Opinie o Portowy Zakład Techniczny S.A. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Portowy Zakład Techniczny S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Portowy Zakład Techniczny S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Portowy Zakład Techniczny S.A. w Toruń

bruh Nowy wpis

Praca stabilna, raczej średnio płatna z na pewno biurokratycznym i komunistycznym modelem zarządzania. Atmosfera jest mało przyjazna. Większość kadry to osoby z wieloletnim stażem w tej firmie - dużo osób pracuje tam od lat 90, wczesnych 00. Zarząd raczej nie angażuje się w dogadzanie pracownikom - jest niewiele benefitów (opieka medyczna jest w w niewielkim stopniu dofinansowywana), biuro nie jest remontowane od lat. Trudno tam o satysfakcje z pracy.

pracownik Nowy wpis

pracowalem tam przez okolo 3 miesiace, obecnie maja kontrakt na warsztatowej , na nabrzezu bulgarskim, na terminalu dct w gdansku, wynagrodzenia na umowie o prace ŚMIESZNE, około 2000-2500 pln za 8h pracy poniedzialek-piątek na rękę, pelny socjal i wyplaty na czas, mozna dorabiac nadgodzinami , pracowac 10 dziennie i w sobote 8 ale tylko jesli jest robota,mozna wtedy dociągnąć do tych 3,5 na reke, monterzy i elektromonterzy w sumie tyle samo zarabiają, robota caly rok na dworzu, czasami trafi sie jakis kontrakt za granicę. Ludzie generalnie starsi , po 50tce , jeden na drugiego gada i patrzy na rece , ale to chyba wszedzie standard...

Iwo Nowy wpis

Czy zaszły jakieś zmiany w firmie? Ostatnio tak narzekaliście. Chciałbym aplikować.

lorbi

PZT ,garstka słabo opłacanych fachowców (bez ambicj?),reszta pieniacze donoszący na siebie nawzajem.Pracowałem jako podwykonawca.Jak najdalej od takich firm!

zz
@lorbi

Potwierdzam.

zz Nowy wpis
@lorbi

Nie można było lepiej tego ująć.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Portowy Zakład Techniczny S.A. kandydat na stanowisko Monter / Elektromonter ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
text

kura, z tego co wiem za tą praćę w miaę dobre zarobki są

Sebb

Witam Panowie wie ktoś ile zarabiają tam spawacze?? mam propozycje pracy z tej firmy i się zastanawiam. Chyba nie ma tam za dużo do spawania??

nic
@Sebb

po 40 latach pracy może dostaniesz 2300 zł netto .spawania nie jest dużo i raczej ci co są to chyba wystarczą. Jeżeli masz ambicje zawodowe to sobie odpuść

ktoś coś

Witam. Jestem pracownikiem PZT od samego początku, 20 lat. Opinia że w PZT pracują nieroby,pijaki to opinia zarządu. Zarząd twierdzi że za bramą jest kolejka do pracy-jakoś jej nie widzę. Widać natomiast nadmierny rozrost pracowników umysłowych.Płaca marna ciężka średni zarobek 12 złotych za godzinę. Dyspozycyjność 24 godzinna .Zarząd ma pracownika za śmiecia. Co trzeba przyznać wypłata jest na czas. Kontrakty to żenada 16 zł na godzinę za pracę w Brazylia Abudabi .

stas

Dokladnie .Prawda.

Strażak

Podźielam zdanie poprzedników . Lepiej trzymać się z daleka od takich firm.

KG

Nie wszyscy pracownicy to pijaki . Niektorzy pracownicy w swojej branzy znani sa na calym swiecie i uwazani za najlepszych specjalistow. Niestety ale wlasnie takie osoby trzymaja ta firme jeszcze przy zyciu . I to na ich renomie zdobywa sie kolejne kontrakty chociaz firma twierdzi ze to przez marke PZT. Niestety bez dobrych specjalistow ta firma jest nic nie warta lecz dopiero w przyszlosci dostanie nauczke za to .11.80 chyba brutto kolego i to jeszcze ze 100% dyspozycyjnoscia ,przeciez na 100 pracownikow fizycznych musi przypadac ponad 50 pracownikow umyslowych. Niestety nie polecam

Portowiec

Firma do (usunięte przez administratora) .Ludzie tam pracujący to w wiekszości pijaki,a kadra traktuje ludzi jak bydło ,zarobki po 20 latach w firmie 11,80zł na godz.może dlatego wszyscy pija :-) Kontrakty zagraniczne w tej firmie to juz historia,teraz odsnieza sie dachy i zamiata place.

Zostaw merytoryczną opinię o Portowy Zakład Techniczny S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Portowy Zakład Techniczny S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Portowy Zakład Techniczny S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Portowy Zakład Techniczny S.A.