Opinie o Albert Heijn w Netherlands

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Albert Heijn. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Albert Heijn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Heijn w Netherlands

Rudy z biura

Nie polecam biura w Osterhout. Pracują tam ludzie bez kompetencji. Marcin który jest pieskiem Anny i reszta na czele z Panem Jakubem. (usunięte przez administratora) na wypłatach, planningu nie potrafią zrobić , cały czas pomyłki. Na dodatek liczy się tylko norma. Warunki mieszkalne na Nuland to prycz ( łóżko ) i że zwierzętami. Myszy sobie chadzają po korytarzu. Smród i bród. Za tą cenę to jest nie porozumienie. Czas to zgłosić do związków zawodowych

@albertowicz
@Rudy z biura

Oczywiście są ludzie którym to nie przeszkadza. Czyli ci którzy wchodzą ludziom z biura w (usunięte przez administratora) donoszą i mają z tego tytułu korzyści. Ale w pełni się z Tobą zgadzam. Najwyższa pora to ukrucić!

@Sabina
@Rudy z biura

Ja tam pracuje i nie narzekam. Z wszystkim można się dogadać i są szybkie możliwości awansu. Trzeba tylko chcieć :)

Vanilla
@Rudy z biura

Jaka norma? Jak praktycznie cała lista z normami jest czerwona. Zwolnić nie zwalniają nikogo bo nie ma kto robić. W tym albercie norma nie daje nic. Nawet lepiej dla Ciebie jak jej nie robisz, bo ukryją Ciebie na wykładce lub innych funkcjach. O ile oczywiście Ciebie lubią! Bo jak nie to będa tłumaczyć, że nie wyjdziesz z piku zanim normy nie zrobisz. A patrząc na wyniku ludzi to chyba nikt nie powinien wiedzieć jak wykładka wygląda. Liderzy nie mają żadnej władzy nad ludźmi. A ludzie przychodzący do pracy nie mają żadnej motywacji by robić normy. Ludzi planowanych jest za dużo przez co pracy jest na kilka godzin dziennie. Może gdyby w końcu @pracodawca zaczął szanować swoich pracowników i tych co się starają to coś by z tego było.

Karcia

Witam chce wyjechac do pracy w albert hein przez agencje carriere, pracuje ktoś przez tą agencje ? Chciałabym wiedzieć jakieś szczegóły, zakwaterowanie ile na czysto wychodzi czy są nadgodziny

Damian
@Karcia

Podpinam się również wyjazd przez ta agencje .

@albert heijn oosterhout

Gi group to śmiech na sali. Nie polecam. Każdy tylko się pcha do stołka

Albert Heijn Roosend/ Carriere

Nie polecam ze szczerego serca! Straszna presja o norme gdzie na rano jest 350 produktów na godzine które nie są lekkie (moga to być wody mineralne poj. szt. bądź zgrzewki liczone jako jeden produkt) a na popołudniową zmiane 380 produktów). Ciągłe przerzucanie ludzi między działami, trzeba biegać, bo gonią wszystkich jak w jakimś obozie. Ludzie przyjechali zarobić a nie biegać ciągle i jeszcze ich bardziej poganiają jak widzą że ktoś sie stara żeby nie wylecieć. Mówiąc o biurze Carriere w Albert Heijnie Roosendaal są dwie niekompetentne osoby na tym stanowisku... Atmosfera w pracy bywa różna ze względu na wysoki nacisk na norme. Możesz robić nawet 500 produktów na godzine... I tak cię będą poganiać aż wyciną z ciebie dosłownie wszystko. Starzy pracownicy chowają sie przed liderami za regałami bo mają ich dość, ale liderzy ich wychwytują i też karzą im pracować szybciej. Nie liczy sie jakość ani poszanowanie pracownika. W biurze możesz prosić o wolne... Wysoce prawdopodobne że i tak go nie dostaniesz. Moja myśl jest taka chcesz zarobić i mieć spokój w pracy wybierz wszystko tylko nie Albert Heijna. Jest wiele ofert pracy na tym rynku tylko trzeba poszukać. W tym magazynie jak spóźnisz sie 5 min to już masz problem bo mogą cie odesłać do domu, bo np. kierowca sie nie wyrobił. A musiał zrobić 100km przed pracą aby zawieść ludzi do pracy. Po pracy czekasz 1/2 albo nawet nieraz 3 godziny na współpracowników aby skończyli, bo nie masz jak wrócić na lokacje. Na domkach kary za nieumytą szkalnke... Współdomownicy to oczywiście zależy od każdego indywidualnie ale ja trafiłam akurat na brudasów i ćpunów... JEDZIESZ DO ALBERTA PRACOWAĆ ZASTANÓW SIĘ 99x. Chyba że chcesz być robotem którego nikt nie szanuje. Rumuni śmieją sie z Polaków bo są już chyba na fazach C i czują sie nietykalni. A ty jako nowy pracownik musisz biegać... Większość na tym magazynie ti prześcigujący się polacy. PIERWSZY RAZ W ŻYCIU COŚ TAKIEGO WIDZIAŁAM!!! (usunięte przez administratora). A TAK WOGÓLE TO NORMY W HOLANDII SĄ NIELEGALNE. ONI MAJĄ SYSTEM TAKI ŻE NIE WYROBISZ 300 TO IDZIESZ DO DOMU! KPINA!!! 1/2 Magazynu coś ćpa w toaletach. ZAWSZE MIAŁAM NORME ZWOLNIŁAM SIĘ PONIEWAŻ NIE DAŁO SIĘ DŁUŻEJ JUŻ TAM WYTRZYMAĆ. A I JESZCZE JEDNO JAK TOŚ LUBI CHAĆ W KÓŁKO 10 ULUBN ORÓW JAKIEGOŚ ODKLEJONEGO GOŚCIA W PULPICIE ( TO SĄ LOANDERZY PRZEWAŻNIE). TO WITAJCIE W ALBERT HEIJN ROOSENDAAL (obiecuje że będę to wrzucała caly czas jak tylko będziecie to usuwać, mam prawo do własnej opini)

Bogobojny
@Albert Heijn Roosend/ Carriere

Hej, możesz powiedzieć coś więcej o niekompetencji w biurze? Coś więcej o tych osobach?

@Bogobojny

W biurze faktycznie pracują tylko dwie osoby i tak wszystko ogarniają? Ciekawiły mnie ewentualne warunki zatrudnienia, nie ma w tym przypadku rotacji? Zastanawiam się nad ewentualnymi zarobkami. Ile mogą wynieść?

Alber Heijn/ Roosendaal

Nie polecam ze szczerego serca! Straszna presja o norme gdzie na rano jest 350 produktów na godzine które nie są lekkie (moga to być wody mineralne poj. szt. bądź zgrzewki liczone jako jeden produkt) a na popołudniową zmiane 380 produktów). Ciągłe przerzucanie ludzi między działami, trzeba biegać, bo gonią wszystkich jak w jakimś obozie. Ludzie przyjechali zarobić a nie biegać ciągle i jeszcze ich bardziej poganiają jak widzą że ktoś sie stara żeby nie wylecieć. Mówiąc o biurze Carriere w Albert Heijnie Roosendaal są dwie niekompetentne osoby na tym stanowisku... Atmosfera w pracy bywa różna ze względu na wysoki nacisk na norme. Możesz robić nawet 500 produktów na godzine... I tak cię będą poganiać aż wyciną z ciebie dosłownie wszystko. Starzy pracownicy chowają sie przed liderami za regałami bo mają ich dość, ale liderzy ich wychwytują i też karzą im pracować szybciej. Nie liczy sie jakość ani poszanowanie pracownika. W biurze możesz prosić o wolne... Wysoce prawdopodobne że i tak go nie dostaniesz. Moja myśl jest taka chcesz zarobić i mieć spokój w pracy wybierz wszystko tylko nie Albert Heijna. Jest wiele ofert pracy na tym rynku tylko trzeba poszukać. W tym magazynie jak spóźnisz sie 5 min to już masz problem bo mogą cie odesłać do domu, bo np. kierowca sie nie wyrobił. A musiał zrobić 100km przed pracą aby zawieść ludzi do pracy. Po pracy czekasz 1/2 albo nawet nieraz 3 godziny na współpracowników aby skończyli, bo nie masz jak wrócić na lokacje. Na domkach kary za nieumytą szkalnke... Współdomownicy to oczywiście zależy od każdego indywidualnie ale ja trafiłam akurat na (usunięte przez administratora).. JEDZIESZ DO ALBERTA PRACOWAĆ ZASTANÓW SIĘ 99x. Chyba że chcesz być robotem którego nikt nie szanuje. Rumuni śmieją sie z Polaków bo są już chyba na fazach C i czują sie nietykalni. A ty jako nowy pracownik musisz biegać... Większość na tym magazynie ti prześcigujący się polacy. PIERWSZY RAZ W ŻYCIU COŚ TAKIEGO WIDZIAŁAM!!! (usunięte przez administratora) A TAK WOGÓLE TO NORMY W HOLANDII SĄ NIELEGALNE. ONI MAJĄ SYSTEM TAKI ŻE NIE WYROBISZ 300 TO IDZIESZ DO DOMU! KPINA!!! 1/2 Magazynu coś ćpa w toaletach. ZAWSZE MIAŁAM NORME ZWOLNIŁAM SIĘ PONIEWAŻ NIE DAŁO SIĘ DŁUŻEJ JUŻ TAM WYTRZYMAĆ. A I JESZCZE JEDNO JAK KTOŚ LUBI SŁUCHAĆ W KÓŁKO 10 ULUBIONYCH UTWORÓW JAKIEGOŚ ODKLEJONEGO GOŚCIA W PULPICIE ( TO SĄ LOANDERZY PRZEWAŻNIE "oni sie przystawiają do każdej nowej dziewczyny"). TO WITAJCIE W ALBERT HEIJN ROOSENDAAL (obiecuje że będę to wrzucała caly czas jak tylko będziecie to usuwać, mam prawo do własnej opini).

elvin

Hello, how much i can expect to my bank account working 40hours in AH DC through Otto? 3Shift system looks ridiculous , whats shift allowance for that?

Jaki jest wkład kierownictwa Albert Heijn w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kacper546

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa wiekówki (20 lat) Czy jest to opłacalne i jak wyglądają tygodniowe zarobki

Wyjechałem z Carriere do pracy w Albert Heijn Online, wróciłem do polski i akurat w ostatnim tyg dodatkowo oprócz kosztów mieszkania wzięli 50 euro za „serwis sprzątający” - przyszła Pani Sprzątaczka, posprzątała dwie godzinki po brudnych lokatorach, jak się dowiedzieliśmy sama bierze za taki czas pracy 30 euro brutto, a agencja kasuje 14 osób po 50 euro netto Czysty business :)

Krasawica

Hej! Dostałam ofertę pracy w Albert Heijn Oosterhout. Czy może się ktoś podzielić opiniami na jej temat? Jak wygląda praca, lokacje, biuro, team liderzy. Czy idzie się dogadać, i załatwić żeby np chodzić tylko na poranne zmiany czy raczej unikać tego miejsca? Jakie są średnie zarobki? Z góry dziękuje za wszystkie informacje!

Krasawica

Fa

Wybieram się do pracy w Albert Hein w Tilburgu przez Otto. Ktoś może powiedzieć coś na ten temat? Ile godzin/tydzień? Jak kierownictwo, jakie warunki w lokacjach? Za wszelkie info wielkie dzięki.

New

Czy można prosić opinię o AH przez agencje otto w Bleiswijk?

New

Już mogę wyrazić opinię. Praca okej, zakwaterowanie tez okej. Jak są jakieś problemy koordynatorzy bardzo sprawnie pomagają. Jak ktoś szuka pracy, a nie byle powodów by wziąć zwolnienie to bez najmniejszego problemu zarobi

lilu

Hej. Planuję pracę jako Order Picker w Albert Heijn w Almere z Otto. Przy zarobku stawce godzinowej 12.40 EUR brutto; to ile wychodzi średnio tygodniowy przelew netto na konto po uwzględnieniu już wszystkich kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia?

Worker
@lilu

Od 1 lipca jest podwyżka 10%, dostajesz również od razu wakacyjne, nie odkłada się tylko na bieżąco, co jest beznadziejne w Otto imo. Ale za 40h powinieneś mieć 400+

Aldona

Jadę niedługo do Albert heijn roosendal przez carriere, czy to prawda że można trafić na lokację na hotelu ? Czy ktoś tam mieszka i może powiedzieć coś o warunkach ?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Albert Heijn? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Asss

Lubią wysłać w czasie pracy między ciepłą a zimną halą pracowników.W lato można paść

Zuzanna
@Asss

jak praca tam może wyglądać w sezonach gdzie temperatura jest w porządku? teraz na lato będzie mniej chętnych niż w sezonie jesiennym czy to aż tak nie wpływa na zatrudnienie? w jednym komentarzy przy inne lokalizacji ktoś pytał o atmosferę między ludźmi, tu ta się to zweryfikować czy raczej cała kadra się wymienia?

Gucio

Co możecie powiedzieć o centrum dystrybucyjnym AH w Zwolle? Idzie zarobić? Są godziny? Ile za ile? Ludzie w pracy znośni? I czy trzeba być turbosiłaczem, żeby podołać fizycznie, czy taki zwyklak fizyczny na spokojnie da radę?? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Plum plum

Witam jak zarobki i wyglada z godzinami oraz praca w albert heijn Bleiswijk agencja carriere. Pozdro

Kto jest kim

Witam jak wyglądają zarobki w albercie i ogólnie czy polecacie jechać przez carriere. Pozdro

miłosz

cześć czy pracował ktoś przez otto w albercie? jak z wypłatami i dojazdem z Polski

SEBA
@miłosz

Czesto wyjezdzalem z otto w Geldermalsen i Tilburg. Dobrze sie pracowalo wiec moge polecic. co do wyjazdu to gencja wszystko ogarnia

żarko
@miłosz

regularnie jedzde do albert heijna w nieuwegein z polski - wszystko ok

Ola94
@SEBA

Czy na AH Geldermalsen jest tylko ciepła hala?

Zuzanna
@żarko

Regularnie czyli, co jaki czas tak średnio i jak długo? Cały czas ta sama lokalizacja? Zastanawia mnie wtedy zakwaterowanie, bywa inne czy da radę na stałe przywiązać się do jednych warunków?

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Heijn - Netherlands

• Jak się pracuje w Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 181.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 11 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Albert Heijn?

Kandydaci do pracy w Albert Heijn napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Albert Heijn