę że nic się nie zmieniło. Za moich czasów było zupełnie tak samo.

Elf
@Ciciolina

Za moich czasów również. Myślę że tak już zostanie.

Bartosz
@Elf

Czyli co? Podlizywanie było nagradzane a nie doświadczenie i kompetencje? Bardzo dziwne. A jak z wypłatami jak tam pracowałeś? Też były zależne od lepszej znajomości z kierownikiem?

yeti
@Bartosz

Tak

Irena
@yeti

I naprawdę nikt z tym nic nie zrobił? Zawsze przecież jest ktoś wyżej, jest i PIP, czemu pracownicy siedzieli cicho?

Dawna
@XXX

Dokładnie.Masz rację tak było i pewnie tak już zostanie.

Bartosz Nowy wpis
@Dawna

Jak tam pracowałaś to ludzie tak na siebie donosili i plotkowali? A jak było z kasą? Bo jak według ciebie niewiele się zmieniło to może i pieniądze są też takie same. Ile wtedy zarabiałaś?

Em Nowy wpis
@Bartosz

Kasa stoi w miejscu.

Sss

Witam ludzie dajcie Sobie spokój z ta firma,zatrudniają przez pośrednika Ad Work na zlecenie,umowa skonstruowana tak że jak (usunięte przez administratora)

Alicja
@Sss

Witam Cię, wypowiadają się tu praktycznie handlowcy i menedżerowie ze Strauss Cafe, co nie dziwi, bo firma szuka ciągle ludzi na te stanowiska w różnych lokalizacjach, od Warszawy, po Lublin. Ale mnie interesuje praca na produkcji Straussa w Tarnowie Podgórnym i zgaduję, że o takiej pracy pisałeś. Daj znać coś więcej, proszę, tylko bez wulgaryzmów, bo admin GoWork usuwa.

@Alicja

Praca na 3 zmiany męcząca nie dla wszystkich a zarobki nie do końca zadowalające. Wymagania pracodawcy wygórowane a praca w kurzu, hałasie no i oczywiście wśród ludzi nie zawsze dobrze nastawionych( fałszywych)

@Były

Praca nie dla wszystkich czyli w sumie dla kogo?

@Dominika

Wynagrodzenie zależy na jakim stanowisku pracujesz.

Edyta
@Były

No ok, ale mniej więcej ile płacą? Poniżej średniej, powyżej minimalnej?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. na stanowisko Asystent/-ka Biura? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Kinga

Czy oni gdzieś się teraz ogłaszają?

Cześć, jak wygląda praca na sieciach, jakie zarobki możliwe do osiągnięcia, czy targety realne do zrealizowania? Jaki samochód i czy można korzystać prywatnie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Ktosik

Cześć. Krótko o pionie KAS (sieci). Grupą dowodzi pseudo menadżer, który nie ma pojęcia co robić, po prostu ślepo wykonuje polecenia swojego przełożonego. Od nastania jego "panowania" z grupy odeszło, lub zostało zwolnionych 5 osób z 12 zatrudnionych, a to tylko rok. Kierownik jest niekompetentny, nie ma pomysłu na zbudowanie swojej pozycji i próbuje to robić przez zastraszenie. Ale czego wymagać od człowieka, który jako KAS nic nie osiągnął, na spotkaniach, tylko przytakiwał i nigdy nie miał odrebnego zdania. (usunięte przez administratora) nie zwalniaj ludzi, którzy są mądrzejsi od Ciebie, bo dzięki nim możesz pozostać na stanowisku, jak się otoczysz ludźmi swojego pokroju, Ciebie czeka los tych wszystkich, których zwolniłeś. I wierz mi, po Tobie nikt nie zapłacze.

@Ktosik

Niestety większość stanowisk w tej firmie zajmują ludzie niekompetentni, którzy nie maja pojęcia co się dzieje. W serwisie Witold też nie ogarnia wielu tematów, nietrafione decyzje, oraz problemy z nimi związane są zamiatane pod dywan, kluczowi klienci się lekceważeni, przymyka oko na rażące wykroczenie swoim podwładnych, a tych co tego nie pochwalają i mają dość się zwalnia.

Kicia

witam, a jak wyglądają przecietne podwyżki w Strauss Cafe, ile %?

PH

A na stanowisko PH to jakie konkretnie są wymagania? Studia, doświadczenie?

Agnieszka

Cześć, dodaje swoją opinie by może przyszłym kandydatom rozjaśnić co to za firma. Moja opinia tyczy się tylko i wyłącznie działu handlowego. Zatrudniona byłam w firmie parę lat na stanowisku PH i zmieniając pracę widzę jak bardzo zmarnowany był to czas. Firma przypomina swoją kulturą lata 90tce, gdzie zaczynało się pracę o poranku i kończyło w nocy. Raport kilometrów przy wejściu do samochodu, pod pierwszym klientem, po ostatnim kliencie i po powrocie do domu. Samochód fiesta PH,focus Koordynator, mondeo Manager - opcja najuboższa z dołączonym zestawem głośno-mówiacym, który widział półkę przecena w mediaexpert. Auta z uwagi na wersje bardzo średnio komfortowe, o czym mówi sama Pani z BHP. No cóż w innych firmach to właśnie dział BHP dba o rosnące warunku pracy i komfortu pracowników, tutaj nie koniecznie. Średnio 15 wizyt dziennie, sprzedaż przez dystrybutora, na sklepie merch, promocje etc. raczej standard. Z uwagi na brak dofinansowania działu handlowego duże rejony PH i nie pokryte, niektóre punkty z dobrym potencjałem. Sama miałam w obsłudze sklepy, które były tak daleko oddalone od mojego miejsca zamieszkania i rezygnowałam z obsługi. Kolejna sprawa to managerowi, tu jest najlepsza cześć, mój przełożony w czasie jazd asystowanych wymagał ode mnie pracy w godzinach nadliczbowych ( oczywiście za darmo) samemu argumentując ilu On czasu poswieca na pracę. Mała rada dla pracowników - czas pracy to 8h dziennie, łamanie tego to duże naruszenie przepisów kodeksu pracy oraz istnieje coś takiego jak życie prywatne poza pracą. Tutaj warto odnieść się do tego ostatniego, życie prywatne poza pracą również często było zakłócane przez Managera z uwagi na teleco o dziwnych godzinach. Sytuacja z życia, godzina 19:00, jadę z synem na zajęcia dzwoni Manager, nie odbieram to dostaje smsy że ważne, że coś tam źle wpisane do tabelki, mam zaraz poprawić bo mu się (usunięte przez administratora) pali. Nie odbierasz telefonu to pretensje i jesteś na świeczniku. Zarobki - tu akurat można przyznać że nieźle, wiem że nowy PH na wstepnie jest w stanie wyszarpać z 4000 brutto+, do tego dochodzi premia miesieczna, kwartalna i roczna. Niestety czasami nie jestes w stanie wyliczyć ile zarobisz bo twoja premia zalezy od wyniku całego zespolu i np. jak ja robiłam 200% wykonania to dostawałam np 12% bo ktoś tam się wysypał. Ogólnie z robieniem górek to ta firma to kolejny skandal, końcówka tamtego roku to chore ciśnienie, mimo że plan roczny miałam zamkniety. Ktoś z zarzadu ubzdurał sobie wykonanie jakieś niebotycznej sprzedazy i trzeba robić, oczywiście za darmo. Nikt w tej firmie nie placi za extra wyniki, a wymagania przy 200% realizacji większe niż przy niedomkniętym planie. Kolejna sprawa najciekawsza to ludzie w tej firmie, z całym szacunkiem do moich koleżanek i kolegów ale duża cześć z Was ma mentaloność niewolnika, robicie niebotyczne wyniki, dobrą robotę za darmo, by ktoś z zarządu brał 200k premii a ty możesz się cieszyć conajwyzej premią na swieta. Na prawdę w branży FMCG jest dużo miejsc, gdzie od strzała dostajesz kase jak w SG i po 8h wracasz do domu, zamykasz kompa i nikt ci nie truje (usunięte przez administratora) Ja zmieniłam pracę, dostałam 50% wieksza podstawę, premie do 30%, auto na średnim standardzie i nikt mnie nie meczy teleco o 18stej. Polecam Wam kochane Strausiki zastanowić się nad sobą, bo w tej manufakturze to Was ostro wykorzytują, w imie czego? Sprzedaży kawy? Pozdrawaiam Aga

@Agnieszka

Hej, nie jestem związana z tą firmą. Trafiłam na ogłoszenie o pracę na stanowisko PH w tej firmie, po czym weszłam tu na forum, by poczytać opinie i tak trafiłam na Twoją wypowiedź. Obecnie szukam pracy jako PH i zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź. Czy możemy skontaktować się jakoś prywatnie ? Chciałabym o coś zapytać, będę wdzięczna za kontakt. Pozdrawiam :)

zainteresowany

Jak wygląda praca na stanowisku PH ds sieci?Proszę o konkretne informacje. Jak wygląda proces rekrutacyjny na to stanowisko?

Lili86

Witam czy można się czegoś dowiedziec na temat pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta? Praca w SAP, z angielskim, ale nie podano czy z klientem zagranicznym. Jaka jest atmosfera w dziale DOK i jakie godziny pracy? Dziękuję.

Stach

Bardzo denerwujące są te wykłady osób wszystko wiedzących i z niewiadomych powodów ciągle pracujący w tej okropnej firmie. Jestem pracownikiem i sądzę, że firmie byłoby dobrze bez niektórych pracowników

Magd
@Stach

Masz rację - lepiej byłoby oczywiście, bez takich jak Ty, smarowników, siedzących za szklaną szybą - dzień bez smaru dniem bezpowrotnie straconym!?

Antek

Dobry, stabilny pracodawca ,więc naprawdę wystarczy dobrze robić swoje żeby cieszyć się z pracy w dobrym miejscu!

zainteresowany

Witam wszystkich dostałam pracę w strauss cafe Poznań i chciałbym sie dowiedzieć czy w tej firmie można zapalić papieroska czy jest całkowity zakaz? pozdrawiam

Neutralny

Zatroskany.... ciekawe czy ty lub twoja partnerka/żona chciała by być tak potraktowana. Jak można być takim burakiem. Brak słów kochany. Poziom -0. Szkoda czytać takich wypocin....

Gisoa

Według mnie to portal w którym szukamy opinii o firmie i możliwości tam pracy a nie o oczermaniu i ośmieszanie innych. Według mnie żenada osób piszących takie bzdury.

@Gisoa

Niech wszyscy dowiedzą się jaka atmosfera panuję w Strauss w Swadzimiu

Mateusz

Witam, chciałbym się dowiedzieć na jakie zarobki mógł bym liczyć na stanowisku operatora maszyn. Czy firma oferuje jakieś dodatki oprócz wypłaty? Jakie są warunki pracy itp?

Adelajda

Z tego co kolega opowiadał można wywnioskowac ze na stanowisku fizycznym płacą około trzy tys. Tylko ze chyba produkcja na start ma trochę mniej.

Bartosz
@Adelajda

Nie znam dokładnych widełek wynagrodzenia, ale nalazłem kilka ofert pracy w Strauss Cafe Poland. Czy tylko praca jako pracownik produkcji Cię interesuje? Są też oferty na stanowisko technika serwisu, regionalnego przedstawiciela handlowego i analityka systemów IT. Oferują szkolenia branżowe, premie i szeroki pakiet socjalny. Może ktoś z obecnie zatrudnionych osób, które odwiedzają ten wątek mógłby podpowiedzieć, jak wysokie jest wynagrodzenie i czy można liczyć na benefity?

Natalia

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na forum @Stanley, zarówno pozytywnej jak i negatywnej. Warto tylko uzasadniać każdą swoją wypowiedź i podawać argumenty. Forum powinno służyć przede wszystkim pracownikom, którzy poszukują pracy.

Darek
@Natalia

Jakimi autami jezdza PH i managerowie w tej firmie?

@Darek

PH Ford Firsta, Menager Ford Mondeo :)

wolność i swoboda
@były pracownik

najważniejsza rzecz jakim jeżdżą samochodem.....

Karol

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie? Mam zamiar aplikować i miałem nadzieję na jakieś informacje.

ginop
@Karol

W firmie sie nic specjalnego nie dzieje tylko obrona stolkow przez stara gwardie. A co chcesz wiedziec?

Zostaw merytoryczną opinię o Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.?

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.