orangeblue

Słupsk

Opinie o orangeblue

antyorange 2010-06-27 22:48:50
Omijac. Wszystko wydaje sie pięknie na początku. Pracowałem tam prawie rok. Kasa wydaje sie byc ok ale atmosfera masakra. Chcesz dac sie ponizyc i poniewierac zapraszamy do firmy orangeblue. Zero poszanowania dla zycia prywatnego. Limit kilometrów w prywatnym samochodzie. Przekroczysz dokładasz-czyli tak co miesiąc. kierownik sam sciemnia a czepia sie swoich podwładnych. Zero pomocy z jego strony. Martw sie o siebie i o jego wyniki bo inaczej...... Gwarantowane wrzody po kilku miesiacach. Warunki: swoj samochód, towar trzymasz w mieszkaniu i dokładasz kilometry ze swojej kieszeni. Pracujesz do 16 ale tylko wg umowy. Jezeli skonczysz szybciej to sie pilnuj bo moze cie ktos zaskoczyc i odpadasz. Jezeli skończysz o 18 to nie licz ze dostaniesz za nadgodziny. I nie zapomnij ze po pracy masz jeszcze papierkowej roboty i przy kompie tak na okolo 1,5 godz no i w wekend tez nie zabraknie ci zajecia. Pracowałem bo musiałem ale w miare szybko obudziłem sie zeby spadac z tej chorej firmy. Mysle ze rozmysliłem sie głównie dzieki panu pod którego podlegałem. Pozdrawiam go serdecznie. Jezeli go poznacie osobiscie sami zobaczycie. Teraz od jakiegos czasu pracuje w podobnej branzy ale nie ma porównania. Mysle ze da wam to duzo do myslenia.
Zostaw swoją opinię o orangeblue - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie orangeblue