Opinie o Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce w Warszawa

<p align="justify">Firma Elavon to globalny lider w obsłudze płatności bezgotówkowych. Oferuje rozwiązania i usługi oparte na najlepszych światowych technologiach, dostarcza rozwiązania płatnicze dla wszystkich rodzajów płatności i środowisk ich przetwarzania. Na polskim rynku Elavon działa od ponad 10 lat i obsługuje dziś 20 tys. firm. W 2016 roku polski oddział firmy Elavon uzyskał statuetkę eDukata 2016, tytuł Top Industry Leader w konkursie European Leadership Awards, tytuł Solidny Pracodawca Roku 2016 oraz nagrodą Bloomberg Businessweek Polska za najlepsze usługi dla biznesu. </p>

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce w Warszawa

King of eWalone

Szczerze w życiu nie pracowałem w większym (usunięte przez administratora) a mam już długoletnie doświadczenie w różnych korporacjach. Elavon to: - Brak szacunku do innych pracowników, ogólne (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Praca z takimi ludźmi jak MG, LH (Ci co pracują to wiedzą o kogo chodzi) jest na takim poziomie, że nie wiesz czy się śmiać czy płakać. Przez te lata słyszałem różne historie o nich. A to jedna dziewczyna raportowała do MG i chciała od niej uciec, więc zmieniła dział i była spokojniejsza, ale niestety po 3 mc ona przejęła ten dział i ta dziewczyna się popłakała przy wszystkich… A to LH chciała przelecieć tak dokładnie przelecieć jakiegoś kolesia i on później się bał o swoją pracę bo jej odmówił… A to jeden Pan tez na wyższym stanowisku po roku pracy w firmie strasznie się użerał z MG i strasznie go niszczyła psychicznie, więc postanowiło zgłosić (usunięte przez administratora) do HR gdzie od E. usłyszał, że MG pracuje od 20 lat i jest nie do ruszenia (świetny HR Business Partner btw) po czym 2 tygodnie później zwolnili go (też w ciekawy sposób bo podsunęli mu rozwiązanie umowy za porozumieniem stron a on w stresie to podpisał). A to jedna dziewczyna miała romans z kimś by dostać awans (ogólnie w tej firmie dużo jest romansów i jest to „modne”) - Archaiczne rozwiązania jeśli chodzi o „technologię”. W tej firmie nic nie działa lub się ciągle psuje. Niektóre aplikacje maja po 20 lat. Technologia w tej firmie nie istnieje zaczynając od problemów z Image PC kończąc na infrastrukturze. Tak koncertowo to wszystko zostało spier*****e, że żeby to naprawić trzeba by było wszystko zaorać i postawić na nowo. Irlandczycy siedzą w tym Arklow (wsi) i nie mają zielonego pojęcia co robią, dodatkowo nie chcą nikogo do tego dopuścić bo boją się o utratę stanowiska. Rozumiem, że w Arklow jedyne możliwości kariery to bar, więzienie, rybołówstwo, praca przy (usunięte przez administratora) i Elavon ale Ci ludzie powinni się trzymać z daleka od technologii - Brak kultury pracy. Ludzie często nie chcą się dzielić wiedzą bo uważają, że nikt im nie pomógł, sami musieli dojść do wszystkiego, więc to ich osiągnięcia i dlaczego mają dawać gotowe rozwiązania. Maile często są roszczeniowe, chamskie wręcz. Każdy na każdego. Smutne tak naprawdę bo chyba tworzymy jeden zespół i pracujemy dla tej same firmy - Brak rozwoju. Naprawdę są lepsze firmy gdzie można dużo się nauczyć tutaj jest wegetacja - Stanowiska osadzone po znajomości (rodzina, kochanki, sąsiad, koledzy, pani z biedronki etc.) Firma idealna jeżeli jesteś chamski, roszczeniowy, głośny, przerywasz rozmowę na spotkaniu. Gwarantuję karierę. Nie polecam firmy ani młodym ludziom co zaczynają swoją karierę ani specjalistom nawet jeżeli dobrze płacą. Za żadne pieniądze to wszystko nie jest tego warte i nie ważne jak silną masz psychikę.

Master
@King of eWalone

Zgadzam się z opinią kolegi w 100%, pewnie się znamy :) musiałeś tu długo pracować pozdrawiam serdecznie best regards

Emka

Czytam te opinie od roku i za glowe sie lapie. Pracuje drugi rok w Elavonie , polecam aplikowac na dzialy operacyjne ale Back-office (bez telefonicznego kontaktu z ludzmi ) i jest super . Nie jest wymagane duzo, jedynie znajomosc procedury w praktyce, rozwoj jest ok, sa egzaminy, za pierwszy po pol roku juz dostaje sie 800 ziko do wyplaty Tu narzeka jedna (usunięte przez administratora) pod roznymi nickami, ktora zostala wydalona za (usunięte przez administratora) (zmiana przypisanych sprzedawcow do okreslonych klientow). Jak ktos jest uczciwy i przyjazny zostanie odwzajemnione to samo. Wiec wrzucic na luz i polecam aplikowac. Ostatnio minelo mnie z 30 new hires, ktorzy udawali sie do sali zapoznawczej.

@Emka

So low expectations you have for being happy on Elavon or you just can't do any better..Elavon till today is the same disaster company, low payment, no raise, no promotions, full of gossipers specially the incompetent management. Processes are just garbge and bosses try to blame all time employees for it's own mystakes.. stay away even from back office, you will loose your time there

Unknown

Co się dzieje,że wszyscy pracownicy Elavon nagle przeszli do jednej firmy Planet? Co to za proceder? Ktoś ma jakieś informacje?

@Pracownik z długim stażem

Skąd teoria, że pracownicy przenieśli się poza Warszawe? Potrafisz czytac ze zrozumieniem, czy dalej będziesz budować jakąś nierealną wizję pracy w Elavonie? W okresie kiedy firma potrzebowala pracowników, a chętnych jakoś brakowalo, zatrudnili ludzi mieszkających spoza Warszawy. Teraz kiedy echo powrotów do biur jest głośne, oczekują od pracowników zstrudnionych na tych zasadach regularnych cotygodniowych wizyt w biurze. Oczywiście, że problem jest łatwy do rozwiązania i nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmienić pracodawcę, tym bardziej ze Elavon nie konkuruje już w zasadzie niczym. Sam fakt, że góra w ten sposób traktuje tych ludzi, mówi już dosłownie bardzo duzo jakie warunki pracy tutaj panują.

Blondi Nowy wpis

Hej, w ofercie dla młodszego specjalisty ds. obsługi klienta jest napisane, że 90 % to obsługa na słuchawce a 10 % to mail. Przy czym możliwa jest forma hybrydowa. Ile % teraz to dom?

Liczydło Nowy wpis
@Blondi

Po wprowadzeniu RTO - 3 dni office / 2 dni home

MrMike Nowy wpis

Moja opinia jeżeli chodzi o pracę w Elavonie jest generalnie pozytywna. Szybko się tam odnalazłem i miałem bardzo dobry kontakt zarówno z kolegami/koleżankami z teamu jak i przełożonymi. To była moja pierwsza praca w tzw. korpo - byłem pozytywnie zaskoczony i nie wyszedłem (jak niektóre przypadki które z nam) stamtąd jako wrak człowieka. ZALETY - dobra kultura pracy - przełożeni i współpracownicy chętni do pomocy - dużo szkoleń - otwartość na opinie i zgłaszanie problemów ze sprzętem czy procesami - elastyczny grafik - ważne żeby było te 8h (od 6:00 do 22:00), nie przeszkadza że wcześniej trzeba np. wyjść do lekarza czy jechać do rodziny. - spotkania integracyjne - punkty wymieniane na bony/zniżki do wielu sklepów internetowych WADY - Mniejsze zarobki w porównaniu do konkurencji - Przestarzałe i mało wydajne oprogramowanie - To, co dręczy każde korpo czyli rozdrobnienie zadań, problemy z komunikacją pomiędzy poszczególnymi komórkami, problemy ze sprzętem

Becia Nowy wpis

Hej, wczoraj dodano ofertę dla młodszego specjalisty ds. administracji. Tutaj kiedyś we wpisach rzuciły mi się w oczy komentarze dotyczące złego traktowania, słabych wypłat i odejść. na wybranym przeze mnie dziale jak to na dzień dzisiejszy wygląda? interesuje mnie też zagadnienie związane z rozwojem, bo piszą ze oferują profesjonalne szkolenia, jakie?

Nicki1

Jaką pracę oferuje firma mija się mocno z prawdą nawet przy publikowaniu ofert. Employer branding mami ludzi i daje im na coś złudną nadzieję. Zakres zadań na stanowiskach odbiega w rzeczywistości od tego, co jest przedstawiane kandydatom. Opinie dotyczące rozpatrywania spraw klientów, które bez problemu można znaleźć obrazują najbardziej, z czym będzie się miało do czynienia 'po drugiej stronie'

@Nicki1

Czy to o czym piszesz możesz przytoczyć do jakiegoś konkretnego stanowiska? to na własnym przykładzie jest pisane? Zastanawia mnie to stwierdzenie o tym, że warunki omawiane na rozmowie są rozbieżne z tymi oferowanymi. Jeśli to prawda to o jakich konkretnie różnicach jest mowa?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ba

Po niemal roku (!!!!!!) od rozwiązania umowy i rzetelnym płaceniu fv przez trzy miesiące okresu wypowiedzenia, przychodzi płatność na ok 400 zł od firmy windykacyjnej za niewypełnienie jakichś ankietowych dokumentów bezpieczeństwa. Nie polecam. Jaka firma upomina się bez uprzedzenia po roku za pośrednictwem firmy windykacyjnej o jakieś zapłaty, które po roku są niemal nie do sprawdzenia przez klienta.

Specjalista ds. marketingu? Na głównej stronie widnieje teraz taka oferta, a ze mam doświadczenie chce się zorientować nad warunkami na dziale. w niektórych komentarzach odradzano współpracy. lecz chyba nie widzę nawiązania do wybranego przeze mnie obszaru? Możecie opisać atmosferę w zespole oraz to ile się zarabia?

Mario

Człowieku nawet nie myśl by iść do tej firmy. Tu nie chodzi o to, że w jednym dziale jest lepiej a w drugim nie... Tu cała firma jest zepsuta od środka. Praca w tej firmie kojarzy mi się tylko ze szpitalem psych**m. Mało płacą, (usunięte przez administratora).. Popatrz na opinie i się zastanów.

@Mario

Głownie o zarobkach piszecie? A gdyby były wyższe to czy można byłoby jednak przez jakiś okres czasu przepracować? Pytam od boku nie znam szczegółów bo bezpośrednio mnie jeszcze nie było. są w ogóle osoby, które mimo wszystko pracują latami?

@Unknown

Skąd wiadomo, że dosłowne wszyscy? To ile ich w sumie było?

@Unknown

Fakt, dużo osób przeszło do Planet. Na początku bardzo szybko Management z Europy się zawinął i pociągnął za sobą trochę ludzi. Nikt do końca nie wiedział o co chodzi... Mówiono, że firma sobie dobrze radzi… Dziwne tylko, że połowa Senior Leadership uciekła jak z tonącego statku po wielu latach… Teraz są masowe zwolnienia w całej Europie… Przy pracy hybrydowej nie wszystko się widzi, więc co jakiś czas tylko od kogoś się dowiaduję, że ktoś został zwolniony. Na Linkedin też zauważyłam w tym tygodniu, że kolejne 3 osoby z UK wrzuciły posta, że straciły pracę i to ludzie z dużym stażem +10 lat.

Pracownik z długim stażem
@katy perry

LH została zwolniona nie przeszła do planet,to samo z innymi osobami nie tylko zabrali swoich wiernych przyjaciół z którymi pracowali, ale również kilku partnerów biznesowych nie bez powodu były zwolnienia w USA jak i UK i Irlandii. Do końca pierwszego kwartału 2023 jeszcze parę osób z tego kółka będzie zwolnione Przy kolejnych założeniach, firma zwolni też te osoby które mają problemy z zarządzaniem zespołami bądź były raportowane do kadr, mimo home office który się nie sprawdził, ponieważ dużo osób zakładało wnioski do kadr o zachowanie naganne menadżerów i supervisorów zostały już podjęte decyzję o większej hybrydzie i kontroli pracy pracowników jak i zarządzających przez zgłaszane naruszenia ich pracy z domu co było już zakomunikowane mailowo. Z ludźmi których stara kadra awansowała praca z domu dla osób które umieją być tak samo efektywni stała się kulą u nogi jak również ludzi pracujących pod wpływem różnych substancji. Szansa, że elavon znow stanie się firma o jasnych zasadach, z ludźmi którzy mają na celu dobro zarówno firmy jak i pracowników.

@Natalia

Niżej są 2 komentarze,które rozjaśniają sytuację. Dużo osób z wyższego managementu przeszło do Planet

@Pracownik z długim stażem

Dzięki to dużo wyjaśnia ???????? Mam nadzieje,że w Planet nie przeniosą stylu zarządzania z Elavonu...Patrząc na niepochlebne opinie

@katy perry

Czyli Elavon nie jest za pracą zdalną? Tylko to jest powodem zwolnień?dziwne w dziejszych czasach

Odp:
@Unknown

W Elavonie są bieda wypłaty i mobbing. Taki to proceder. Każdy ma rachunki do zapłacenia i chce spokojnie żyć.

@Unknown

Źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że pracując z domu lub w trybie hybrydowym nie widzimy wszystkiego co się dzieje. Kiedyś przed Covid jak kogoś zwalniali to od razu wszyscy o tym wiedzieli w biurze, teraz przepływ informacji jest bardziej zakrojony, więc o wielu osobach nawet nie wiemy, że zostali zwolnieni. Ludzie ogólnie znikają z dnia na dzień bez słowa, często nawet nie wysyłają pożegnalnego maila. Z tego co słyszałam nie ważne ile pracowałeś w firmie, i tak skrócą okres wypowiedzenia do 1 miesiąca... Zapłacą za 3 ale po miesiącu już nie jesteś zatrudniony (brak ZUS, ubezpieczenia etc.). Uważam to za strasznie słabe zachowanie i tak naprawdę (usunięte przez administratora) Pracownik z dużym stażem napisał, że jest szansa, że firma stanie się miejscem o jasnych zasadach... szczerze w to wątpię... Nawet wracając do tego skrócenia do 1 miesiąca okresu wypowiedzenia nie uważam, żeby to było fair w stosunku do ludzi. Ja szukam nowego miejsca pracy, bo martwię się o swoją stabilność...

Ad.
@Unknown

Firma zatrudniała przed pandemią ponad 800 pracowników. Czy to jest liczba wszystkich pracowników, która przeszła do Planet ? Czy ucieczka pracowników oznacza, że Elavon nie poradził sobie w czasie lockdown'u z sytuacją na rynku, nie jest wypłacalny i bankrutuje ?

@Ad.

Nic mi o tym nie wiadomo, żeby firma zatrudniła aż 800 osób przed pandemią. Myślę, że teraz w Polsce mamy ok 800-900 osób. Z tego co zauważyłam to restrukturyzacja w dużej części dotyczy ludzi z dużym stażem na wysokich stanowiskach - Manager, AVP, VP, SVP etc. Raczej mi się nie wydaje, aby firma bankrutowała. Nie wiem też jaka liczba przeszła do Planet ale jest ich dużo i cały czas przechodzą - widać na LinkedIn. Skracając okres wypowiedzenia powołują się na poniższy artykuł "Art. 361. [Upadłość i likwidacja – skrócony okres wypowiedzenia] § 1. Jeżeli wypowiedzenie pracownikowi umowy o pracę zawartej na czas nieokreślony lub umowy o pracę zawartej na czas określony następuje z powodu ogłoszenia upadłości lub likwidacji pracodawcy albo z innych przyczyn niedotyczących pracowników, pracodawca może, w celu wcześniejszego rozwiązania umowy o pracę, skrócić okres trzymiesięcznego wypowiedzenia, najwyżej jednak do 1 miesiąca. W takim przypadku pracownikowi przysługuje odszkodowanie w wysokości wynagrodzenia za pozostałą część okresu wypowiedzenia." Z tego co słyszałam to mówią, że powodem są "inne przyczyny niedotyczące"

Ad.
@katy perry

Jakie to są: ,,inne przyczyny niedotyczące pracowników'' np. w Twoim przypadku lub w przypadku innych pracowników? Czy możesz doprecyzować jak uargumentowane zostało użycie tego przepisu ?

@Ad.

Rozmawiałam z koleżanką, która była zwolniona w ten sposób w 2020-2021 roku. Mówiła, że też miała ten zapis i pani z HR powiedziała jej, że "są to przyczyny nie zależne od niej ani od firmy tylko inne". To jest cytat co usłyszała. Nie wiem jak mieli inni, bo aż tak dobrze ich nie znałam. W sumie co to za różnica. Faktem jest to, że zwalniają z dnia na dzień i nie ważne ile przepracowałaś... I tak samo ludzie uciekają sami... Ty pracujesz w tej firmie, że pytasz o takie szczegóły, czy zastanawiasz się nad podjęciem zatrudnienia?

Justyna
@katy perry

Dlaczego te zwolnienia? Redukcja etatów? Zamykają jakieś działy? Dowiedziałaś się może czegoś?

Juz byly pracownik
@Justyna

Ja się cieszę że ci ludzie odeszli do planet jest lepiej szczególnie że firma pozbyła się bardzo toksycznej supervisorki która miała muchy w nosie wyzywała się na pracownikach za niepowodzenia w bardzo wulgarny sposób jeden z kolegów czuł się wrecz podrywany i zachęcany mimo odmoa więc odeszło sporo osób z dawnego teamu łącznie ze mną, niech planet bierze tych ludzi do siebie bo na ta supervisorke skargi były i partnerów jak i innych zespołów oraz informacje z kim to ona nie spała i nie miała biurowego romansu i te informacje dotarły do jednej z żon i były naciski porażka totalna Powodzenia dla ludzi którzy tam zostali

@Justyna

Większość to co wiem jest na podstawie plotek i własnych spostrzeżeń. Firma jeżeli dobrze pamiętam od 2022 zlikwidowała bonusy roczne dla pracowników na PG10 (Pay Grade) i poniżej, co jest bardzo niepokojącym sygnałem. Przy obecnych rozmowach rocznych wszyscy z default dostają „meaningful performance”, nawet Ci, którzy od lat dostawali „extraordinary performance”. Na pewno Ci co są na PG11 i w górę odczują dużą różnicę w bonusach rocznych, Ci poniżej i tak nic nie dostają… Jest dużo osób, które odeszły same bądź też zostały zwolnione (prawdy nigdy się nie dowiemy), które były na bardzo wysokich PG. Nawet Linda H. jakoś w środku tygodnia wysłali maila, że odchodzi po 20 latach z firmy i zniknęła z dnia na dzień, nawet nie napisała maila pożegnalnego… Później kolejne osoby tak samo szybko znikały i nikt dokładnie nie wie czy sami odeszli, czy zostali zwolnieni, nawet nie było żadnego maila o nich. Zgodzę się z faktem, że teraz jest lepiej pod względem kultury pracy bez nich, ale i tak jest beznadziejnie, w tej firmie nigdy nie będzie dobrze. Niestety obecnie też zaczęli zwalniać ludzi, o których nic złego bym nie mogła powiedzieć. Słyszałam, że robią czystki z tych którzy za dużo zarabiają… Chcą zostawić mniejszą ilość managerów lub też zostawić tych co są na dużo niższych PG i na dużo ale to dużo niższych bonusach rocznych i żeby robili tą sama robotę za „grosze”. Biorąc pod uwagę to wszystko personalnie uważam, że firma słabo sobie radzi chociaż o tym nie mówią. W USA były strasznie duże zwolnienia… Na pewno jeśli ktoś się zastanawia by pracować w tej firmie teraz pomijając fakt mob***gu etc. to jest bardzo złe miejsce do pracy ze względu na wyzysk i brak poczucia stabilności. Większość komentarzy jest podobna ale ja też potwierdzam, że w firmie jest mob****g i mol*****ie zarówno wobec kobiet jak i mężczyzn i Panowie naprawdę nie ma z czego się cieszyć jak mol***je Was kobieta lat 40+ 180cm i blond włosach co wygląda jak Tr**s. W tej firmie ogólnie romansy są częste… Czasami się zastanawiam, czy dziewczyny z HR naprawdę są tak głupie czy udają, że tego wszystkiego nie widzą… HR w tej firmie nie istnieje...

OPERACJE
@katy perry

Zgadza sie, w tej firmie spotkałem człowieka z którym pracowałem w poprzedniej firmie ku mojemu zdziwieniu ten człowiek został supervisorem w mfm a został w poprzedniej pracy zwolniony za alkoholizm i (usunięte przez administratora)to mnie utwierdziło w przekonaniu ze nie chce tutaj pracować i już zacząłem wysyłać cv i mam pierwsze rozmowy

Unknown 2
@Unknown

Niestety slyszalam ze sa nawet gorsi. Znajomy jest na stanowisku specjalisty w pewnym dziale. Te pomysly ktore w Elavon LH i PJ nie mogli wprowadzic w Planet wprowadzili, presja, stres, zla komunikacja, mikrozarzadzanie i kontrolowanie jest jeszcze gorsze niz w Elavon. PJ to psychopata ktory ma ponoc bardzo dobrze w nowej firmie. Najbardziej niekompetentni managerowie tam przeszli za kasa. Polowa dzialu znajomego juz szuka innej pracy bo to "dom wariatow gorszy niz elavon"

@Pracownik z długim stażem

Glupoty opowiadasz i tyle. Ludzie przeszli tam z własnej woli a nie jak opisujesz - przez zwolnienia. I mało tego, teraz szykuje sie kolejna fala ludzi, którzy zrobią dokładnie tak samo. Firma zatrudniła mase ludzi spoza Warszawy, a mimo wszystko nakazują powrót do biura, co dla większości ludzi oznacza jedno. Przestań więc pisać głupoty.

Pracownik z długim stażem
@Szczery Jerry

A firma kazala ludziom sie wyprowadzac poza Warszawe? Mowili ze na zawsze home office? Chyba wszyscy wiedza gdzie pracuja a wyprowadzka poza Warszawe tez wiaze sie z konsekwencjami tylko glupi myslal ze to przejdzie i firma sie przejmie ze parenascie osob wyprowadzilo sie, to byl twoj wybor A LH i PJ zostali zwolnieni Oddzial w Madrycie tez będzie kasowany i juz to zaczelo miec miejsce

Mmm
@Unknown

Jedna osoba- menadzer z wyzszego szczebla- ops na europe, dostala oferte i sciagnela swoich direct report, oni z koleji swoich i tak poszlo :-)

@Pracownik z długim stażem

Nikt jeszcze do teraz nie ustosunkował się w żaden sposób do tego zapytania o sytuacje kobiet w ciąży, zastanawiam się wiec przy tym nad ich zatrudnianiem w firmie. jak dużo ich jest i przeważnie na których działach / stanowiskach?

Janusz

Nie rozumiem w ogóle pytania. Jesteś w ciąży? Gratuluję. Czy to jest wg Ciebie okres gdzie powinnaś się zastanowić nad zmianą czy poszukiwaniem pracy? Rozumiem, że po wyjściu z oddziału porodowego zamierzasz od razu przyjechać do biura czy otworzyć laptopa i wziąć się za nowe projekty w pracy? Jeśli tak to nie martw się, Elavon przestrzega wszystkich praw Kobiet w ciąży, ba - nawet 2 lata urlopu macierzyńskiego dostaniesz i paczki na święta! Nic tylko zaciążyć i do roboty!

@Emka

A jaka pensja jest na poczatek?

emka
@Zainteresowany

rok temu na dzialy bez kontaktu z klentem to bylo 4100 brutot .

Dawid
@Emka

Zgadzam się całkowicie :) Mi też się bardzo dobrze pracuje, nie mogę narzekać. Jeśli ktoś szuka czegoś nowego, zna angielski na B2 to naprawdę świetne miejsce do pracy.

@Emka

,@emka, still proud o bing part of a shiiity company? Haha. No wonder why there are so many negative reviews, not only mine. elavon since few years is a crap company. Totally disorganized, still full of gossipers (right emka) and zero development.. if you are interested in doing non sense work with totally ignorant managment.. elavon is for you! Right emka? :). No wonder why they hire so much people every month ( so much people leaving every month!)

@emka

OMG.. really this company is worse and worse... joining Elavon the worst decision you can ever make. Don't waist your time please

Yty

W jakim wymiarze powrot do biura?

Natalia

rozwiniesz temat tego back office? chodzi o sam fakt z tym zerowym kontaktem co do ludzi? ciekawa jestem jak warunki zatrudnienia wyglądają od tamtej perspektywy, ktoś pracował i omówi? co wchodzi w zakres obowiązków skoro z kontaktem jest problem?

Darth Vader
@Emka

Nie da sie bo zmuszaja Cie do pracy na sluchawkach. Aplikowalem do back office, ale przez 3 miesiece wiekszosc spedzilem na sluchawkach. Leb mi pekal. A potem mi.nie przedluzyli umowy bo nie logowalem sie ma te porabane toole liczace czas pracy. A nie moglem bo logowalem sie na profile ludziz call center bo musialem.

@Darth Vader

Jest pełny Home office i brak słuchawki.

Pracownik roku
@Emka

W jakim dziale pracujesz ze masz 100% home office w call center pewnie Jestem 3 razy w biurze w każdym tygodniu i widze mase ludzi na 5 i 4 pietrze Do tego w niektórych działach na 4 pietrze wiem ze musza być 2 dni w każdym tygodniu w biurze docelowo 3 dni u nas sa tylko na team meetingi wiec 2-3 dni w miesiącu plus jak sie spv chce zrobić scorecardy w biurze i mamy wyjscia na piwo po pracy Jest resizing biura call center wypada i salesi i partnerzy reszta czeka od jesieni hybryda 3 na 5

Paulina
@Pracownik roku

Ja tez pracuje na 5 i jest sporo osób Na 3 napewno nie ma nikogo procz recepcji bylam po wymianę laptopa nikog z call center nie bylo a kadry sa na 4 pietrze i tam tez widzę duzo ludzi przy biurkach

Inna
@Emka

Czy bardzo przywiązują uwagę do języka angielskiego? Czy osoby które nie za bardzo znają język poradzą sobie?

Zainteresowana
@Paulina

Wy tak słabo znacie się między ludźmi z innych działów, że dopiero gdy po laptopa idziesz to możesz mniej więcej się rozejrzeć po tych piętrach? Ciekawa byłam właśnie ewentualnej integracji oraz atmosfery pomiędzy nimi. Czyli jaka jest?

Darth Vader
@Emka

Nie ma takich dzialow w Elavonie. Aplikowalem na back office a rzucali mnie po kilku dzialach, w tym miesiac na call center, na ktorym NIE CHCIALEM PRACOWAC! Tak naprawde moga Cie zmusic do sluchawki chociaz nigdy tam nie aplikowales, a potem miec pretensje ze zle rozmawiasz. No to chyba oczywiste jak tam nie aplikowalem, do czorta

Bum szakalaka
@Zainteresowana

Po co rozglądać się po piętrach, jak się siedzi w domu non stop ? :) Atmosferę można stworzyć dobrą nawet na online.

@Bum szakalaka

Jakie macie na to u siebie sposoby? W moim przypadku raczej stawiano na prace biurową, trudno się przestawić na zdalny? Jest przy tym jakaś zwrotka za prąd i tak dalej?

@Bum szakalaka

Tez mnie ciekawi jak się u was robi zdalnie, nie wiem czy to było już sprawdzane ale ciekawi mnie kto częściej odchodzi, osoby z tego trybu czy może te, które pracują bezpośrednio z biura? I od kiedy możecie być na zdalnym? Firma już raczej na tym przystanie?

King of eWalone

Mateusz
@King of eWalone

Sama prawda (usunięte przez administratora) jest tutaj szeroko stosowany głównie przez MB, EP, MK plus supervisorzy to są osoby które kryją siebie nawzajem zeby coś zmienić trzeba by było isc do sądu pracy aby zwolnić te osoby

Aneta
@King of eWalone

No niestety masz racje! Nadal tak jest i to za (usunięte przez administratora) pensje

Uciekinier
@Mateusz

Zgadzam się , SPV porażka. Dział reklamacji kartowych a dokładnie SPV DM to osoba niekompetentna, (usunięte przez administratora) manipulantka.

Xx
@King of eWalone

Podpisuję się pod tym komentarzem obiema rękami. Elavon = (usunięte przez administratora) i brak szacunku do rzetelnych pracowników

Bogdan
@Xx

To trochę słabe podejście. Dobrzy pracownicy powinni być motywowani a nie gorzej traktowani. Wiesz czy są jakieś premie za dobre wyniki czy nic takiego nie dają?

Ex from HR.
@King of eWalone

Przykre jest to, że w tej firmie ludzie cierpią z powodu mobbingu, stalkingu, gaslightingu i molestowania ze strony współpracowników i kadry zarządzającej w tym HR z US. HR w PL w tej firmie nie ma nic do powiedzenia, mimo, że jest świadom opisywanych i zaistniałych sytuacji, które nigdy nie powinny mieć miejsca w poważnej i szanującej się firmie. Przykre, że HR nie wypowiada się na forum na temat komentarzy umieszczonych przez pracowników, choć je systematycznie czyta. Niebieska linia, którą stworzono dla ofiar przemocy jest chyba tylko po to, żeby HR w PL mógł się uczyć nowych pomysłów na krzywdzenie pracowników od HR z US. Z perspektywy czasu widać, że odejście z takiej firmy to bardzo dobra decyzja zawodowa. W tej firmie HR nie skupia się na celach rozwijających biznes, ani na wzmacnianiu kompetencji zasobów ludzkich. Jedyna droga do rozwiązania często nieistotnych problemów, które kadra zarządzająca w porozumieniu z HR w tej firmie stwarza pracownikom, to rozwiązanie umowy i ewentualne szukanie zadośćuczynienia w sądzie. Wiele osób, które dane było mi poznać, które nie godziły się na przemoc w pracy dziś nie żałują podjętej decyzji o zmianie środowiska zawodowego. Życzę każdej osobie, która doświadczyła przemocy w tej firmie lub jej doświadcza obecnie asertywności i odwagi by zadbać o swoje zdrowie i życie zawodowe w strukturach innej firmy.

Joanna
@Xx

A w jaki sposób zachował się nie w porządku wobec Ciebie? Możesz opisać sytuacje?

xx
@King of eWalone

Potwierdzam. Dyskryminacja osób rzetelnie pracujących i faworyzowanie swoich znajomych/członków rodziny to powszechna praktyka w Elavon. Nie masz pleców - siedź cicho i nie pyskuj. Jeśli jednak jesteś przyjacielem, żoną/mężem/siostrą/ojcem przyjaciela jakiegoś menago albo kimś z jego rodziny możesz liczyć wyjątkowe fory - łącznie z tym, że specjalnie dla ciebie zostanie stworzone stanowisko gdzie będziesz raportować bezpośrednio do osoby która cie "poleciła" i twoim jedynym obowiązkiem będzie opowiadanie suchych żarów w kuchnii.

wojtek
@King of eWalone

Tez znam taką po romanasach...co została Menadzerem w tym kołhozie haha

Ex pracownik najlepszej firmy
@King of eWalone

Ten komentarz to kwintesencja Elavonu… Nic dodać nic ująć… Pomimo zmiany kadry zarządzającej tej firmy nie da się naprawić. Nie pamiętam kiedy się tak uśmiałem. Dziękuję

@Ex pracownik najlepszej firmy

A ile czasu tu spędziłeś ze masz taka opinie dotycząca tego, że nie da się tego nawet teraz naprawić? Ja i tak zamierzam zmienić prace od polowy kolejnego roku, wiec będę się przyglądać. Przez ten okres nie będzie żadnego efektu?

Master
@King of eWalone

Na jakie wsparcie w Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

jesuschristsuperstar

Dla mnie osobiście to firma dno kolejna, która pod płaszczem wiekich haseł,typu We put people first oraz We power potential, że ludzie są najważniejsi to jest wierutne kłamstwo. Liczy się tylko i wyłącznie zysk i nic więcej. Kłamstwa i maniupalcje są na porządku dziennym, ta firma nie ma żadnych wartości, jeśli ktoś się do Ciebie śmieje to uważaj żeby za jakiś czas nie wbił Tobie „noża w plecy”. Ludzie to nie świnie mają swoją godność i szacunek w tej firmie tego nie ma. Head MFM osobowość (usunięte przez administratora)i jego żołnierze to roboty zagadzjące się na wszystko szczególnie jedna osoba z j(usunięte przez administratora)gdzie traktuje ludzi jak "nic" i co niektórzy skończyli w izbie przyjęć, totalna (usunięte przez administratora) obyście ludzie nigdy się pod jego skrzydła nie znaleźli.

Więcej osób tak myśli jak poprzednik, że mimo zmiany kadry zarządzającej dość trudno wprowadzić zmiany? Jest tu może ktoś kto pracuje od dwóch lat już i ustosunkuje się do tych zmian? Da rade zestawić warunki?

Odradzam sprzedaż w rejonie wielkopolski Pseudo szef to psychopata który sam powinien wylecieć z roboty wiele lat temu za przekręty na klientach

Czekaj, to ze względu a atmosferę odradzasz, tak? a obroty jak lecą? Macie tabelki z województwami / regionami? Gdzie najlepiej teraz idzie? Chce sprawdzić czy to nie u mnie (tak, nie jestem z Wielkopolski)

Ch3tny

Hej. Ile może zarobić osoba z biegłym niemieckim i dobrym angielskim? (C1/B2), Czy zdalna jest możliwa?

PAtryk
@Ch3tny

Jest hybryda i nam zaczeli przychodzic czesciejcdo biura niz kiedyś. Wcześniej to bylo 2-3 razy w miesiącu teraz to bylo po 2 dni jak ktos robi błędy częściej teraz ich nie robie a generalnie kolejne tygodnie musze być prawie caly tydzień w pracy Ja chodze do biura na własna reke jestem 3 dni w biurze lepiej mi sie pracuje widze szefowostwo lepszy przeplyw informacji i jak jest nasz team co sprawdza błędy to od reki można sprawy załatwić Elavon 100% zdalnej nie daje i to najwiekszy plus słuchałem jak ludzie mowi o szkoleniach online i nadal ledwo umieja ogarniać ja mialem wiekszosc na miejscu i umiem robic wiecej i jest to nagradzane odpowiednio przez mojego supervisora

@Ch3tny

Elavon might have hybrid model however I strongly recommend to stay away this company, salary below average, it is full of (usunięte przez administratora)and manag!ent always try to blame employees for the terrible organization they have, it has been worst experience so far and not only me...stay away...

@Zambrano

Keep crying. There is new management and we are happy. Also a good salary

@Emka

Emka... the new management is a incompetent as the previous one..no changes on the company... salary faaaaar below average..keep enjoying your poor salary :)

Ona
@Zambrano

@zambrano, aren't you bored with all your comments? You are not an employee for sooooooo long, that you should already heve life outside. Stop embarassing yourself cause it's just pathetic.

@Ona
@Ona

You can't even say any positive about Elavon because there are none and I am not hiding behind a nickname as you do.... pathetic would be working for Elavon for soooo long...

Premie

Jak to jest z premiami w tej firmie? Czy przy przedłużeniu umowy podnoszą podstawę? Czy są jakieś bonusy na święta? Cokolwiek?

aq

Nie polecam, nie można dodzwonić się to pomocy technicznej. Próbowałem kilkukrotnie i po wysłuchaniu muzyki rozłącza. Nie polecam.

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce? Czy można liczyć na pełen etat?

Pytanko

Czy polskie święta są pracujące? Jeśli tak, to czy wszystkie? Czy w takim razie święta obchodzone w Ameryce są wolne? Jak to działa?

@Pytanko

Better to stay away of this company... It is with time worse and worse.. many think the same so please don't waste your time here if you want development and a good environment...

Możekiedyś
@Pytanko

Święta są pracujące normalnie, nie obchodzimy świąt amerykańskich więc nie ma też wtedy wolnego.

@Możekiedyś

Święta nie i ogólnie chodzi tu także o wydarzenia kulturowe pochodzące z jakiegokolwiek kraju? A w roku są jakieś inne firmowe ważne dni, które mimo wszystko się obchodzi? rocznice czy cokolwiek?

Ludzie to maja ulane
@Natalia

Rocznicę czego smolenska? I chcesz zarządowi us bank i elavon powiedziec ze dzien wolny chcesz? Ile ty masz lat 18? Znasz polskie święta ustawowo wolne od pracy? To w czym problem Wielkanoc masz wolna, boze narodzenie, nowy rok 1 stycznia tez, święta ruchome jak boze cialo, 1 listopada, 11 listopada itp wolne badz pracujące do odbioru to samo z majowka jak chcesz wszystkie wolne idz pracowac do banku albo do budzetowki

@Pytanko

You can see the reply from Ludzie to maja ulane, thia is exactly the kind of individuals working on Elavon, instead of helping the first thing they do is mock people, specially to tge new ones. So basically ... stay away of Elavon for good

Pocahontas
@Natalia

Oczywiscie, obchodzimy wydarzenia kulturowe indian cheerokee I co roku chodzimy topic marzanne zeby salesom lepiej szly sprzedaze

@Pocahontas

Tak? I z jakim efektem? takie wydarzenia to pewnie po godzinach się obchodzi i to na własną kieszeń? A czemu tak wam zależy na tym aby te sprzedaże szły tak dobrze? Są jakieś konkretne premie od obrotu? Jakie i na jakich ewentualnych zasadach przyznawane?

Czy Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce zapewnia kartę multisportu?

W danym roku możesz wnioskować albo o wczasy pod gruszą albo o multisport ale płacą tylko za 8 cz9 miesięcy w roku, pozostałe miesiace w roku opłacasz sam. Poza tym mulkisport dostajesz jak skonczysz okres próbny. przynajmniej tak było kiedy tam jeszcze pracowałam. Jedyna dobra rzecz z benefitów w Elavonie to Luxmed z dentystą.

Natalia

Czyli w teorii można brać na 9 miesięcy i potem zrobić przerwę i nie płacić? I po roku to się odnawia? Cokolwiek innego w dodatkach jeszcze jest? Cokolwiek na święta np?

Zostaw merytoryczną opinię o Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce?

Kandydaci do pracy w Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.5/5 Na podstawie 139 ocen.