Ck Mediator Sp. z o.o. S.K.A.

Toruń

Opinie o Ck Mediator Sp. z o.o. S.K.A.

piotreks 2010-10-14 10:56:11
Firma bierze pracowników na 2 dni próbne bez żadnej umowy po czym pod koniec 2 dnia im dziękuje i nie płaci wynagrodzenia. Jest to [usunięte przez moderatora] i skarga wpłynęła do PIP,zobaczymy co z tego wyjdzie. Praca w charakterze serwisant-magazynier. Po 2 dniach próbnych miałem dostać 2 umowy: jedną umowę o pracę na najniższą krajową, drugą umowę o dzieło do kwoty 1500. Jest to [usunięte przez moderatora] gdyż nie wykonuje się tam żadnego dzieła i jest to normalna praca od 9-17 5 dni w tygodniu w danym miejscu pod okiem kierownika czyli przejawia wszystkie przesłanki stosunku pracy. Generalnie nie polecam tam pracy nikomu, ja zostałem przez te 2 dni wykorzystany:(
piotreks 2010-10-26 18:30:12
Skarga przyniosła pozytywne skutki gdyż otrzymałem od firmy poczta wynagrodzenie za 2 dni pracy oraz umowę o dzieło do podpisania i przesłania do nich z powrotem. Szkoda że dopiero po miesiącu i skardze w PIP :(
sd 2016-08-06 18:20:51
Super, że stażyści mogą liczyć tutaj na normalne zarobki @weoao. To bardzo ważne, żeby zapewnić im pewny start, bo to się przekłada odpowiednio na ich wypełnianie obowązków, a potem będą chcieli zatrudnić się na stałe.
Zostaw swoją opinię o Ck Mediator Sp. z o.o. S.K.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ck Mediator Sp. z o.o. S.K.A.