Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Koncze ten watek

polovczyk

Ferdynand. Okaze sie . Niestety jestem w Niemczech, ale pewnie auto kolegi pojedzie w strone terenu a nie jak zawsze w przeciwna.

As

Widzę, ze coraz więcej ludzi idzie do DMT. Ciekawe, czy im zapłacą

wstydzę się

o dwoch takich co ukradli wszystko tzw.MAFIA ŻYWIENIOWA żałuję że takich ludzi znam

Driver
@wstydzę się

Czyli kto?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
tofik

Nie ma litości dla pisarzy podpierdalaczy karteczkowych. Donosił wilk razy kilka, odnieśli i na wilka. hahahaha

ciekawy_swiata

Panie (usunięte przez administratora)W. to po to się zostaje na grupie aby podnieść średnią zarobków a później (usunięte przez administratora) na L4 ? Czy to jest fer?

Doświadczony
@ciekawy_swiata

Jak cie dopadnie to co Wieśka to pewno będziesz brykał po profilu bo ty to twardziel jesteś.

były_umiejący_życ_bez_GT
@Doświadczony

a TY GOŚCIU KOlorowy...lekarzem jesteś? a może z ZUSu na kontrolę wpadniesz do kolegi po fachu? No tak..ktoś w GT mi kiedys powiedział" w pracy nie ma kolegów ,są tylko znajome twarze"..." dno i kupa mułu.

kiero

Kierowca ma mniej za 2 tyg niż pomocnik z Jarosławia. Co to za Niemcy?!

polovczyk

Ja bylem na drugiej zmianie w Jarosławiu a teraz zadzwonili że na Niemcy. Ale jak muwicie ze kasa cienka to szkoda jechac

@polovczyk

ps. Naucz się pisać. Nie pisze się"muwicie" tylko mówicie przez ó kreskowane! Pozdrawiam!

oplaca

pewnie ze sie oplaca ludzie wala tu drzwiami i oknami,masz szczescie ze zadzwonili do ciebie.Nawet na jaroslawiu jest za duzo ludzi dzwonia zebyscie mieli wiecej pracy.Wreszcie doczekalem czasow gdzie oni desperacko szukaja ludzi za te marne grosze a oni maja gt gleboko w d......

polovczyk

Witam jak tam w Niemczech? Oplaca się przyjeżdżać? Bo dostałem telefon i nie wiem czy warto

Pażutko

Pani Lidio proszę się nie przejmować wpisami pijaków Pozdrawiam i do zobaczenia na grupie.

były_umiejący_życ_bez_GT
@Pażutko

PIJAKÓW? w GT? niemożliwe..tam nie ma takich.sami trzeźwi, wykształceni,pomocni i uczciwi hahah;)

witam czy sa jeszcze jakies przyjecia do pracy na temat koło jaroslawia?

polovczyk

Panie Ferdynant. Usuwają Pana posty, bo nie ma w nich żadnych faktów poza obelgami. Ja nie obrażam Ciebie tylko to jest forum na temat pracy. Dlatego opisalem Twoją. Bierzesz pieniadze za prace -jezeli chce jeździć po marketach albo być dyktatorem to złóż papiery na kierownika biedronki. Tu się jezdzi w pole a nie po marketach

Ferynand
@polovczyk

Panie polowczyk jedynym faktem wynikającym z pańskich postów jest to, ze jesteś pan donosiciel. Na tym forum pracownicy powinni się jednoczyć, a pan wprowadzasz zamęt. Góra lubi takich jak pan gdyż skłóconą załogą łatwiej manipulować. Jeszcze jedno pan się nie wybiera na Niemcy tam, nikt na pana nie czeka, jest już tam taki jeden "ciekawy_świata".

obiektyw 50 1.8

Słychać szloch na całej ulicy Chrobrego bo skończył się ciepły k-dołek, koniec z socjalem, 13 14 i 15 pensją, postawą - bo nam się należy - niech nam żyje prezes samuraj! tacy jesteście dobrzy specjaliści to niech to rynek pracy zweryfikuje

obiektywny

czyżby zwolnieni pracownicy chcieli mścić sie na tych co zostali?

obiektywny
@obiektywny

nie pytam, stwierdzam

polovczyk

Kolego Areczku smutny dałem Ci trochę odpocząć, ale po sprawdzeniu Twojego monitoringu wynika, że zamiast jeździć po rolnikach i urzędach jeździsz po centrach handlowych. Chciałem się odczepić ale się nie da. Pan od drzewek w firmie zapewne to sprawdzi ...

Ferdynant
@polovczyk

Panie polovczyk zasadził kiedyś ktoś panu coś, zanim moderator usunie mojego posta jeszcze raz powtórzę PAN JESTE (usunięte przez administratora) SPOŁECZNA.

Zezol

Pewnie chciałbyś hawaje, bali, zanzibar. Niestety tam ropy i gazu nie ma.

franek

ja tam pojade do egiptu,jesli beda dobre stawki (przynajmniej na gspc takie byly), ochrona byla taka sobie ,ale przeciez nikomu nic sie zlego nie stalo. a to ze beduini lubia czasem sobie postzelac przed kampem no to co, taki kraj. szkoda chorwata ale po prostu byl w niewlasciwym miejscu o niewlasciwym czasie (dziwne ze kierowcy nie zabili). zobaczymy co wyjdzie ze sledztwa z tym samolotem rosyjskim, bo dziwnym trafem spadl na synaju, na synaju gdzie ostatnio tez ostrzelali meksykanskich turystow (parunastu zginelo). spokojnie to bylo za mubaraka, poza tym sa ciekawsze rejony gdzie mozna pracowac - senegal, rpa, ghana, niger, angola, pakistan. ciekawe gdzie jeszcze "fachowcy" z KiS beda szukac roboty dla gt

Bobo

70 EUR to taniutko jak za tydzień :-)

kuntakinte
@Bobo

Nie wiem o co tutaj chodzi. GT działa cały czas, zmiany są bo muszą być zwolnienia też bo muszą jak firma chce się zmienić. To wiadomo. Ale nie o takich cięciach jakie są... ale na to nie ma konkretów. A jakie są, a takie że od 3.11. mieliśmy być w pogotowiu strajkowym a nie jesteśmy... Dlaczego? I dlaczego związki milczą? Ano dlatego że są nieudolne, w PGNIG potrafili się spiąć i zaprotestowali bo chcą podwyżek a nie premii a my nie potrafimy wywalczyć barbórki. Powody mogą być różne, ale dziwne że pan DL się wypłakuje na stronie związków że pgnig taki solidarny ale żadnych poczynań nie robi żeby zebrać ludzi. Produkuję jakieś pierdoły zamiast chodzić od działu do działu rozmawiać, informować i namawiać do wspólnego działania. Może mu zapłacili albo coś obiecali żeby tego nie robił... tego nie wiemy ale fakty są jasne. A to ze zawalił jakieś papiery że strajk/protest byłby nielegalny to już jest poniżej krytyki w obecnej sytuacji. A ludzie się nie zbiorą sami jak ktoś ich nie poprowadzi ... Obudź się geofizyko. aaaa i powodzenia dla tych w Egipcie biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia.

N-21

Trochę faktów Dmuchanie w alkomat po przyjezdzie rano oraz po południu obowiązkowo wyjezdając do domu przed wejściem do autobusu także.70 euro ze swojej pensji tygodniowo oddajesz za kwaterę śniadanie za swoje firma daje tylko obiadokolacje jak masz pralkę na kwaterze to masz farta tylko trzeba mieć proszek.

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042