POLMLEK/FORTUNA

Opinie o POLMLEK/FORTUNA

Aktualność
Nasze produkty nabiałowe, soki i napoje produkowane są z pasją i zaangażowaniem. Smaki naszych produktów są z pieczołowitością opracowywane przez technologów, a potem testowane przez szefów kuchni i klientów. Każdy z produktów produkowany jest na bazie naturalnych surowców mleka, owoców i warzyw pochodzących jedynie od sprawdzonych dostawców. Mleko dostarcza nam stale 5426 hodowców, a owoce i warzywa pochodzą od prawie 100 dostawców.
Hanna

Aby móc pracować w POLMEK/FORTUNA należy spełnić pewne wymagania, między innymi posiadać wykształcenie średnie, mieć chęć uczenia się i zgłębiania swojej wiedzy, posiadać umiejętności efektywnej i sprawnej organizacji pracy oraz być dyspozycyjnym. Czy ktoś z Was może powiedzieć coś więcej na temat grafiku w POLMEK? Czy praca jest również w charakterze weekendowym?

@Hanna

Szanowna Pani, wszystko zależy od tego, na jakim stanowisku chce Pani podjąć pracę w naszej firmie. Mogłaby Pani jaśniej sprecyzować swoje zainteresowanie pracą w Polmleku - to pozwoli nam odpowiedzieć konkretnie na Pani pytanie. Pozdrawiamy.

Mgh1980

Witam.Czy ktos wie moze jakie sa warunki na PH?? Mam rozmowe i chcialbym wiedziec cos wiecej?? Jakie plany,ile na poczatek,premie do wykonania?samochod ma gps? Bede wdzieczny za odpowiedz

Olo
@Mgh1980

A na jaki rejon?

Bogdan
@Mgh1980

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w firmie POLMLEK/FORTUNA? Jeżeli tak to napisz nam, jak wrażenia po rozmowie? Zastanawia mnie, czy pracodawca odpowiedział na wszystkie Twoje pytania, które zamieściłeś w tym wątku. Twoja odpowiedź pomoże osobom ubiegającym się o pracę w tym miejscu.

Szukający

Jest ogłoszenie na RKS horeca. Warto pisać? Jakie warunki? Dzięki za pomoc

@Szukający

Aplikować warto. Szczegółowe informacje możesz znaleźć pod linkiem: https://www.pracuj.pl/praca/regionalny-kierownik-sprzedazy-ds-horeca-podkarpackie,oferta,6694284.

smart
@Szukający

No nawet o tym nie myśl ostatni uciekł z krzykiem z tej firmy.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa typowa jak na kazdej rekrutacji

Pytania o doświadczenie , osiągnięcia , mnóstwo pytań ,atmosfera w porządku , bez stresu . Przedstawienie oferty od firmy , 3 miesiace na próbnym z niższą pensją ( mniej wiecej tyle co kasjerka w markecie ) potem ciut więcej

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Aktualność
Ninka

Proszę napiszcie na produkcję szeregowy pracownik ile dostanie na początek i czy są podwyżki z czasem? ??

tess
@Ninka

tak jak wszedzie podwyzek brak

Niki

Lubię atmosferę w POLMLEK/FORTUNA za: Super produkty

Piona
@Niki

i za tą dobroć dla pracownika

@Piona

Rozumiem, że jesteś zatrudniony w POLMLEK/FORTUNA. Jeśli tak, to napisz proszę, jak praca w tym miejscu wygląda z Twojego punktu widzenia. Opinia każdej osoby, która ma doświadczenie zdobyte w danej firmie, jest bardzo cenna i wartościowa dla użytkowników forum. Na pewno chętnie zapoznają się z Twoim komentarzem.

Ferdek
@Marta

moja opinia jest taka,ze wiecej zarobicie w lidlu na kasie niz tu

ciekawy
@Niki

Witam, podpowie ktoś jakimi autami jeżdżą handlowcy w Polmleku?

@Ferdek

Dziękuję za Twoją wypowiedź. Napisz jeszcze proszę, jak kształtuje się możliwość uzyskania awansu w POLMLEK/FORTUNA. Czy w firmie jest wyznaczona ścieżka kariery? Być może dzięki temu istnieje szansa na polepszenie zarobków. Będę wdzięczna, jeśli napiszesz, jakie są realia pod tym kątem.

Ferdek
@ciekawy

Różnymi , mn.in ford i skoda

@Ferdek

Pracujesz obecnie na stanowisku handlowca w firmie POLMLEK/FORTUNA? Wiesz może, na jaką stawkę wynagrodzenia można liczyć na początku zatrudnienia? Chciałbym wiedzieć również, czy w głównej mierze obsługuje się stałych klientów, czy również należy pozyskiwać nowych? Podziel się proszę swoją wiedzą na ten temat.

Smart
@Michał

2600 brutto 3000 po trzech miesiącach. a teraz realia 2400-3000miesiecznie i to drugie tylko na rozmowach z Arturem. Nikt ci tyle nie da co firma Polmlek ci obieca.

tess
@ciekawy

a jak myślisz? niczym wartym uwagi.

duża kontrola handlowców, ale jak ktoś chce uczciwie pracować to nie jest to problemem. Firma buduje stabilną politykę personalną - zależy jej na stałym zespole, który systematycznie rozwija swoje kwalifikacje. Widzę, że dużo osób pracuje tu już całkiem długo. To dobrze świadczy o firmie. Fakt, niektórzy odchodzą czy są zwalniani, ale to tylko ci którzy nic nie wnoszą, którym się nie chce albo którzy nie pracują. Firma poszukuje często ludzi i ma dużo ogłoszeń o prace, ale wynika to z faktu że ciągle się rozwija i ciągle są potrzebne ręce do pracy. Jak najbardziej polecam, bo to stabilna i mocna firma.

Smart
@anonymous

Wnioskuje że pracujesz od niedawna, poczekamy jak zaczniesz zarabiać gorsze i wymiany zobaczysz raz w roku.

Mateusz

Dziś zakupiłem seler mackowy waniliowy i była w nim pleśń seler ważny do 26.12.18

Ninka

Ufff ...ja po rozmowie już :) Jestem dobrej myśli. Bardzo fajne spotkanie i niepotrzebnie się stresowałam. Firma wydaje się bardzo fajna i ma duże możliwości. Jak ktoś się zastanawia czy rekrutować to uważam, że warto.

KAROL
@Ninka

i co Ninka znalazłas te mozliwosci rozwoju w firmie , czy tylko Ci sie tak wydawało z poczatku ? xD

Na stronie internetowej POLMLEK/FORTUNA, znajdują się oferty pracy. W tej chwili firma poszukuje do oddziału w Pułtusku, osoby na stanowisko EXPORT SPECIALIST (kat. NABIAŁ/SOKI). Należy znać biegle język angielski w mowie i w piśmie. Ofertę znajdziecie pod linkiem: http://www.polmlek.com/fortuna/kariera Czy ktoś z aktualnie zatrudnionych pracowników podpowiedziałby jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby wypaść jak najlepiej?

@paulinka a czy możesz zdradzić nam trochę więcej realiów odnośnie pracy w POLMLEK/FORTUNA? Czy jest to dobre miejsce do rozwoju kariery zawodowej i rozwoju? Firma organizuje szkolenia, dzięki którym można podnieść kwalifikacje? Jest tam duża rotacja pracowników? Takie informacje często są jednymi z ważniejszych, przy wyborze przyszłego miejsca pracy.

paulinka

Ja swoją przygodę z pracą w polmlek bardzo miło wspominam i nie wiem skąd się tutaj wzięło tyle negatywnych opinii na jej temat. Ludzie chyba ogólnie są niezadowoleni z życia i na wszystko narzekają. Ale ja tutaj na byłych pracodawców nie powiem złego słowa

Ali33

Firma zapowiada się bardzo dobrze. Na rozmowie było OK, dyrektor wydawał się człowiekiem. Zobaczymy co z tego wyniknie ;)

xox
@Ali33

Ali i co wynikło ? Dostałaś pracę ?

@Ali33 @Ninka dziękuję, że podzieliłyście się z nami opinią odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej. Chciałam jeszcze dopytać jakie POLMLEK/FORTUNA zaproponowała Wam warunki zatrudnienia? Można liczyć od razu na umowę o pracę? Czy są oferowane jakieś dodatki pozapłacowe do podstawowego wynagrodzenia, takie jak prywatne ubezpieczenie medyczne czy karta sportowa? Aktualne informacje z pierwszej ręki będą bardzo interesujące dla zainteresowanych aplikowanie tam osób.

Zenek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek? Jakieś wskazówki o zarobkach?

Karol

w Internecie często są ogłoszenia o pracę z Polmleku. Mam znajomą, która tam pracowała, zmieniła pracę ale nie wyszło. Teraz chce wrócić bo jednak było jej tam całkiem dobrze

@Norbi na stronie internetowej firmy są dwa ogłoszenia dla osób chętnych do pracy w Pułtusku. POLMLEK/FORTUNA poszukuje Przedstawicieli handlowych oraz Kierownika ds. kluczowych klientów. Wszystkie szczegóły znajdziesz tu: http://www.polmlek.com/fortuna/kariera @Malwina i jaka była decyzja? Podjęłaś pracę w POLMLEK/FORTUNA? Jeśli tak, to napisz nam czy jesteś zadowolona z pracy i warunków zatrudnienia. Będzie to cenna informacja dla kolejnych, zainteresowanych osób.

jacek

jako pracownik powiem, że zawsze mogłoby być lepiej.jako człowiek że atmosfera jest dobra i chce się pracować.zarobki mogłyby być większe a awanse szybsze.na produkcji jest cierzko ale dajemy rade.

Norbi

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Warto się zaczepić?

Zostaw merytoryczną opinię o POLMLEK/FORTUNA - Pułtusk

• Jak się pracuje w POLMLEK/FORTUNA?

Zobacz opinie na temat firmy POLMLEK/FORTUNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLMLEK/FORTUNA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLMLEK/FORTUNA?

Kandydaci do pracy w POLMLEK/FORTUNA napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLMLEK/FORTUNA