Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Python

Ponoć ma być nowy prezio z Warszawy. Wszystkie sekretary z biurowca stylizują się już na syrenkę - cycki na wierzchu i kurs pływania w płetwach.

HSE

Radzę zabrać okulary przeciwsłoneczne po co zeby nie oślepnąć od śniegu Pozdrawiam ps.drinkujcie z umiarem.

Python

Czy to prawda, ze od nowego roku zaczną wydawać kasę na obiady zamiast PRL-owskich kartek i przestaną szukać oszczędności na standardach żebyśmy nie wyglądali jak banda buraków, tylko poważna firma? Czy jednak ciągle będą tym interesem kierowali ludzie o mentalności właściciela plajtującego warzywniaka?

ACHa
@Python

Kolego na jakim ty świecie zyjesz.Np.jeśli do kurtki dostałeś jakieś spodnie które nie są od kompletu bo chcieli zaoszczędzić i wzieli jakieś badziewie bez kieszeni któro się pruje na byle gałązce że człowiek wygląda jak obdartus.

CV

Dziwię się ludziom z zawodem jeszcze można za granicą znależć pracę tylko język trzeba znać komunikatywny.A ja nie znam. Chmmmmmmmmm to się naucz.Tu się robi coraz gorzej lepiej nie będzie.Pozdrawiam.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
rys rys

Ktos wie jakie zarobki w chechach sa ???

z-rz
@rys rys

Kiepskie, ostatnio było poniżej dwójki.

pit
@z-rz

Wypłaty były poniżej dwójki ale pamiętaj że wypłaty były obciążone dużymi podatkami związanymi z bonami, barbórką itp. Pozdrawiam wszystkich z pola !!!

panzczech2

na czechy haha..zapraszamy

mat

pojechal juz ktos dzis na Jarocin?

mark

wiadomo co bedzie z ludzmi co byli na tomaszowie?

pomiarowy

TOMASZÓW LUBELSKI UMARŁ ŚMIERCIĄ NATURALNĄ

poinformowany

Czy to prawda ze baza w Tomaszowie sie likwiduje?

mat

Kto jedzie pilnowac rozstawu w jarocinie?

Polaczek
@mat

Raczej kto zostaje ? Wróciliśmy na swięta do domu a tam żona dzieci obowiązki i ani jednego szefa ale już niedługo bo po Nowym Roku od nowa . Pozdrowienia dla całej braci geofizycznej na święta i cały Nowy Rok dużo wytrwałości bo dużej kasy raczej nikt się nie spodziewa

Elo
@Polaczek

Ani szacunku jesteśmy traktowani jak ta na telefon.

Elo

Witam towarzycho powracało z tematów na święta i jak wrażenia.

geo

Mam pytania do Geofizyków - 1.Czy wybralibyście drugi raz kierunek geofizyka na studiach?(stoję przed wyborem kierunku i geofizyka mnie zainteresowała) 2.Jesteście zadowoleni ze swojej pracy? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

z-rz

Abstynentów raczej tu nie ma.

WP
@z-rz

Są mają mało kolegów,są nielubiani bo mogą się obyć bez picia.Czy są szanowani przez przełożonych .............................................

czech

słyszałem w toruniu że po czechach na majorkę,dwa miesiące cały temat.

WP
@czech

Zle słyszałeś Karaiby ale jadą tylko ci co nie mają rodziny w Toruniu ani na grupie i są abstynentami.Taki żart na święta.

em

od rana do wieczora :)

GT były

Kiedy ruszają Malediwy

m

do kiedy Biały Bór pracuje??

jo

W szamotulach były dobre

mateo

Do kiedy jarocin pracuje?

driver
@mateo

A nie Aimont Trucker Forerunner? Zreszta tez kupowate jak wszystkie!

matołszczyk
@mateo

do 30 lutego

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo