Drewnex- recycling plastics

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Drewnex- recycling plastics

Szatan 2012-04-20 20:23:35
To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Hala jest bez ogrzewania nawet zima. Premie ktora obiecuja zabieraja co miesiac z byle powodu. To co robia kobiety powinni robic faceci bo to ciezka robota. Tysiace rodzajow plastikow trzeba rozpoznawac po zapachu. Za 5.50 na godzine w takich warunkach robia tylko [usunięte przez moderatora] bo to jest robota za[usunięte przez moderatora]
Sco8d 2013-06-22 15:36:46
Dostałem 10% premii , 50 zł jeżeli nie palisz i dodatek za nocki co dało mi 1440 zł do ręki ( wiem śmiech na sali jak na wózek no ale ... ) Dziewczyny z sortowni jak dobre koleżanki , naprawde świetna atmosfera. Warunki kiepskie , leje to sie przebierasz po 5 razy , cały dzień na placu , stare wózki bez przesuwu bocznego ( buahaha)i to w sumie tyle jak masz jakieś pytanie chętnie odpowiem.
admin 2013-07-31 07:24:57
ludzie! Nie przychodzcie pracowac do tego zakladu. Pracowalam tam dlugo i wiem jak tam jest. Ludzie sa tam najgorsi. Kierownicy to samo. Liderzy zamiast pomgac pracownikom utrudniaja ta prace. Pracownikow przenosza z miejsca na miejsce. Nikomu nie daja normalnej umowy. Tylko ta smieciowa za 5.50 nie warto tam pracowac.
admin 2013-08-31 14:25:13
z jednego miejsca w inne. Na 3 zmiany za 1000 zl. Na szczescie juz tam nie pracuje. Tylko wspolczuje osobom ktore tam sie teraz mecza za takie pieniadze. Bo praca nie jest latwa i nie idzie szybko zapamietac rodzaj nazwe i zapach wlewki.
deerp 2013-09-29 07:26:38
'anonim' to chyba jakiś osiołek z biura bo zadaje takie pytania i czeka tylko , żeby kogoś [usunięte przez moderatora] i zwolnić
deerp 2013-09-29 17:39:05
Na młyny i wózek o prace a sortownia , demontaz. Ja bym już wolał siedzieć w domu za darmo niż tam pracować ...
tomek 2014-05-07 12:13:48
ty się chyba z choinki urwał to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracownicy sortowni rozpoznają tworzywa sztuczne przez podpalanie i wdychanie tego świństwa i nie mają szkodliwego a pan prezes zabiera premie kiedy chce zwłaszcza teraz bo wakacje się zbliżają
Holi 2014-05-26 19:46:19
Słuchajcie mam pytanko, otóż czy w Drewneksie zatrudnia jakasfirma posednicząca? czy podanie można złożyć bezpośrednio do kadr firmy???
Kamil 2014-10-03 14:42:51
Witam . Czy są przyjęcia na młyny ?
Stefan 2014-10-23 22:13:58
Myślę że masz szanse.Firma się rozwija i potrzebuje ludzi wykształconych.Idź i porozmawiaj.Powodzenia
Marta 2015-08-20 15:50:42
powiem wam, że ja jestem zadowolona. pracuję tam już 4 m-ce, za początku było ciężko ale się zawzięłam. pracy dużo ale doceniają pracowitość i logiczność w działaniu co odbija się też na zarobkach. ja tu zostaję na dłużej, przynajmniej jak na razie...
taki DG 2016-03-08 10:49:27
Witam w internecie pojawiła się oferta pracy w dziale regranulacji .
Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat zarobków, atmosfery itp ?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Darek 2016-05-12 23:20:46
Drewnex- recycling plastics szuka osób do pracy z tego co wiem
Zostaw swoją opinię o Drewnex- recycling plastics - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drewnex- recycling plastics