Opinie o Timoro w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Timoro. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Timoro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timoro w Gdynia

Polak

Ostrzegam Pani B. I Pan A. Z biura (usunięte przez administratora) ,obiecują złote góry byłem właśnie w Dani niby na minimum 6 a nawet 8 tygodni i co po tygodniu koniec pracy ,tak traktują ludzi z zewnątrz a rodzina i (usunięte przez administratora) jeżdzą regularnie .Uwaga niedajcie się oszukać tym manipulatorom z biura.!!!.

Nie wazne
@Polak

Kiedyś tak samo było w Norwegii potem firmę stamtąd usunelidawne czasy widocznie robią to samo dalej ale w Danii tym razem zkiedys miałem szacunek do tej firmy ale stracili go u mnie właśnie po akcji w Norwegii

Adaś Nowy wpis

Na stronie firmy jest informacja że poszukują do pracy w kraju i za granicą monterów konstrukcji stalowych. Byłbym zainteresowany tylko chciałbym poznać szczegóły jeśli chodzi o zakwaterowanie, warunki i dojazd. To wszystko tylko na rekrutacji czy tu też się coś dowiem od kogoś kto tak już pracował. Zanim wyślę CV przydałoby się trochę konkretów.

Wiki Nowy wpis

Nie warto zatrudniać się w firmie, stawki głodujące i brak umowy o pracę.

Gdzieś w sieci znalazłem ofertę od firmy na stanowisko technolog konstruktor okrętowy. Nie widać już tego ogłoszenia, ale i tak chciałbym wysłać cv, bo szukam nowego zajęcia. Możecie opowiedzieć coś o tym? Chodzi mi np. jaka jest pensja na początek? Jaka umowa? Może wiecie, czy taki technolog to pracuje zmianowo, czy ma jedne stałe godziny pracy??

Polak

Nie wazne Nowy wpis
@Polak

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Timoro. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Szukam pracy jako monter, widziałem, że firma zatrudnia takich pracowników bo 2 lata temu prowadziła rekrutację. Chciałbym się dostać więc podeślę firmie swoje CV. 2 lata temu na umowie b2b proponowano 35-40 zł za godzinę. Obecnie ile wynosi taka stawka? Oferta dotyczyła raczej pracy w Polsce a nie za granicą, firma prowadzi swoje usługi również w kraju?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Timoro?

Wiecie coś o rekrutacjach obecnych? Właśnie weszłam na ich stronę i jest zakładka kariera, jest arkusz do aplikowania, ale nie ma ofert. Czy tu wgl pojawiają się oferty, czy jak ktoś chce pracować w firmie, to wypełnia arkusz i oni dopasują konkretną posadę? Czy może gdzieś indziej prowadzą rekrutacje, nie u siebie na stronie?

M

Ja byłem kilka razy z Timoro w stanach i na innych projektach i nigdy nie było źle. Zawsze płacili, kulturalna rozmowa ale fakt czasem trzeba było czekać na wyjazd ale to chyba w czasie kryzysu było.

Zoja

Heja, piszę w sprawie pracy jako Spawacz monter. Wyszukałam takie ogłoszenie dla taty i chciałabym dowiedzieć się od kogoś, czy praca odbywa się na umowie o pracę? Umowa zlecenie? Jakiś kontrakt b2b? I na jaki okres podpisywana jest pierwsza umowa?

rozczarowany.

Czy jest możliwość szansa dla młodych?? Czy tylko starzy pracownicy 50+ będą wyjeżdżać?? Jak to wygląda? Na co trujecie (usunięte przez administratora) na dwa wyjazdy.

Co jaki czas w Timoro można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź

O podwyżkę można ubiegać się nawet codziennie. Gorzej z jej przyznaniem, bo odpowiedź jest zawsze ta sama: 'są ciężkie czasy'.

Agnieszka

Skoro nie ma to co jest? Może zamiast podwyżek jakieś premie wpadają albo jakiś pakiet socjalny jest?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Timoro?

Odpowiedź

W żaden.

Grażyna
@Odpowiedź

To jak wyglądają rekrutacje? Przyjmują tak każdego bez żadnego sprawdzenia co potrafi?

Bandziorek

To firma która płaci grosze niepolecam

Zuzanna
@Bandziorek

Krótko mówiąc chodzi Ci o najniższą? Nie ma żadnych opcji na podwyżki po czasie pracy w firmie?

Grażyna
@Bandziorek

Grosze czyli ile tak mniej więcej? Bo dla każdego to może znaczyć coś zupełnie innego

Jolanta
@Odpowiedź

No okej, dziwna odpowiedz. Jakie pytania są zadawane w takim razie?

spawacz

W żadne. teraz to jest tam kilka. daj sobie spokój z tą firmą. Jeżdzą stare (usunięte przez administratora) po układach. Tyle.

spawacz
@Jolanta

Pytań nie ma zadawanych żadnych. Chcesz pracować na statku wystarczy, że masz książeczkę żeglarską. Ale..... zawsze z tej firmy jeżdzą ciągle te same osoby. Złożysz papiery, pojedziesz na kontrakt, potem 4-5 miesięcy w domu. Dziwię się. że dostali z tarczy w czaie pandemii milion złotych. Akurat to jest do sprawdzenia w internecie. Jeżdzą (usunięte przez administratora) i stare (usunięte przez administratora) po 65-70 lat. Polecam omijać tą firmę szerokim łukiem.

Budowniczy Zbychu

Pozdrowienia dla wodoleja Zbyszka Jarmolińskiego aktor uważajcie dużo obiecuje co nie ma pokrycia pod kątem pracy.Ps to jeden z (usunięte przez administratora) do pracy w timoro pisze z przestrogą dla kumatych.

Spawacz Bartek
@Budowniczy Zbychu

Nie zgodzę się z opinią, Zbyszek Jarmoliński jest osobą uczciwą i rzetelną, współpracuję z nim od lat, jak i mój tato i jego koledzy - nigdy nie narzekaliśmy, stąd dziwię się dlaczego taka opinia niepoparta żądnymi faktami czy sytuacjami - według mnie przedmówca niezadowolony, bo pewnie zamiast pracować narzekał i go wywalili (jak wielu - spora rotacja u nich niestety) pewnie za zbyt częste kacowanie. Pozdrawiam Bartek.

Fifarafa
@Spawacz Bartek

Kolejny z klanu pociotków bzdury wypisuje. Weź blaszkę i (usunięte przez administratora) się w czaszkę! (usunięte przez administratora)

@Fifarafa

Popieram zbyszek jarmolinski to krętacz i oszust, kto twierdzi inaczej ma klapki na oczach

Jolanta

A ciebie w jaki sposób wprowadził w błąd? Przybliższysz sytuacje?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Timoro?

ptysiu

9-15

Maryna

Czy tylko narzekać potraficie? Mamy dobrego pracodawcę i jeśli nawet nie wszystko idzie idealnie to przynajmniej warto pracować i poprawiać.

Stanislaw

Działalność w timoro , emerytura moja dzisiaj 1421 zł.

Czy w firmie Timoro są regularne szkolenia pracownicze?

Były z Kleven

Żadnych szkoleń stawka transport i do pracy.Płacisz za swoje badania dla jasności,firma w 100% nastawiona na zarabianie dzięki pracy pracownika a nie inwestowanie w niego.Działalność gospodarcza podstawa żeby z timoro współpracować również wymagana ,praktycznie wszystko na głowie pracownika no i pilnować wystawianie faktur bo zus się upomni i problem gotowy a timoro czyste że swojej strony .Ogólnie sami zdecydujcie czy warto atmosfera na kontraktach słaba toksyczna szkoda nerwów.

Edward
@Były z Kleven

W swojej opinii zaznaczasz, że żeby współpracować z firmą trzeba mieć własną działalność gospodarcza. Każdy pracownik pracuje na takich zasadach, czy można liczyć na umowę na czas nieokreślony, która po wieloma względami może być korzystniejsza dla niektórych pracowników?

Witam i jak bieżące warunki w Timoro? Jest ogloszenie ze potrzebuja ludzi do Szwecji.Zmienilo sie cos pod wzgledem podejscia do nowych pracowników? Ta firma to dobry pomysl na start zeby zalapac doswiadczenia jako Elektromonter okretowy? Obecnie pracuje jako Elektryk budowlany,jak bym zostal potraktowany? I jaka rotacja ?bo roznie pisali. 6/2 ? 6/1? Czy mozna jakos ewentualnie sie w tej kwestii dogadac? Prosze o na prawde konkretne odpowiedzi ,bo wiekszosc opinii jest nie pomocna ludziom,ktorzy chcieli by sie czegos dowiedziec. Pozdrawiam

Ewelina
@Zainteresowany

Czy ktoś z pracujących w firmie Timoro, podpowie jak wyglądają warunki wewnątrz firmy? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Z góry dzięki za informacje.

Rysiek

Pracowałem w Kleven z firmy Timoro Okradał nas z diety Zamiast 200NOK Płacił 120 NOK

Eryk

Świetne opinie ma firma w internecie. Nie każdy lubi pracować i stąd takie narzekanie, myślę.

Zostaw merytoryczną opinię o Timoro - Gdynia

• Jak się pracuje w Timoro?

Zobacz opinie na temat firmy Timoro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timoro?

Timoro