Centrum Piękna Wioletty Sarnowskiej

Bydgoszcz

Opinie o Centrum Piękna Wioletty Sarnowskiej

anonim 2009-03-09 19:22:50
Najgorszy pracodawca jaki może być to właśnie ta pani!!!! [usunięte przez moderatora], że zatrudnia na cały etat a wykorzystuje ludzi na maxa i potem proponuje zatrudnienie na 1/4. Ostrzegam wszystkie fryzjerki i kosmetyczki!!!!!
anonim 2009-03-09 19:22:50
Najgorszy pracodawca jaki może być to właśnie ta pani!!!! Oszukuje, że zatrudnia na cały etat a wykorzystuje ludzi na maxa i potem proponuje zatrudnienie na 1/4. Ostrzegam wszystkie fryzjerki i kosmetyczki!!!!!
anonim 2009-03-09 19:25:37
Zgadzam się byłam tam i juz nigdy tam nie wroce
malinka 2010-12-30 21:10:45
ta osoba anonimowa wypisuje bzdury chodzę do centrum piękna bardzo często i jestem zadowolona z każdej części zabiegu od głów do stóp!!!atmosfera miła aż chce się wracać!
była pracownica 2016-08-03 23:49:42
Odradzam współpracę z tą panią. Umowa zlecenie, bez urlopu nawet nie da najniższej krajowej. Ma niezwykły talent do robienia problemu z niczego. Okropnie traktuje pracowników. Jeśli chodzi o świadczone usługi trzeba przyznać, że profesjonalne wykonanie, choć sama właścicielka jest antyreklamą firmy. Każdy pracownik odchodzi po krótkim czasie bo nie da się wytrzymać atmosfery w tej firmie. Po odejściu z firmy każdego pracownika, sama właścicielka wybiela się przed klientkami, a pracownika (ex) miesza z błotem. Raczej mało możliwe aby każdy pracownik był aż taki zły, niedokładny, niekulturalny itd. a szefowa taka wspaniała (dziwne, że od takiej wspaniałej szefowej, która daje takie świetne warunki pracy, wszyscy odchodzą).
Zostaw swoją opinię o Centrum Piękna Wioletty Sarnowskiej - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Piękna Wioletty Sarnowskiej