Opinie o Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. w Toruń

Cecylia

A jak się w takim razie pracuje?

Natalia

@Darek, pełnię tutaj rolę moderatora i niestety nie posiadam informacji na temat aut, jakie Strauss Cafe Poland udostępnia ph-owcom. Myślę, też że lepiej byłoby się dowiedzieć jakie warunki pracy firma oferuje na takim stanowisku, np. jaki jest system premiowy? To na pewno przy tego typu pracy istotniejsze informacje.

Darek

A managerowie maja focusy czy mondeo?

@Natalia

Natalia, skoro prowadzisz tutaj rolę moderatora, to tak do Twojej informacji tutaj są udzielane opinie na temat pracy Strauss Cafe Poland w Swadzimu a nie Toruń

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Zero tolerancji dla spamerów

Ta firma promuje się przez rozsyłanie spamu, nigdzie się nie zapisywałem na ich mailing, a jeszcze są tak bezczelni, że każą gdzieś klikać żeby się wypisać z tej spamerskiej listy mailingowej. Nie kupujcie produktów od spamerów.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. na stanowisko Asystent/-ka Biura? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Natalia

@brararba, a był taki zapis w umowie? Odnośnie tych dni pracujących? Niestety, czasem pracodawca może tak sobie zastrzec i wtedy rzeczywiście pracownik jest do tego zobowiązany. Jak było w przypadku umowy podpisanej z Strauss Cafe Poland?

brararba

Czekałam na tegoroczne rzetelne umotywowanie Mistrza Prażenia, na okoliczność przymuszaniu ludzi na produkcji do pracy w wolne soboty w październiku i listopadzie 2017r, jak to opisał "robo" w ubiegłym roku ale jak widać, nic się nie zmieniło w traktowaniu prywatnego życia ludzi z produkcji. I uprzedzę – poplecznicy popierający takie działania kierownika, przyjdźcie na produkcję, ruszcie swe siedzenia zza biurek i poczujcie na sobie, jaka to jest praca na 3 zmiany i jak będziecie reagowali, gdy będziecie przymuszani przychodzić do pracy w swoje dni wolne, wcześniej już zaplanowane dla rodziny, a gdy o tym dowiadujecie się dzień przed przymusowym przyjściem do pracy w sobotę, co jest chyba niezgodne z Kodeksem Pracy!!! Bo może poplecznicy powinni przychodzić w soboty na 3 zmiany nawet aby siedzieć za biurkiem, żeby poczuli jak to jest, gdy sobota jest w plecy i nici z zaplanowanego weekendu – jak będziecie wówczas reagowali!? Ludzie chcą pracować ale chcą być traktowani jak ludzie! Kiedyś było ciągłe podkreślanie o przyjaznej firmie dla ludzi – dziś już nic z tego sloganu nie zostało, no może tylko dla kilku wybranych osób! Bo może powinien powstać związek zawodowy, aby chronić ludzi z produkcji przed taki traktowaniem? "Robo” - weź może to skomentuj!

Natalia

Aktualnych ofert pracy brakuje @Staszek, ale skoro niedawno użytkownicy pisali o szczegółach dotyczących pracy na stanowisku ph-owca, to może warto wysłać cv pomimo tego. Wiele firm zachowuje takie zgłoszenia na wypadek wolnego stanowiska, więc może Strauss Cafe Poland też?

Stanek

Czy Strauss Cafe Poland ma jakieś zapotrzebowanie na nowych pracowników? Może ktoś znajdzie chwilkę żeby napisać kilka informacji jak się pracuje w firmie?

Staszek

Czy Strauss Cafe Poland nie ma aktualnie nowych ofert pracy? Może ktoś ma wiedzę w tym temacie i mógłby podzielić sie na forum? Jak się teraz tu pracuje?

RPH
@Staszek

Ford fiesta

Stanley

Czy tylko narzekać potrafimy? Jeśli nawet coś poszło nie tak w firmie to nie jest koniec świata. Trzeba poprawić i po kłopocie a już wypisywać na forum?

Tron

Mózg niedomaga. A kawa.... średnia a ceny wysokie. Gdyby nie reklama w tv to napewno byłaby tańsza tylko czy by przetrwała?

Manterek

Każda firma ma w swojej karierze okresy lepsze oraz gorsze, być może w Strauss Cafe coś niedomaga ?

Holly

Witam, obecnie prowadzony jest nabór na PH w regionie kujawsko-pomorskim. Czy orientuje się ktoś jakie warunki pracy i płacy oferuje firma na stanowisku PH?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

kawosz
@Holly

Firma ze spadającym znaczeniem na rynku.Powyżej napisano mnóstwo na ten temat.Katastrofalne dla firmy zmiany zarządzających w dziale sprzedaży, sprzed kilku lat,zbierają dziś żniwo.Jeżeli nie masz nic-to bierz.Z czegoś trzeba żyć.A jeżeli jesteś kreatywny i myślący to sam uciekniesz po jakimś czasie.

Ciekawa

Dlaczego Mk Premium jest ostatnimi czasy jakby gorsza w smaku?

Ciekawa

Dlaczego Mk Premium jest ostatnimi czasy jakby gorsza w smaku?

@Ciekawa

Pan dyrektor osobiście tnie koszty . Surowce tańsze to efekt końcowy gorszy ☹️

Sonia

Może to jest dobre, że ludzie mają różne opinie, to mobilizuje.

Handlowiec

Witam, Czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników wie co to jest "onboarding"???? "Jeśli pomyślnie przejdziesz proces rekrutacji, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, przedstawimy naszą ofertę oraz omówimy proces zatrudnienia i program onboardingu."

Sonia

@Paweł Myślę, że wszędzie jest lepiej i gorzej, ta bywa.

Tymek

Za jakiś czas będę zmieniał pracę zastanawiam się nad pracą jak Operator Maszyn Paczkujących widzę, że opinie są bardzo różne o Firmie... może ktoś zna jakieś konkrety np. stawki ??

Natalia

Strauss Cafe jest dobra firma i myślę, że poradzą sobie również z hejtem. Dla chcacych pracować jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.?

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.