Opinie o Vitamed w Smardzewice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vitamed. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vitamed o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitamed w Smardzewice

Cześć, jak teraz wygląda sytuacja przedstawicieli? Ten wspomniany kiedyś warunek względem rocznego doświadczenia jak najbardziej spełniam, piszą o nim zresztą w ofertach. Wskazują również na to, że praca może być pełną wyzwań ale również satysfakcjonująca. Też tak sądzicie? Jeśli tak to ze względu na co? Warto próbować?

Aleksandra

Widziałam tę opinie odnośnie informatyka wystawiona na forum i chciałam z ciekawości sprawdzić czy są faktycznie ogłoszenia na to stanowisko. Wyszło, że poszukiwany jest przedstawiciel medyczno-farmaceutyczny. W pierwszej kolejności zauważyłam, że nie podano zarobków. Czy ktoś przytoczy widełki płacowe?

Weronika
@Aleksandra

Z tego co wiem, nie ma rekrutacji na stanowisko informatyka - jest tylko na przedstawiciela. Zarobki spoko, w zależności od poziomu doświadczenia.

Aleksandra Nowy wpis
@Weronika

Nie ma szans aby podać jakiś konkretny schemat lub przykład aby mieć wyobrażenie co do tego wspomnianego doświadczenia? kwestia informatyka jeszcze tylko mnie ciekawi, ile osób jest potrzebnych do pełnienia tej funkcji? to stabilne stanowisko?

Weronika Nowy wpis
@Aleksandra

Myślę, że na przedstawiciela warto mieć około 1 rok doświadczenia - produktów jest sporo, warto znać teren pod kątem lekarzy i aptek. A informatyka nie ma i nie szukają więc chyba nie odpowiem czy to stabilne stanowisko ;).

Lisa Nowy wpis

Firma się fajnie rozwija i widać, że cały czas stawia na ludzi i relacje. Oczywiście jest w związku z tym trochę niedociągnięć ( a gdzie ich nie ma ;)) niemniej jednak można liczyć na wsparcie, rozmowę i realną pomoc.

Czy w Vitamed możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Weronika

Hej! Wypłata jest raz w miesiącu w okolicach 10. :)

Przedstawiciel medyczny

2 etapy

Jak uzyskasz informację o ilości sprzedanych leków kiedy farmaceuta mówi że nie wolno mu podać takiej informacji? Jak się dowiesz do którego lekarza warto iść a do którego nie? Czy podczas rozmowy z lekarzem najpierw mówisz czy słuchasz?

Mia

Strone internetową http ... maja tragiczną. Takie byle co to chyba każdy z nas potrafi zrobić. Muszą miec kiepskiego informatyka.

Mona

Uczestniczyłam w rozmowie rekrutacyjnej i to była rozmowa na najwyższym poziomie.Bez stresu.Pogawędka koleżeńska.Rekrutacja trwała 3 dni łącznie z odpowiedzią.

Mona

Witajcie.Jutro mam rozmowę rekrutacyjna na KASA w tej firmie. Czy ktoś coś wie jak się na tym stanowisku pracuje w Vitamedzie?

@Mona

odzewu brak a mnie ciekawi po pierwsze jak poszła sama rozmowa w kontekście merytorycznym i co dalej. opowiesz o niej i ewentualnym wyniku? udało się dostać? po jakim czasie udzielany jest teraz feedback. proces związany z wdrożeniem także mnie interesuje czy ktoś się do niego odniesie?

Wyw

Poniżej poziomu krytyki. Nie polecam i nie komentuje.

Karolus

Witajcie, czy jest już nowy Sales Manager? Jakie opinie?

@Karolus

A to nowy teraz będzie? Co się z poprzednim stało, samoistne odejście?

Ciekawa

A czy ktoś wie, jak pracuje się w warszawskim biurze? Jaka atmosfera, zarobki?

Krystyna
@Ciekawa

A ogólnie masz jakieś doświadczenie na stanowisku biurowym?

Grażyna

Można spontanicznie aplikować przez specjalny formularz ze strony. Pytanie, czy ktoś z Was próbował tego i z jakim skutkiem? Odzywają się nawet kiedy nie są zainteresowani? Trzeba długo czekać?

kl1

Ludzie bez podejścia do klienta i szacunku do drugiego człowieka. Nie polecam.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Vitamed? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Jack

Pracownicy sami odchodzą, nie są zwalniani.

Poszukujący

Cześć, Vitamed szuka na KAM hurt czy ma ktoś jakieś bliższe informacje dot. rekrutacji.

ON
@Poszukujący

Miałem ostatnio okazję być na takiej rozmowie. Przyznam szczerze że pierwszy raz potraktowano mnie jak kandydata poważnego a nie dziecko do przepytania. Dyrektor był rzeczowy konkretny. Czekam na odpowiedź z ich strony.

Blanca
@ON

Potwierdzam

P.B

Firma jak firma Pan Grzegorz M zostł spuszczony przez szefa jak i przez konkubine he he S.B .Kasa sie skończyła skończyła się miłość.Tak to mają B.we krwi aby puszczać panów z torbami

K.S
@P.B

Pytanie tylko dlaczego został spuszczony?

Jasiek

@Pracownik a czy weekendy macie wolne?

Tak. Skąd te pytanie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Vitamed?

Autorytarno-procesowy. Swoje robić musisz.

Jasiek

Zarabia się tyle ile każdy potrafi wypracować a w tym zawodzie dużo zależy od nas!!!

@Jasiek

Bajki opowiadasz zarobki były jak nie było zatrudnienia przez KRP. Ale (usunięte przez administratora) wymyslili ze trzeba zrobić z ludzi niewolników i niech na nich pracuja i wtedy powstało KRP CONSULTING które kroi ludzi z kasy na ich wczasy .Nie polecam pracy w tej firmie.

Mikołaj
@Witold

Co oznacza, że zabierane są środki na wczasy? Masz na myśli dofinansowanie do wypoczynku letniego, które zapewnia pakiet socjalny. Możesz odpowiedzieć?

@Jasiek

Hasło reklamowe tej firmy na dzien dzisiejszy Zapewniamy pracę za dziadowską płacę Ha.

Mikołaj
@Adam

Przypuszczam, że nie do końca jesteś zadowolony z obecnego poziomu wynagrodzenia za pracę w tej firmie. Mógłbyś dokładnie sprecyzować, jak ono wygląda? Chciałbym dowiedzieć się, na jaką pensję można liczyć.

@Mikołaj

Napisze tylko tyle i aż tyle .W tej firmie zadowalającej pensji już nikt nie otrzyma#

Cytrynka

Pracowałam w tej firmie wiec mogę się wypowiedzieć. Zarobki są przeciętne ,prawda jest ze dają dobre auto z tym ze idąc do pracy nie idzie się dla samochodu tylko dla pieniędzy . Jesli chce się jechać służbowym samochodem powyżej 200 km trzeba prosić o zgodę przełożonego. Ogólnie firma z bardzo kiepskimi preparatami wyrobami medycznymi.(usunięte przez administratora)

Emila

Widziałam ogłoszenie na Przedstawiciela. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy i warunków w tej firmie?

wiki
@Emila

Jezeli zatrudnienie przez KRP .S.B. to zapomnij ze zarobisz kokosy.Szukaj gdzie indziej.

Karola
@Emila

Podam informacje aktualne 3400 do 4500 netto samochody bardzo dobrze wyposażone. Słyszałam że GM już nie ma w Vitamedzie.

Grażynka
@Karola

Ooooooo jakie zaskoczenie, że pan GM już nie pracuje. Zaangażował się, rozwinął firmę a później dostał kopa jak pan (usunięte przez administratora) stwierdził, że już nie jest potrzebny i czas zarabiać więcej milionów

Mariusz D.
@Karola

Hmmm z tego co wiem to kwoty podane przez ciebie należałoby pomniejszyć o 1 000. Do tego permanentna inwigilacja. Post napisany pewnie przez kolejnego sfrustrowanego kierownika, który w pocie czoła stara się znaleźć jakiegokolwiek pracownika. Jak nie wierzysz to idź do tej firmy a zapewniam, ze wrócisz tutaj i potwierdzisz większość opinii.

krakow_rządzi

nie bierz tego ....gps manager Cię wykończy

@Grażynka

G.M ma swoją firme he he zobaczcie co robi razem ze szwagrem https://allegro.pl/oferta/t-shirt-koszulka-lgbt-tecza-parada-rownosci-8166513617.A od kiedy nie pracuje??? Może jest na urlopie ojcowskim he he bo się lepiej opłaciło niż pani S,B.Tak rozkręcił firmę że wypłaty zabrał razem z P.S.B .NIE POLECAM

@Karola

HA HA i to zatrudnienie przez KRP CONSULTING to jest nie realne dobry chwyt.G.M na urlopie???

Zostaw merytoryczną opinię o Vitamed - Smardzewice

• Jak się pracuje w Vitamed?

Zobacz opinie na temat firmy Vitamed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitamed?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vitamed?

Kandydaci do pracy w Vitamed napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vitamed