Opinie o Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński w Gliwice

Sławo Nowy wpis

Duży wybór rzeczy pod branże obsługa dobrze doradza i dobiera części

Twój sąsiad z góry Nowy wpis

Muszę szczerze podziękować pani (usunięte przez administratora)i panu Bogdanowi za bezcenne doświadczenia zawodowe. To dzięki nim nauczyłem się jakie zakłady pracy omijać i na co zwracać uwagę, żeby znowu nie wpakować się w takie (usunięte przez administratora) Zacznijmy od plusów: Wypłata była na czas, nie było problemu z płatnością (przynajmniej wtedy, kiedy tam pracowałem). Nie było też żadnych nadgodzin. W piątki praca trwała pół godziny krócej. A teraz minusy: Największym problemem tej firmy jest szefowa. "Pani (usunięte przez administratora)" ma bardzo nieprzyjemny charakter. Żeby podnieść wagę swojej "pozycji" próbuje rozstawiać ludzi po kątach. Najmniejsze uchybienia kończą się bezsensownymi pogadankami trwającymi nawet po 2 (!) godziny, i później pogania pracowników z szyderczym uśmiechem na twarzy, no bo przecież "gdyby wszystko było tak jak powinno, to nie byłoby tej rozmowy". A więc pracowniku jesteś winien sobie sam i nadrabiaj te stracone godziny, żeby wyrobić się w czasie pracy. Nie wyrobisz się? Lepiej, żebyś się wyrobił, bo inaczej "poniesiesz przykre konsekwencje". 1-2 minutowe spóźnienia powodują, że "pani (usunięte przez administratora)" również zaczyna straszyć upomnieniami i konsekwencjami. A jak ma zły humor, to bez ostrzeżenia wystawia upomnienia pisemne. Można odnieść wrażenie, że próbuje ona "zaszczuć" i zastraszyć swoich pracowników. Dodatkowo przy okazji wypłaty odbywają się te same jałowe pogadanki o niczym, tzw. hr-owy bełkot. (usunięte przez administratora) Obuwie ochronne trzeba sobie zorganizować we własnym zakresie, co spotyka się z komentarzem "bez sensu, przecież nigdy nie było potrzebne". Firma składa się tylko z dwóch pomieszczeń, biuro oraz magazyn. Drzwi magazynu są na tyle wąskie, że nie da się przejechać przez nie załadowanym paleciakiem, dlatego palety pakowane są na świeżym powietrzu. Bardzo przyjemne zajęcie, szczególnie zimą albo w trakcie ulewy. Temperatura w pomieszczeniach służbowych nawet latem ledwo wynosi 18 stopni, w sesonie grzewczym pomieszczenia ogrzewane są starym kopciuchem, który często odmawia posłuszeństwa. I tutaj dodatkowa niespodzianka, bo pracownicy biurowi sami muszą ten piec rozpalić. Sprzęt komputerowy pamięta jeszcze czasy transformacji ustrojowej z lat 90-tych. A te wszystkie atrakcje za minimalną krajową. Serdecznie odradzam jakiekolwiek próby pracy w tym zakładzie, jak również w innych przedsięwzięciach prowadzonych przez państwo Kociubińskich w przyszłości. P.S. Nawiązując do "wywiadu" przeprowadzonego z panią (usunięte przez administratora): - Firma nie oferuje żadnych szkoleń, więc pracownik sam musi się wszystkiego nauczyć i "odkryć Amerykę" - Etyka nie istnieje (no chyba, pani (usunięte przez administratora)swoje zachowanie nazywa etycznym...) - Szacunek dla ludzi w tej firmie kończy się na zwracaniu do innych osób per pan/pani - Upokorzeń doznaje się głównie ze strony "pani (usunięte przez administratora) - Ciężko odnieść się do spotkań integracyjnych organizowanych "na wyraźny akces ze strony pracowników", jeżeli pracownicy nie zgłaszali potrzeby takich spotkań... nie wspominając już o enigmatycznej formule "aktywnego wypoczynku" - Reszta to bzdury, a "pani (usunięte przez administratora)" opisuje swoje (usunięte przez administratora)a nie firmę "Euro-Czesci"

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński?

franek Nowy wpis

Chyba na żadne bo firma jest zamknięta... ;)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński odbywa się również w języku angielskim?

bodek

Oczywiście i po niderlandzku również ;)

Czy po rozmowie w Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Myślę, że zawsze znajdzie się w firmie ktoś niezadowolony, w sumie to normalne. Szkoda, że tak mało piszą ludzie zadowoleni.

witam serdecznie odradzam współprace z ta firma,ponieważ są straszne warunki pracy jak i szefostwo,problemy z pieniedzmi a na dodatek pozniej sadem strasza .Właściciel jest agresywny i arogandzki, a pani mennager (żonka )ma wiecej słomy w butach niz suuupppeeerrr własciciel.

@NiePracowłmTamAleWiem., z Twojego nicku wynika, że nigdy nie współpracowałeś z Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński. To forum dedykowane jest byłym i obecnym pracownikom tej firmy, którzy mogą merytorycznie przedstawić organizację i warunki pracy w niej.

NiePracowłmTamAleWiem.

Omijajcie z daleka jeżeli Wam zdrowie miłe.

@gość znalazłeś zatrudnienie w Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński? Jeżeli tak, to czy potwierdziło się Twoje stwierdzenie o opłacalności pracy w tej firmie? Twoja opinia będzie ważna dla tych użytkowników, którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą?

gość

Wiecie czy w najbliższym czasie pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Zależy mi na współpracy z nimi, bo zatrudnienie jest szczególnie opłacalne. Dzięki

Nie wiem jak jest teraz, ale jakiś czas temu było tak (w biurze), że był kompletny zakaz rozmów między pracownikami - nawet jeśli chodzi o sprawy zawodowe, a dodatkowo - wierzcie lub nie - zakaz spotykania się i rozmów PO PRACY ze współpracownikami. Czy to o czymś świadczy?...

Marcelina

Wozka widłowego nawet nie ma w tej firmie.Cieższe rzeczy noszone są albo przez magazyniera albo właściciela.Najgorsze jak klientmusi sam sobie załadowac np.widły.Firma pod tym wzgledem jest kulawa.Wynagrodzenie jest najniższa krajowa ale premia mozna nadrobic i zarobic godne pieniadze. Za najnizsza to długo nie pracuja i odchodzą.

Rutek

Podejrzewam, że w głównej mierze firma prowadzi sprzedaż nie tylko na terenie Gliwic. Dostępność konkurbacji śląskiej jest sporym ułatwieniem, bo jest rynek zbytu. Chociaż jestem przekonany, że również i poza granice tego województwa wyprowadzane są części. Jakaś sprzedaż internetowa, wie coś ktoś? W czymś takim mógłbym się odnaleźć.

jacek

zastnawiam się jak praca wygląda u nich na widłowych wózkach? mam nadzieje, ze jednak macie konkretnie jakieś inne wiadomości, bo nie wiem co teraz zrobić czy iść do nich i pytać konkretnie czy jest praca a jesli tak to w jakim charakterze? mam nadzieje, że teraz coś więcej będzie wiaodmo w tej sprawie.

misiek

no jasne, że CV mailowo, jak będą chcieli to Cię zaproszą dalej na rozmowe a jak ne to nie, z resztą też jak chcesz iśc do nich na wózki widłowe tylko no to co musisz mieć? jedynie uorawnienis i doświadczenie tak naprawde, bo nic więcej. Teraz chyba ma ruszac nowa rekrutacja, więc możesz próbować @tomek

tomek

wydaje mi się, ze najlepiej wysłać swoje CV mailowo i nie przejmować się już tym już więcej, albo jak bardzo chce się dojść do firmy nie tyle co po ogłoszeniu to pewnie na ich stronie internetowej jest jakiś formularz albo dane do kontaktu i moim zdaniem tak można do nich próbować dotrzeć na pewno..

no rzeczywiście powinnaś poddać pod publiczną debatę ile należy się urlopu po kilku miesiącach L-4.

Z

Hej! Już wiadomo co tam u ciebie w pracy teraz opowiedz co słychać w domu

Niunia

Lepiej omijać z daleka!

Aaa

Bo co bo pracownik zaraz musi błotem obrzucać ?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński - Gliwice

• Jak się pracuje w Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński
1.7/5 Na podstawie 17 ocen.

Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński