Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

wtopa

Powinni rozwalic cala ta obsrana geofizyke . zobaczycie ze kto chce pracowac ten znajdzie prace a przydupasy niech sie martwia . 2 lata robilem w tym gnoju. I dziekuje panu ktory mnie zwolnil bo znalazlem inna prace i nie martwie sie co bedzie za miesiac takze nie placzcie ze zlikwiduja geofizyke bo to wylegarnia nierobow i pasozytow.

...

powinieneś mieć ksywke nikt albo zero bo tyle właśnie wiesz ba...nie, wiec sie nie udziealaj!!!!

ktoś

A tam (usunięte przez administratora) Tak narzekacie a siedzicie tyle kilometrów od domu więc chyba wam to odpowiada ? Samowolka !! Nikt was nie pilnuje robicie co chcecie. Nie spotkałem jeszcze nikogo normalnego w tej firmie same pijusy. Jak całą kase przejebiecie na alko i dzi*ki to co sie dziwicie ze mało zarabiacie !!! Hahaha:D Bana....

Sparta
@ktoś

Panie :Ktoś: nie wrzucaj pan wszystkich do jednego worka,w GT pracują również abstynęci ludzie uczciwi pracowici owszem jest ich mało ale są

nick the quick
@Sparta

Otóż odpowiadam na temat szefów produkcji. Według obowiązującego w Polsce prawa: (USTAWA z dnia 9 czerwca 2011 r. Prawo geologiczne i górnicze) aby być kierownikiem grupy, kierownikiem produkcji trzeba mieć tzw kategorię IX uprawnień geologicznych. W skrócie mówiąc tzw. "dziewiątka" pozwala na: kierowanie i wykonywanie w terenie badań geofizycznych, w tym badań sejsmicznych i geofizyki wiertniczej, także przy użyciu środków strzałowych, wraz z projektowaniem i dokumentowaniem tych badań. Aby przystąpić do egzaminu w Ministerstwie Środowiska na w/w kategorię trzeba: Art. 52. 1. O stwierdzenie kwalifikacji w kategorii I—X może ubiegać się osoba, która posiada dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunkach odpowiednich do kategorii kwalifikacji, o stwierdzenie których ubiega się ta osoba, oraz odbyła praktykę zawodową, zwaną dalej „praktyką”. Czyli osoba która skończyła Geofizykę lub Geologię Naftową na AGH i to najlepiej na kierunku Górnictwo i Geologia. Wiem,że dla niektórych wibratorowców było super jak nie było pushera i Pan X czy Y mgr inż. ze wszystkimi uprawnieniami i znajomością np angielskiego biegał przed nimi w gumofilcach i pokazywał następny kołek a oni w wypastowanych butach siedzieli w klimatyzowanych kabinach i przez radio pytali gdzie mają jechać. Panowie te czasy się skończyły! Inną sprawą jest, że klienci w Polsce jeszcze się nie obudzili i nie wymagają na firmie na te stanowiska osób z takimi właśnie kwalifikacjami i jak nie ma roboty to jako kierownik produkcji jeździ Pan po ogólniaku bez matury albo inni geodeci bez kwalifikacji ale za to namaszczeni przez Pana Dżej Zi (czytaj Dajrekor) Ale ponoć PGNiG chce się w końcu za to wziąć i sprawdzać CV wykształcenie i kwalifikacje potrzebne na stanowisko sejsmologa, kierownika produkcji, grupy itd. Pozdrawiam wszystkich polowych i tych z wykształceniem i bez i sięgających do kieliszka i nie. Ave Geofizyka :)

szkoda gadać

Dopiero domino ruszyło. Plotki są takie że nie da się słuchać. W skrócie: zewnętrzna geodezja, bo ponoć tańsza, na etapie exela to może tak, ale jak przyjdzie przetyczyć parę setek kołków to już exel tak ładnie nie bedzie wyglądał "panie J.Z." Z tych plotek również wynika że na pewno będą duże zwolnienia (o ile nie wywalą nas wszystkich). Jedno jest pewne że ten kto bedzie dla gt robił geodezję ładnie bedzie ją doił. moim skromnym zdaniem to wszelkiego rodzaju cięcie powinien jako pierwszy odczuć biurowiec, a nie czepiają się ludzi którzy pół życia orzą w polu, i zarabiają pieniądze. Ale jak to ktoś powiedział że nie stać geofizyki na utrzymanie polowców (lepiej ich wywalić niech biuro idzie w pole). Porobili super szefów produkcji ze stawkami po 4 i pół tysiąca, którzy siedzą w aparaturze i piją kawę a pusher gania po polu(wielcy menadżerowie, którzy byli ciency we wszystkim, przychodzą nawaleni do pracy i oczywiście nikt nie śmie ich zbadać). I ci ludzie to przecież filary geofizyki. nie chce mi się pisać szkoda sie denerwować. GRATULACJE mam nadzieje że życie wszystkich odpowiednio wynagrodzi

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Były GT'owiec

To ilu geodetów zwolnili?

wyrocznia
@Były GT'owiec

wszystkich

niezadowolony

co dla nas robia zwiazki, siedza cicho . Jak sa jakies wybory to ich wtedy widać bo szykuja sobie cieple posadki, a nas ciagle oszukuja

wyrocznia

dziwne połączenie że w wiekszości związkowcy to nieroby, w wiekszości mówie

edekbezkredekbobekierobek

jestesmy beduinami europy..nie obrażając beduinów.. zapier..cały miesiąc poza domem.w obcym kraju..do chatty masz dobę jazdy - jak jestes w chorwacji...z czech i niemiec mniej..teren w czechach i chorwacji przewalony..to ci jeszcze dowalą 12 godzin zamiast 11 , a potem sie okazuje ze tyrałeś za miskę ryzu 2100ZŁ... a chorwat , który ma dom kawałek od siebie , robi to co ty..zarabia 6000zł!! granda i złodziejstwo...No ale przykład idzie z rządu ..głosujmy dalej na PO..bedziesz..No i moi drodzy: sami na siebie bata zroilismy:dlaczego Niemiec nie bedzie pracowal w niedziele , w swieta ..ie splami się robotą za 500euro? a polak jak bałwan poleci podje...c kolege za 100 zł..ze rozwinal mniej za albo ze krzywo zaparkował...dac tym kutafonom wiązki i kable na plecy...za 500 EURO czyli ok 2100 i niech zasuwa w blocie , wąwozach i innych...chociaż kilka dni. Ludzie ludziom zgotowali ten los.

NEWS

CHORWACKI BRYGADZISTA 1500EURO POMOCNIK 800 EURO POLSKI KIEROWCA 210O PLN...!

kasandra

Biadolenie to teraz sie zacznie. W piątek kierasy wszystkich działów dostali nakaz o propozycjach naprawy sytuacji bo kontraktów mało. .. co jest równe zwolnieniom. Co wiecej tonpewna informacja od związków że do zwolbienia jest 50 procent CAŁEJ załogi łącznie z biurowcem. Jak ktoś nie wierzy spytajcie geodetow od nich zaczeli. Lepiej szukajcie innej roboty. Sad but true. Do piatku wszystko bedzie jasne.

Chyba ze jestes zadowolony ze swojej pracy tak jak ja bylem zadowolony ze w ogole jakas mam. Jest jak jest lepiej nie bedzie wiec po co sie denerwowac i robic nadzieje ze cos sie zmieni.

odp

Zapewne kims madrzejszym od Ciebie. Bo nie jestem pracownikiem gt. Chyba ze nie jestes na stawce 1350-1450zl albo starales sie znalezc normalna prace ale niestety nie wyszlo to zwracam honor.

A Ty kim jesteś w Geofizyce że się tak wymądrzasz?

DiCaprio

Ciagle tylko placzecie i placzecie... slabe wyplaty, oszukuja, nie licza sie z ludzmi itp. itd. Jak idac widzisz (usunięte przez administratora) na chodniku to w nie wchodzisz ? czy omijasz ? Jak juz w nie wejdziesz to stoisz jak najdluzej ? czy wycieracz i idziesz dalej ? Zaraz pewnie sie zacznie gadka w stylu "Ja mam rodzine i musze" rodzine to widzisz wiecej na zdjeciach niz na zywo... a jak juz tak jest to chociaz zeby byla tego stanu jakas rekompensata a nie robic za 1800zl na czechach/chorwacji/niemczech a pozniej placz i lament ze slabo placa... albo chociaz sproboj poszukac roboty. A wypic flache z kumplami w polu mozna odstawic na bok na rzecz czegos wazniejszego. Placa slaba bo dajesz sie ru..ac jakbys sie nie dawal to by placili lepiej. Jak dziwka chce 50zl za loda to raczej +100zl w bonusie jej nie dajesz tylko sie cieszysz ze masz dobra cene. A pozniej wychodzi ze 7 lat robisz w GT z czego byles 20 razy na KONTRAKCIE ZA GRANICA a jedyne czego sie dorobiles to nowych zimowek do astry, laptopa z mediaexpert dla corki no zdjec ze byles w chorwackim supermarkecie po chleb i pasztet jako 2 danie obiadowe. Tak samo zalosne gadki o tym jakie tematy beda ile beda trwaly.... jakby nikt sie jeszcze nie nauczyl ze tydzien przed koncem tematu zmienic sie moze 5 razy a "pewne tematy" za 5 dni pozostaja tylko milym wspomnieniem. A swoja droga polowa i tak na zaden kolejny nie pojedzie :)

A.D.?

Czy w firmie jest nowy Naczelny PREZIO ?.

hehe

Smok wawelski ma zostać prezesem

ciekawy

A co z Krakowem?

pikus

Biurowiec maja sprzedać a grupy maja zostać :)

Polaczek

No i co Panowie? Kończą się tematy druga zmiana w Jarocinie już w okrojonym składzie , a co z innymi tematami ?

john rambo

No i co ze sprzedażą geofizyk GT i GK? ktoś coś wie.

Rocky V
@john rambo

A co jesteś zainteresowany kupnem?

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042