1.5 ROKU

Bielsko-Biała

Opinie o 1.5 ROKU

gall anonim 2009-08-20 16:22:07
Drodzy chętni do pracy w tym zakładzie. Z całego serca i dobroci powiem wam żebyście sobie poszukali pracy gdzieś indziej. W Gestind Poland tworzy się mały (usunięte przez administratora), w którym opornych się usuwa a zostają tylko osoby, które niestety nie mają innego wyjścia. Tam się nie pracuje tylko zapiernicza, nie ma się przerwy tylko połyka śniadanie w drodze do kibelka, bo 15 m na zjedzenie uzupełnienie płynów i pozbycie się ich nadmiaru to jedyny czas wolny w ciągu 8h. Więc jeśli ktoś lubi pracę to zapraszamy
GallAnonim 2009-08-20 16:28:14
Jeśli jesteś palaczem, to lepiej nie pracuj dla Gestind Poland od 3 sierpnia br wszedł zakaz palenia w pracy po za wyznaczonym czasem na przerwę ( 15 min za cały dzień) śniadaniową. Nie wolno palić na terenie zakładu włącznie z palarnią. ABSURD.
ambitna 2010-02-05 15:59:01
Pracowałam w tej firmie 4 miesiące i nigdy więcej. Kierownik (usunięte przez administratora) to stuknięty gość, słaby psychicznie dlatego myśli że każdy będzie prosił i błagał go o pracę a ja tego nie zrobiłam bo mam swoją godność. Nawiasem mówiąc jego żoneczka też tam pracuje na produkcji i nigdzie jej nie chcą, przerzucają ją z wydziału na wydział i biedna nie daje sobie rady. Także panie (usunięte przez administratora) może by pan tak żone w domu zostawił bo jest mało wydajna i już nic niestety nie może z siebie dać:):):)
ktoś z BB 2010-04-04 11:28:15
ja pracowałem tam miesiąc i szczerze mówiąc o miesiąc za długo.
na szczęście znalazłem sobie w tym czasie nową pracę bo w innym wypadku pewnie dalej bym się tam męczył o ile nie wymienili by mnie na kogo innego(kto pracuje w GP przez agencję ten wie).
teraz mam 1600zł na rękę jedną zmianę i jestem zadowolony.
nigdy więcej GP...
cvbhjk 2016-05-19 20:50:00
to znaczy ile dokładnie można zarobić !Daniel na stanowisku kierowniczym? Pytam bo swego czasu chciałam tam aplikowac i jak widze był to ddobry wybór, tylko szkoda że mnie nie zaprosili na rozmowe...
Zostaw swoją opinię o 1.5 ROKU - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 1.5 ROKU