ALFAREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Sp. k.

Toruń

Opinie o ALFAREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Sp. k.

znajomy 2011-07-16 00:03
śrenia firma, nie róźni się niczym specjalnym , zarobki podobne jak wszędzie, można znaleźć lepszą prace np. bezpośrednio w obsłudze hotelu albo biurowca - nie polecam i nie odradzam, zarobki słabe
Putek 2011-09-30 21:03
potwierdzam starałem się o prace warunki jakie zaproponowali to żenada
czysty[usunięte przez moderatora]
robak 2016-04-22 21:27
ok, może umowa jest ważna, to samo tyczy się wysokości zarobków. Nie wierzę jednak @motyla, że nie interesuje Cię to z kim pracujesz i jaka atmosfera w firmie panuje. W złej się nie da pracować na dłuższą metę.
Elektryk 2017-01-04 14:01
Bardzo słabe zarobki, pracownicy mobilni mają samochody służbowe i za każdy kilometr prywatnej jazdy kosztuje ich 0,40 zł, niektórym wychodziło nawet ponad 400 zł w miesiącu za dojazdy do domu, a nie możesz zostawiać samochodu w firmie tylko musisz nim dojeżdżać. Słaba organizacja pracy, co tydzień inny koordynator który musi wdrożyć się w aktualne tematy, słaba komunikacja między koordynatorami. Płace na czas, śmieszny dodatek na święta, masa papierów do wypełnienia, dobrej jakości i ładne ubranie firmowe.
Zostaw swoją opinię o ALFAREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Sp. k. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALFAREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Sp. k.