Opinie o Apteka Żyj Zdrowo

Drodzy kandydaci, na pewno odezwiemy się do wszystkich, którzy spełniają kryteria niezbędne na danym stanowisku pracy. Z chęcią z Wami porozmawiamy i wysłuchamy i odpowiemy na nurtujące Was pytania. W obecnych czasach pandemii prowadzimy rekrutację zdalnie- poprzez wideokonferencje. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Nie całkiem

Szukając pracy, czytałam opinie o pracodawcy. Były różne, bo ludzie mają odmienne perspektywy. Teraz, po dłuższym okresie zatrudnienia mogę się do nich ustosunkować. W Żyj zdrowo pracuje się dobrze. Jak we wszystkich aptekach, są momenty trudniejsze, wymagające większego nakładu pracy, jednak, zarówno kierownik jak i właściciel, starają się usprawnić naszą pracę. Uważam, że jest dużo pozytywnych zmian- zarówno jeśli chodzi o komunikację jak i docenienie pracowników. Mogę polecić pracę w sieci farmaceutom, którzy chcą się rozwijać i są ambitni.

@Nie całkiem

Dziękujemy bardzo za opinię. Wszyscy ciągle się rozwijamy i miło nam, że to doceniacie.

B. Nowy wpis

Wysłałam CV na ofertę jako pomoc apteczna z zaznaczeniem, że interesuje mnie tylko i wyłącznie umowa o pracę( w PuP zaznaczają umowa o pracę/ zlecenie). Dzwoni Pani, która od początku próbuje się spoufalać z rozmówca, przeprowadza wywiad, który kwalifikuje się do rozmowy kwalifikacyjnej w ,,cztery oczy". Kiedy chce przełożyć termin spotkania na inny z powodów osobistych, Pani zachowuje się w sposób mało kulturalny. Na koniec proponuje umowę zlecenie, bo tylko tak zatrudniaja. Jak ktoś nie umie rozmawiać z drugą osobą w sposób nie wywyższając się przy tym, to najlepiej samemu zatrudnić się na pomoc apteczna i chwycić za mop. Ogłoszenie w PuP jest nie do końca prawdziwe. Podoba mi się to, że sami sobie wystawiacie pozytywne opinie, brawo Wy.

Jakie są warunki zatrudnienia w Apteka Żyj Zdrowo?

Czy w Apteka Żyj Zdrowo jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Aga

Kierownicy reagują szybko i skutecznie.

Emilia
@Aga

To akurat dobrze. A czy często jakieś problemy się tu zdarzają? Jakie na przykład?

Zgadzam się

Grażyna
@Aga

To dobrze mieć takich kierowników. Możesz podać jakiś przykład z takiej sytuacji gdzie tak zareagowali?

Pracownik Nowy wpis
@Aga

Mam podobne doświadczenia, choć to zależy od kierownika

Pracownik apteki Nowy wpis

Pracuje już jakiś czas i jestem zadowolona. Do pracy chodzę z chęcią, mam świetny zespół. Plusem jest szybki kontakt z koordynatorem w razie problemów, wysoka pensja, atrakcyjne premie od sprzedaży. jak w każdej pracy są zawsze plusy i minusy ale tu plusów jest zdecydowanie więcej. Wcześniej pracowałam w bardzo dużych sieciach, które zamieniały się w korporacje a tutaj mamy sieć lokalną co powoduje, że nie ma takich nacisków jak w duzych sieciach i pracuje się dużo spokojniej.

stokrotka

niestety NIE JEST to pracodawca który dba o rozwój pracownika, te tzw. szkolenia organizowane są przez firmy farmaceutyczne bądz koncerny kosmetyczne a nie przez pracodawcę. statystycznie może jedno szkolenie w roku dla pacownika. ogólnie masakra.

Fil
@stokrotka

W tym temacie sporo zmian. Szkolenia są dostępne i nasze zdanie jest brane pod uwagę przy ich wyborze.

@Fil

Od kilku lat, oprócz szkoleń produktowych, jakże potrzebnych w pracy każdego farmaceuty, prowadzimy również miękkie szkolenia wewnętrzne. Kierownicy przeszli trening menedżerski, który dostarczył im narzędzi do pracy z zespołem. Członkowie zespołów wzięli udział w szkoleniach m.in. z pracy z celami, współpracy w zespole czy komunikacji interpersonalnej, co implementują na swoje codzienne zadania. Mamy również szkolenia procesowe, dedykowane obsłudze poszczególnych modułów systemu informatycznego.

@Apteka Żyj Zdrowo

Potwierdzam- jest sporo szkoleń i miękkich i produktowych. Rozkręciło się!

Magister
@Fil

Szkolenia są kilka razu w roku, właśnie skończyliśmy kolejny etap, tym razem stacjonarnie. Bardzo konkretna wiedza i świetna organizacja

@stokrotka

Możliwości szkoleń jest sporo, jak ktoś chce to korzysta

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Apteka Żyj Zdrowo?

Jo

W poprzednich latach były organizowane takie eventy. Obecnie, z uwagi na pandemię, są to wyjścia w mniejszym gronie.

@Jo

Tęsknimy za wspólnymi imprezami. Niech już pandemia odpuści…

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Apteka Żyj Zdrowo?

Stokrotka

Ponieważ zespoły są okrojone, to kierownik cieszy się z każdego pracownika ;) ale jak w każdej firmie, zapewne jest to bardzo indywidualne i zależy od kierownika danej apteki. Natomiast dla góry najważniejsze są wyniki i plany, oraz jak najniższe koszty. Typowa sieć.

Luk

Praca na wynikach. Mi odpowiadała, choć to zależy od ludzi.

Marzena
@Luk

No tak to w sieciach bywa, oni są nastawieni na wyniki, dla nich dobra sprzedaż jest najważniejsza. Ale fajnie że to Ci odpowiadało. Długo tam pracowałaś?

Aga
@Luk

Mam podobne spostrzeżenia

Technik

Trafiłam do fajnego zespołu. Pracuje się bardzo dobrze. Nie mam uwag odnośnie organizacji pracy. Wiadomo- sieć, wiec są procedury ale moim zdaniem to porządkuje pracę.

@Technik

Skoro pracuje Ci się bardzo dobrze w Apteka Żyj Zdrowo to cieszy mnie to bardzo. Może napiszesz, czy od początku zatrudnienia mogłeś liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych osób, które tam pracują? Zdradzisz, jak to w Twoim przypadku wyglądało? Będzie mi bardzo miło, jak to napiszesz i dzięki Tobie uda mi się to ustalić. Daj znać, proszę.

Kamil

Od czego zależy u was premia? Macie premie uznaniowa ?

Jakie wartości są cenione w Apteka Żyj Zdrowo?

Pani Technik

Pracowitość, otwartość i pozytywne nastawienie

Spore zmiany covidowe, ale ogarniamy! Mi jest ok, można się dogadać z pracodawcą.

@pracownik

Drogi Pracowniku, dziękujemy za opinię. Stawiamy na dialog i staramy się podejmować decyzje korzystne dla wszystkich stron w dłuższym aspekcie czasu.

Wiecie może czy w Apteka Żyj Zdrowo szukają chętnych na staż?

Apteka Żyj Zdrowo

Dziękujemy za zainteresowanie współpracą. Zapraszamy do aplikowania od września, chętnie zapoznamy się z kandydatami.

Pracuję i polecam. Wymagająca praca, ale dużo satysfakcji.

Z uwagi na osobiste przesłanki pracuję już w innej lokalizacji, jednak pracę i firmę wspominam pozytywnie. Pozdrowienia dla zespołu!

Nie całkiem

@Nie całkiem

Pracuję w sieci od dłuższego czasu i nie narzekam. Praca jest wymagająca, ale zawsze można liczyć na wsparcie zespołu.

Bardzo nam miło, drogi Pracowniku. Staramy się wspierać zespoły, by współpraca dobrze się układała i byłą owocna.

Jak długo czekaliście na odzew z Apteka Żyj Zdrowo? Oddzwaniają zawsze?

Lukasz

Masakryczna ilość ogłoszeń przy nieotwieraniu nowych aptek świadczy dobitnie o pracodawcy. Z tego co też usłyszałem- większość ogłoszeń służy wyłącznie badaniu rynku- chyba że ktoś złoży ofertę zarobków "za pół darmo"

@Lukasz

Dziękujemy Panie Łukaszu za opinię. Naturalnie, badamy rynek pracownika, podobnie działa większość organizacji. Dzięki temu możemy dostosować ofertę do potrzeb kandydatów. Finanse w naszej branży są uśrednione i zależy nam na jakości współpracy, dlatego bierzemy pod uwagę rynkowe wynagrodzenia i przede wszystkim kompetencje oraz pozytywne nastawienie do zadań.

Anka

Pracuję długo, bywało różnie. Obecnie jest ok, pomimo trudności na rynku.

Była

Nieuczciwy pracodawca. Techników farmaceutycznych zatrudnia na darmowy staż z urzędu pracy i 'prosi' o pracę przez kilka miesięcy, jako pomoc apteczna. Zero szkoleń z tzw. góry, jedynie od pozostałych pracowników takowych można doświadczyć. Niestety pracownicy wieloletni - technicy farm. to osoby zastraszone gburowatym i wymagającym zachowaniem szefa (zmienne humory, zakazy siadania w trakcie pracy, zakaz rozmów innych, niż służbowe). Pracowników traktuje przedmiotowo, przykładem 'świeci' dla kadr/księgowych i managerów, którzy wtórują mu w zachowaniu i przez to są wg szefa 'lepsi'. Ładne Panie mają lżej, szef lubi piękne kobiety i widać lepsze ich traktowanie - jest milszy, porozmawia, uśmiechnie się. Podobno dziś stawki są OK, kilka lat temu nie było szału, stąd duża rotacja personelu.

Również była
@Była

Sama prawda, lecz niedługo pewnie zostanie usunięta :(

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Żyj Zdrowo - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Apteka Żyj Zdrowo?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Żyj Zdrowo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka Żyj Zdrowo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apteka Żyj Zdrowo?

Kandydaci do pracy w Apteka Żyj Zdrowo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.