Pfeifer und Langen Polska S.A.

Poznań

Opinie o Pfeifer und Langen Polska S.A.

admin 2015-07-18 06:37:15
Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie Pfeifer und Langen Polska S.A.. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.
Anka 2015-11-02 23:11:05
Piszę pod pseudonimem. Procuje od pewnego czasu ok 2 lat. Opiszę co się dzieje ale nie z punktu widzenia "pracodawca" lecz stosunków miedzy pracownikami. Otóż cukrownia to wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dla zdradzających i przypadkowego seksu. Nie radzę kobietom podejmować tam pracy - zwłaszcza w Dziale Surowcowym i na pakowalni. Faceci sa namolni (zwlaszcza kierowcy wożący cukrówy). Pełno tu propozycji wprost dotyczacej seksu! Do obrzydzenia!!! Nigdy nie spotkalam takiej firmy gdzie tan nisko poważa sie kobiety! Od kierownictwa, po najniższy pion pracowników - wkoło sami "ruchacze". Przepraszam za zwroty, ale inaczej tego nazwać nie potrafię. ODRADZAM PRACĘ W CUKROWNI.
Zostaw swoją opinię o Pfeifer und Langen Polska S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pfeifer und Langen Polska S.A.