Opinie o Bart Import Poland w Szamotuły

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bart Import Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bart Import Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bart Import Poland w Szamotuły

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Bart Import Poland?

Czy w Bart Import Poland zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Wrona Nowy wpis

Nie, cały czas jest krętaczem i (usunięte przez administratora) sprzedającym towar i maszyny bez odpowiednich certyfikatów.

Xyz

Atmosfera pracy pozostawia od zawsze wiele do życzenia. Wynagrodzenia nie są nieadekwatne do zakresu obowiązków. Prezes traktuje ludzi jak roboty, które są w stanie wykonać ogromną ilość pracy w krótkim czasie, jednocześnie stara się wmówić wszystkim, że nic nie robią i z tego tytułu nic im się nie należy. Dużo obiecuje, mało z tego jest efektów. Miły jest tylko, gdy czegoś potrzebuje, w pozostałych przypadkach trzeba się liczyć z jego humorami, które są jak sinusoida. Pracownicy starają się jak mogą, z ich strony zawsze można liczyć na wsparcie koleżeńskie i pomoc, ale kadra nie jest wstanie wynagrodzić takich rażących zaniedbań, wykorzystywania i sytuacji, które wynikają ze współpracy z panem Skąpskim.

@Xyz

Jaki prezes hahaha - do prezesa to trzeba mieć klasę.

qwerty
@Xyz

Dodatkowo wydaje mu się, że jest najmądrzejszy i na wszystkim się zna.

Ja Nowy wpis
@Xyz

Prawda, kariery tam z pewnością nikt nie zrobi, chociaż niektórzy bardzo chcą...

Klima

Oferują klimatyzację bez informacji o sprzedaży z umową montażu. Wprowadzają w blad

Rocco
@Klima

Widzę, ze u tego Janusza biznesu Pana S. nic się nie zmienia;)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bart Import Poland. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
ROmek

@kowal to firma nie ma już umiejscowienia w Szamotułach? Gdzie teraz?

Dorota

Dawno żadnych konkretnych opinii, może ktoś się wypowie?

Arek

@kowal Jak łatwo się oczernia, tylko warto sprawdzić w internecie, że firma ma dobre opinie na portalach branżowych!!!

Only true
@Arek

Przecież firma nie istnieje. W jej miejsce powstało już kilka innych tworów.

kowal

Wyprowadziła się z Szamotuł ,bo komornik ją ściga !!!

J
@kowal

Kłamstwo. Fajny nick, podejrzanie znany.

Jerry

Właściciel to totalne nieporozumienie, chaos, brak kontroli nad swoim bagnem, ciągłe podejrzenia, nietrafione decyzje I jeszcze twierdzi, że coś znaczy jako firma. Krętacz i kłamca, omijac z daleka! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic, niech zamknie wszystkie te swoje spolki

@Jerry

Czy jesteś byłym pracownikiem firmy? Jeśli tak, powiedz nam, co dokładnie masz na myśli? Jak wygląda praca w tym miejscu? Najistotniejsze na forum są te opinie, które są rozbudowane i zawierają istotne argumenty. Negatywne i nieuzasadnione wpisy są często postrzegane jako działania konkurencji. Pamiętaj także, że oskarżenie oszustwa to poważny zarzut.

J
@Aneta

Jakie oskarżenie oszustwa? Wyraziłem opinię na podstawie swoich doświadczeń - byłem okłamywany i zwodzony. A firma / właściciel jak widać poniżej po opiniach dosyć znana i niestety potwierdzam negatywne opinie. Kolejna sprawa to taka, że firma Bart Import już nie istnieje, w jej miejsce powstały kolejne twory.

Witek

Dla mnie opinie byłych pracowników to nic innego jak żal za utraconą pracą i najzwyklejsze oczernianie firmy.

Ricky
@Witek

Nie zgodzę się z Tobą kolego pracowałem tam kilkanaście lat temu i prawdą jest to ,że obiecano mi złote góry, a okazało się co innego. Nikt mnie nie zwolnił i nie pamiętam by kogoś zwolnił szef... Ludzie sami odeszli tak jak ja po miesiącu. Praca sama w sobie nie była tragedią, ale nieslowność Pana Prezesa???? doprowadziła do takiego zagrania. Lubię czarno na białym grać w otwarte karty. Takim zachowaniem ten człowiek nic nie zbuduje na rynku. Żal, rozpacz i szkoda tych naiwnych ludzi. Pozdrawiam

@Ricky

Jakiego rodzaju niesłowność masz na myśli? Czy warunki umowy, ilość obowiązków i otrzymywane wynagrodzenie nie były opisane na umowie, którą dostałeś? Warto zapoznać się zawsze z treścią podpisywanych umów i oferowanymi warunkami pracy. Umowa słowna jest oczywiście według polskiego prawa także wiążąca jednak zdecydowanie trudniej udowodnić jej założenia.

Cezary

Dlaczego tak piszecie? Czy coś się wydarzyło?

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Bart Import Poland mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Brt Import nie istnieje - chybaże tylko na papierze. Podsumowując pracę w tej firmie jednym zdaniem wyciągną z Ciebie ile się da a potem na bruk. Nie polecam. Cały stary skład wymieniony na nowych studentów z wyjątkiem jednej osoby.

Aneta

@fkaoa - praca przedstawiciela handlowego wiąże się z wyjazdami służbowymi. Czy ktoś z was pracuje w Bart Import Poland i wie, jak często takie wyjazdy mają miejsce? Na jak dużym terenie odbywa się praca na wspomnianym stanowisku? Wszelkie informacje na ten temat będą przydatne osobom rozważającym podjęcie zatrudnienia w Bart Import Poland.

ziętol
@Aneta

Bart Import Poland już nie zatrudnia żadnych pracowników

fkaoa

nie widze, żeby teraz rekrutowali, ale jest oferta do nich tylko jedna jako przedstawiciel handlowy na rynki zachodnie i oprócz tego to już zupełnie nic.

dobry towar...

Graba fajnie być wazeliną...On to lubi..pozdrawiam chłopaków z ogrodowej

Darek

Sory błąd w nazwie darek.kowalski67@onet.pl

Darek

Witam wszystkich. Poszukuje kontaktu z osobami które kiedykolwiek miały do czynienia z Panem Skąpskim i jego firmami. Chętnie wymienię się informacjami lub nawiąże z taką osobą współprace. Proszę pisać darek.kowalski67onet.pl

bogacz

Ktoś wie co się stało z firmą? Bo znikła z powierzchni ziemi!

Don_wasyl

Kapusta nie ośmieszaj się. Propaganda lepsza niż u Goebbelsa. Brak perspektyw, brak szans na jakikolwiek rozwój zawodowy. DNO

dorobi

na jaka nazwe zmienila firme i jak wyglada to w srodku ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bart Import Poland - Szamotuły

Bart Import Poland