P-N Consulting

Olkusz

Opinie o P-N Consulting

anonim 2011-09-13 18:35:14
Pana też poprosze o przedstawienie sie albo przynajmniej o przesłanie e-maila bo Pana nie kojarze..
Słowo Ludu 2014-03-18 20:05:31
Ta firma zbiera tylko dane a potem je sprzedaje jak wszystkie firmy, które ogłaszają się na Norwegię. Tam mogą zebrać najwięcej CV a potem je sprzedać.
szwajcar 2015-02-07 17:50:01
Uwaga na to "coś". Zbiera dane.. proponując pracę w Szwajcarii. Moje CV też znajduje się w ich bazie danych.. kiedyś wysyłali też na Kanadę i Norwegię.
Pan K. nigdy się nie odezwał...
spawacz 2015-02-26 23:13:55
ja sie załapałem na taki kontrakt, firma polska szuka ludzi dla norweskiej agencji, która później wynajmuje dalej(Probemarning- dyrvik miejscowość) okolice Trointhem to 200km dalej lub na wyspach gdzie tylko niedzwiedzie parkuja, Robercik dziwny facet ale potrafi duzo załatwic. uwaga te norki nie lubią płacić cały czas kombinują zeby kasą obracac i wiecej jak 15 tys koron nie zarobisz bo rotacje za wszystko płacisz godzin 7.5 dziennie nadgodzin brak, weekendy wolne a i własnym autem jeździsz Powodzenia monteryyyyy
leski 2016-05-20 22:44:18
to prawda, ale w tej chwili chyba nie poszukują nikogo niestety. Mam nadzieję, że niedługo coś wrzucą.
Zostaw swoją opinię o P-N Consulting - Olkusz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P-N Consulting