Bart Import Poland

Szamotuły

Opinie o Bart Import Poland

PolMan 2013-12-11 15:17:32
Nie polecam.W firmie panuje atmosfera kolaboracyjna. Wszyscy są skichani ze strachu. Niskie zarobki. Kierownictwo pieniacze i pretensonalne. Ogólnie do [usunięte przez moderatora]
qfer 2014-07-27 17:47:42
Potwierdzam zdanie przedmówcy, atmosfera nieciekawa, bardzo nerwowa, chaotyczne i zmienne decyzje kierownictwa, zupełny brak zaufania do pracowników, kontrolowanie na każdym kroku. System wynagrodzeń jest mocno niestandardowy, w tym złym znaczeniu.
Ma 2014-11-25 14:06:43
Byłam bardzo ciekawa opinii na temat firmy Bart Import Poland Bartłomiej Skąpski. Wszechogarniający strach, o którym napisał PolMan to 100% prawda i aż dziw bierze, że raptem kilka wpisów się tutaj znalazło na ten temat. Choć może to być trudne to postaram się ocenić wszystko obiektywnie i z dystansem. Firma nie ma perspektyw, choć szefostwo nakazuje wmawiać ludziom zupełnie co innego. Ok, mówić dobrze o firmie, w której się pracuje to zrozumiałe, ale żeby perfidnie kłamać, że jest się producentem i liderem rynku to przesada. Pracownicy w większości sparaliżowani ze strachu są tam tylko dlatego, że sytuacja na rynku jest obecnie nieciekawa, oraz nie ma dużej konkurencji na lokalnym rynku szamotulskim. Praca "na chwilę" dla studenta (najlepiej z grupą inwalidzką, żeby nie trzeba było płacić, bo Unia da) tak na kilka miesięcy, żeby nabrać doświadczenia ok. Trafiali się ludzie z pasją, pomysłem, ale nie potrafiono ich zatrzymać, bo po co. Kiedy ktoś składa wypowiedzenie, to innym wmawia się, że został zwolniony, bo coś zrobił źle. Ktoś wie jaki jest tego cel i kto normalny tak postępuje? Brak poszanowania ludzi jest tutaj na porządku dziennym. Ludzie są ok, ale szefostwo to koszmar. Nikomu nie życzę takiego szefa. To niesłowny człowiek, krzykacz, który wykorzystuje ludzi, celowo dobiera sobie słabe osoby, aby je wyzyskiwać i zastraszyć. Lubi stosować szantaż. Nie ma mowy o sprawiedliwym wynagradzaniu, jeśli już można liczyć na redukcję. Osobiście nie wierzę w zmianę ludzi zarządzających firmą, nie życzę im źle, ale uważam, że przy tak ogromnych błędach ciężko jest cokolwiek uratować. Pracownicy byli i są ok, ale mam wrażenie, że z czasem, kiedy się zasiedzieli to zaczynają niestety przesiąkać tym bagnem. Ci co odeszli nie żąłują. To niesamowite, jak można odżyć po odejściu z tej firmy i dostrzec, że można pracować lepiej, za lepsze pieniądze i w lepszym środowisku pracy, bez patologicznego szefa. Ogólnie nie polecam firmy, chyba, że ktoś naprawdę nie ma innego wyjścia. Napisałabym coś jeszcze o prezesie, ale to już sprawy personalne, więc ugryzę się z język. Przykre jest to, że nastały takie czasy, aby godzić się na pracę w takich warunkach. Pozdrawiam i powodzenia. Oby kiedyś było normalniej.
Bartos 2015-01-15 22:26:05
Firma wyzyskuje pracowników do ostatniej kropelki. Zużyłeś się przychodzi ktoś następny pełen energii i wigoru. Następnie po jakimś czasie traci wigor i zostaje wymieniony. Brak szacunku do pracownika to standard. Zaobserwujcie jaka jest rotacja w tej firmie a wiele zrozumiecie. Nie polecam.
Jo 2015-01-16 22:51:08
Nie polecam ludzie pracują na czarno itd masakra
bibbi 2015-04-16 15:07:31
w kilkanaście miesięcy z firmy odchodzi 4 kluczowych kierowników,w przeciągu kilku tygodni 3 ludzi z serwisu i magazynu a w przeciągu jednego tygodnia 2 grafików.. to świadczy samo za siebie
kij ma zawsze dwa końce ,a oliwa jest sprawiedliwa i w końcu ten co się kiedyś śmiał z wszystkich , teraz śmieje się ostatni...
wszystko jest do czasu..mobbing , szykany , nietolerancja i chamstwo zwłaszcza..
hey 2015-04-17 22:33:18
Czy ktoś stąd jeszcze pracuje?
(usunięte przez administratora) Tylko współczuć takiej atmosfery.
Mk 2015-05-25 13:28:13
Czy BIP jeszcze istnieje? Jakieś zmiany na plus?
Pokrzywdzony 2015-06-30 17:56:44
Słyszałem od dwóch ludzi z Szamotuł że ponoć jest plajta i wszystko kasują ponoć zadłużenie sięgnęło 22 mln zł
Robi 2015-07-03 17:17:47
Firma ma się dobrze tylko zmieniła nazwę, to co tu piszą to nieprawda.
dorobi 2015-07-04 16:29:12
na jaka nazwe zmienila firme i jak wyglada to w srodku ?
kowal 2015-07-06 21:56:54
Wyprowadziła się z Szamotuł ,bo komornik ją ściga !!!
Don_wasyl 2015-09-03 20:33:49
Kapusta nie ośmieszaj się. Propaganda lepsza niż u Goebbelsa. Brak perspektyw, brak szans na jakikolwiek rozwój zawodowy. DNO
bogacz 2015-10-16 13:39:26
Ktoś wie co się stało z firmą? Bo znikła z powierzchni ziemi!
Darek 2015-11-26 18:25:02
Witam wszystkich.
Poszukuje kontaktu z osobami które kiedykolwiek miały do czynienia z Panem Skąpskim i jego firmami.
Chętnie wymienię się informacjami lub nawiąże z taką osobą współprace.
Proszę pisać
darek.kowalski67onet.pl
Darek 2015-11-26 18:27:05
Sory błąd w nazwie

darek.kowalski67@onet.pl
dobry towar... 2015-11-27 23:00:54
Graba fajnie być wazeliną...On to lubi..pozdrawiam chłopaków z ogrodowej
fkaoa 2016-05-14 14:02:10
nie widze, żeby teraz rekrutowali, ale jest oferta do nich tylko jedna jako Przedstawiciel Handlowy na rynki zachodnie i oprócz tego to już zupełnie nic.
Zostaw swoją opinię o Bart Import Poland - Szamotuły
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bart Import Poland