Opinie o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ŠKODA AUTO a.s.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ŠKODA AUTO a.s. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Arek

Jeśli komuś jest tak źle w firmie to niech odejdzie i zrobi miejsce dla chcących pracować!!!

XXX

Tragedia to miejsce pracy jest jak kolonia karna na Marsie ;) Gwałty w toaletach , okradanie jeden drugiego. Kradną buty , zegarki , telefony a nawet auta. Chłopakowi ukradli auto po włamaniu do jego szafki zdobyli kluczyki. Do tego narkotyki wulgaryzmy wśród pracowników. Szmacenie ludzi kobiety chętne na sex nie ważne że maja rodziny :) Gangi Ukraińców co napadaj na polaków. Takie są realia. Jest to miejsce dla patologi ludzi poza nawiasem społeczeństwa złodziei , kryminalistów ludzi którzy nie bylo w stanie sobie poszukać pacy w Polsce ...Ostrzegam wszystkich i to nie tylko to miejsce ale inne też.

Henry
@XXX

Jakie gwałty? Baby chłopów chyba, bo chłop baby stamtad nie musi gwałcic, one same sie pchają na rure. Tępe, brzydkie i rozjechane jak (usunięte przez administratora) Obrzydzenie bierze jak sie patrzy na to scierwo. Nie tylko czeszki, polki takie same szmaty.

Karol

Czy jestecie pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

@Karol

Ci co tak narzekają to pewnie osoby co zamiast pracować to imprezują, a później zdziwienie jak nawet nie mają 20 tyś. Znajomy pracował ponad rok pod agenturą, teraz już mu trzeci rok leci jak jest pod Skodą. Ani nie narzekał jak był "niebieski", ani teraz. Ja siedzę tam rok i też nie narzekam.

gracjan kotlina
@anonymous

zgadza sie i dlatego ci chcą pracowac i i byc dobrymi pracownikamii ci co nie piją i nie ćpają nie maja tam życia dzięki takim delikwentom co sie tam bawią , bo nawet po nocnej zmaioanie nie mogą spac i odpcząć po katorżniczej pracy

lolo
@Karol

oczywisice że nie !!!! kazdy kto tam pojedzie i zobaczy weźmie wyplate taka sama jak by w poslce pracował skroji sie ile mu ukradla agencja MP czy SK i jak duzo go liczy za za pokoj 5 osobowy i dojazd do pracy to nic dobrego raczej nie napisze po takich doświdczeniach

@gracjan kotlina

Ja jedynie piszę jak ma kolega, on dojeżdża codziennie, więc nie ma przymusu siedzenia na tych melinach o których się niejedno słyszy.

Sz. P. Widzę dużo, różnych opinii dotyczących pracy. Może są też pozytywy?

BYLY KVASINIARZ TERAZ MLADA

CZY AGENCJA MANPOWER KVASINY DALEJ FUNKCJONUJE NA ZAKLADZIE SKODA AUTO KVASINY? CZY SKODÓWKA IM WYPOWIEDZIALA UMOWE ZE UWAGI NA SKARGI PRACOWNIKOW I NAGLE MASOWE ZWOLNIENIA PRACOWNIKÓW W ZWIAZKU Z MALYMI WYPLATAMI I BRAKUJACYMI PIENIEDZMI NA LISTKACH Z WYPLATY

@BYLY KVASINIARZ TERAZ MLADA

Dalej funkcjonuje. Ja nie narzekam. Wiadomo że mało zarobi ten, kto ciągle bumeluje i nie przychodzi do pracy to utną wszystkie bonusy i dodatki. Kto pracuje to i zarobi.

mateusz

Witam wybiera się może ktoś z Gliwic lub okolic do pracy w czechach ???

Jacek
@mateusz

Od 1 stycznia do Odrów

@Jacek

MATEICIUC Inc. Czy tam może podjęliście pracę? Dajcie znać jak wam poszło. A może w innym miejscu? Pozdrawiam

taktoojuzjest

Hehe dobre porównanie o koloni na marsie :P pracowałem tam rok temu i faktycznie wygląda to podobnie jak kolega niżej opisał, a czemu tak jest - po prostu agencje nie mają chętnych na pracę w czechach bo nikt normalnych nie będzie pracował za granicą (czechy) żeby zarobić 500zł wiecej niż w pl, jak już ktoś chce jechać zagranice to wybiera niemcy/uk/holandie i ma to wtedy sens, dlatego agencje biorą KAŻDEGO dosłownie każdego kto do nich przyjdzie. Czechy stały się taką kolonią karną dla ludzi z marginesu, pobicia są na porządku dziennym, każdy każdego chce okraść i to dosłownie :P, dragi, alkohol, faktycznie dziewczyny na prawo i lewo się puszczają ale przeważnie to brzydkie i zniszczone życiem parchy co w pl nawet byś nie spojrzał na nie a hotele robotnicze to dramat nie nadające się do niczego, co do pracy, praca jak praca trochę szybkie tempo ale da się przyzwyczaić, zarobki około 500zł wiecej niż w pl w dobrej firmie produkcyjnej w dużym mieście, oceniłbym to tak jak chcesz żyć w osobnej koloni otoczony marginesem społecznym, bijąc się lub być bitym,hlać,kraść lub być okradanym, mieszkać w slamsach, czy nie spać w nocy bo ciągle ktoś drze morde to Czechy zapraszają :)

Daniel

Tragedia to miejsce pracy jest jak kolonia karna na Marsie ;) Gwałty w toaletach , okradanie jeden drugiego. Kradną buty , zegarki , telefony a nawet auta. Chłopakowi ukradli auto po włamaniu do jego szafki zdobyli kluczyki. Do tego narkotyki wulgaryzmy wśród pracowników. Szmacenie ludzi kobiety chętne na sex nie ważne że maja rodziny :) Gangi Ukraińców co napadają na Polaków. Takie są realia. Jest to miejsce dla patologi ludzi poza nawiasem społeczeństwa złodziei , kryminalistów ludzi którzy nie byli w stanie sobie poszukać pracy w Polsce ...Ostrzegam wszystkich i to nie tylko to miejsce ale inne też.

Daro

Pracował ktoś z was poprzez agencje Sk Expres ? i czy przebywaliście w Hotelu Miloviec lub Bezdecin ?

grzegorz
@Daro

bezdecin hotel to jeden wielki (usunięte przez administratora) nie polecam

@Daro

pracowalem w SK Expres loncznie ponad 8 miesiecy pierwsza praca w BROSE produkcja foteli samochodowych ,jesli chodzi o sam zaklad O.K ,pracoealem w systemie 3 zmianowym,4 brygadowym,praca z czechami[morawy] dosyc dobrze sie ukladala schody zsczynaly sie po pracy ,czyli kwatery ,chlew,smrod brak tv ,krzyki pokoie 3 i wiecej osobowe 8m2 ogulnie (usunięte przez administratora) . Sama firma SK Expres nigdy bniewiesz jaka wyplata choc stawki niby znasz godziny pracy znasz a co miesioc inaczej wychodzi.musialem zjechac do domu napisalem wypowiedzenie i zaznaczylem ze za kilka tygodni wruce,O.K wracaj czekamy ,ja na ostatniom wyplate czekalem 5 tygodni,przyszla w 3 ratach,ale kwota sie zgadzala wiec wracam wyslali mnie do Pardobic praca Auto Skoda Kvasiny ,praca na tasmie,rumun muza spiew polak dawaj dawaj hotel tragedia jedna kuchnia na pietro 20 pokoi cpun zlodziej i....... wyplaty jedna od drugiej ruznily sie o 50% przy tej samej liczbie godzin zaznaczam ze z Pardobic do Kvasin jest 50 km transport mial byc darmo byl platny .mugl bym pisac godzinami i tak nie odzeierciedli tegi co SK Expres robi z ludzmi dno i wodorosty ,to jest dobre dla ludzi co muszom uciekac z kraju przed jakimis problemami,a i jeszcze jedno jesli pracujesz w Kvasiny Auto Skoda przez agencje jestes drugi sort ,przejdziesz na warunki Skody ich umowe z dnia na dzien stajesz sie swoj .Odrazu lepiej Omijajcie SK Expres .pozdrawiam

Jerzy

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum ?

Czarek

Podpowiedzcie czy firma pomaga ludziom jak wyjeżdzaja po raz pierwszy?

Jak wygląda sytuacja z L4,należą się 14 dni na opiekę nad chorą matką, lekarz da zwolnienie bez problemu,ale czy pracodawcy to uwzględnia? To są pojedyńcze dni w różnych terminach,ogólnie 14 dni.proszę o odpowiedź

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Manpower
@Bartek

na razie nie ma rekrutacji ale jak się ma jakiegoś znajomego to wszystko jest możliwe

Bolo
@Manpower

Oco chodzi ż tom rekrutacjom

seaman
@Bolo

BOLO,Ty to chyba za pomocnika stróża byś chciał ...?

kubek

Sa przyjęcia do skody na już?

ONA

Podpinam Dajcie jakieś info

ONA
@kubek

Nie ma. Napisałam do nich na fb. Odpisali mi, abym poszukała na str.net.. w sensie, ogloszenia z agencji.

Kukudżambo.
@kubek

Są bardzo dużo ludzi potrzebują , znajomy jedzie po Świętach ,dzwonił do Monowoopera .

Luckyluck

Łeb eksploduje od niektórych komentarzy, ale zapewne poziom ze Skody niektórzy przynieśli tutaj. Jak człowiek jest gamoniowaty i jedyne, co sobą reprezentuje przy pracodawcy to poziom mułu na dnie rowu mariańskiego, to nie dziwcie się, że yebią was na każdym groszu. Info dla zainteresowanych: Robię pod manpowerem (tak, czysty masochizm) od kwietnia 2017, na logistyce. Do Skody dojeżdżam. Od razu mówię, że zamiast wybierać opcję z ubytovnią, równie dobrze możecie iść do Biedry. Ponoć były podwyżki... Są tacy, co w jedną stronę dojeżdżają po 100km. Sama praca ciężka nie jest, ale jak już wiele razy pisano - zależy od stanowiska. Ale jak ktoś wie, po co tam idzie, to i stanowisko nie jest problemem. Zresztą tam panuje rotacja. W sensie, uczą Cię na kilka stanowisk i się zmieniasz. Nie jebiesz bez przerwy jednego (choć są i tacy). Konkrety? (Przypominam, Manpower) Od kwietnia tylko raz zszedłem poniżej 20tys. koron, ze względu na niepełny miesiąc. Ostatnie 4 miesiące nie schodzę poniżej 24k (netto/na łape...jak kto woli). Najwyższa sumka jak dotąd? 28k z hakiem (2 razy). W maju Skoda weźmie bonus od sprzedaży do wypłaty, czyli razem wleci im ponad 10k PLN. Nie bronię Manpowera, ale pragnę dowieść, że wystarczy być ogarniętym. Może i kiedyś kręcili. Nie wiem. Nie pracowałem jeszcze za tamtych czasów, ale słyszałem że mieli przez to problemy. Teraz potrzebują ludzi, mają deficyt. Głupi by byli, robiąc ludzi w bambuko. Za dużo ich już stracili przez to:-) Jak ktoś chce więcej info to pisać bobson150@live.com Mam też kumpli na montażu i w innych agencjach oraz wielu (Polaków) pod Skodą, w razie co.

Witam, czytam te wszystkie komentarze i nie wiem dalej jak wygląda praca w skodzie tak naprawdę. Mam okazję pracować pod škoda nie pod pośrednictwem i potrzebuje rzetelnej opini osób które tam pracowały bądź pracują, nie interesują mnie osoby którym nie chciało się pracować i zostały zwolnione takim osobom podziękuję za komentarze, chcę się dowiedzieć czy praca jest ciężka? Mniej więcej jak wygląda, ile się zarabia na początku i po dłuższym okresie, i czy jest to możliwe że 13 stka coś takiego dostaje się ok.8000 tys.zwrot, i czy obecnie tak jak teraz np przed świętami znajomy dostał dodatkowo pod škoda 10.000tys złotych od tak trochę w to nie wierzę, proszę o odpowiedź tylko osoby rzetelne

sturmbahnfuhrer
@Zainteresowany

nabór bezposrednio pod Skode sie zakonczył zacny człowieku

Mitsu
@Zainteresowany

na święta 10 000 koron Czeskich Brutto dostał tak jak wszyscy.

Paweł3300
@Zainteresowany

Praca znosna jeśli chcesz pracować to bd pracował. Praca lekka (zależy od stanowiska) realne zarobki na początku to 3200-3500 Mc. Zwroty z podatku jak najbardziej prawda (niektórzy nawet potrafią mieć 10tys) więc jest ok

Kulas

Jak ktoś lubi klimat agencji towarzyskich to praca w sam raz dla niego. Czeszki to zwykłe szmaty, łapią facetów za jaja, klepią po zadach, dają i obciągają gdzie popadnie i komu popadnie. Polki (te normalne) stamtąd uciekają, a faceci jak lubią takie akcje to z chęcią korzystają z dobrodziejstw...

Skodowiak
@Kulas

Wypowiedź typowej Cebuli... Widać że pracowałeś pod agencja pracy, nie pisz bzdur

Wir
@Kulas

Inaczej jak cebulą i dresem nazwać tego nie można. Pamiętaj, kto się z kim zadaje..... Ręce normalnie opadają od ludzkiego bezmózgowia.

Maniek
@Kulas

Wiedziałem, potwierdzam. Czeskie holki to dość łatwy towar. Dlaczego piszecie że pracował pod agencją? To skodowiakow się holki nie łapią? Ja tam widziałem że natretne toto jak skurczybyk! A niektóre polki też się puszczają tam z kim popadnie. Czyli kto z kim przestaje takim się staje.

Polak
@Wir

Właśnie poświadczyłeś swoje bezmózgowie. Obruszasz się na czyjąś opinię a sam wyzywasz od cebul i dresów. Nie mierz wszystkich według siebie i swoich upodobań do łatwych czeskich panienek.

asd
@Kulas

Wie ktoś gdzie prywatnie rozliczyć pita w czechach ? W rychnovie albo w nachodzie ?

Wir
@Polak

Jeżeli jesteś tak ograniczony, że nie jesteś w stanie zrozumieć treści mojej wypowiedzi, to lepiej milcz.

Jedynak
@Wir

Po wypowiedziach pracowników widać, że co za plebs tam pracuje. Dziękuję, nie skorzystam!

Karlo

Ile pobiera trenkwalder za rozliczenie pitu?

Jari77785

Witam czy ktoś tutaj na forum orientuje się czy są obecnie przyjęcia pod Skode(nie agencje)?pozdrawiam

@Jari77785

Jari77785 i co dowiedziałeś się czy są przyjęcia i jak to załatwić wiesz może coś? z góry dziękuje za odpowiedź pozdrawiam

@Jari77785

Przyjęcia pod škoda się zakończyły, pracuje ktoś na logistyka skoda, jakie opinie?

@On

A orientujesz sie kiedy będą kolejne przyjęcia?

@88

Nie mam pojęcia, każdy inaczej gada, pod škoda i tak się nie dostaniesz odrazu,choć jestem po Szkole mechanicznej, czekałem 2 miesiące i dostałem wiadomość że nie przyjmą, następne pod trenkwalder też cisza, pod manpower dzwoniłem to narazie sami nie wiedzą i dopiero będą prowadzić rekrutację, ale wiadomo jaką mają opinie, zawsze coś tam prawdy jest w komentarzach

robus
@Jari77785

Zeby sie przyjąc centralnie pod skode nie mogłes predzej pracowac pod agenturą bo cie nie przyjmą oni maja takie zasady nie podbierają sobie ludzi wiem bo pracowałem i też chciałem sie przyjąc pod skode ale dali do zrozumienia ze nie jesli nie pracowałes w zadnym tam mampałerze czy trejwajderze to wal smiało do biura budynek na przeciw ósmej bramy są przyjęcia

@robus

Tak przyjmują pod škoda, 2 miesiące czekania i wiadomość SMSF:miroslav.krcmar@skoda-auto.cz Dobry den, je nam lito, ale na zaklade uskutecnenych kroku v ramci vyberoveho rizeni jsme do dalsich kol uprednostnili uchazece, kteri lepe odpovidali hledanemu profilu. Potesi nas, budete-li i nadale sledovat nasi aktualni nabidku volnych pozic, kterou naleznete na www.nastuptedoskodovky.cz. Prejeme Vam hodne uspechu nejen ve Vasem profesnim zivote. Za Naborove centrum SKODA AUTO Miroslav Krcmar taka niespodzianka

David

Nie wszyscy, ale spora większość pracowników to patologia, niedojdy życiowe, robole oderwane od pługa, alkoholicy, ćpuny.. Zarobią większe pieniądze niż na roli i panoszą się starymi audicami albo biorą nową skodę i myślą że samochód zastąpi mózg. Nie pogadasz tam z nikim, w głowach pusto albo jest tylko sznureczek do podtrzymywania uszu. Komunikacja interpersonalna poniżej zera, tylko ku.., hu.., pier...! Lepiej odejść i założyć własną działalność. Żyć jak człowiek, wśród ludzi, a nie z szumowinami i hołotą słuchając przekleństw i patrząc na patologiczne zachowania.

Zostaw merytoryczną opinię o ŠKODA AUTO a.s. - Kvasiny

• Jak się pracuje w ŠKODA AUTO a.s.?

Zobacz opinie na temat firmy ŠKODA AUTO a.s. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ŠKODA AUTO a.s.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ŠKODA AUTO a.s.?

Kandydaci do pracy w ŠKODA AUTO a.s. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ŠKODA AUTO a.s.