Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Driver

O ile wiem interpermit nie zajmuje się DMT...

Pomocna ręka

mała korekta w połowie zdania :) "połowa załogi z N-21 do DMT CHCE przejść"

dmt

hej panowie ;) Potrzebuję pomocy od znających temat DMT. gdzie wysłać cv?? jakis adres e-mail? cv moze byc po PL czy musi być po Niemiecku??

Pomocna ręka
@dmt

Proszę bardzo, tylko spiesz się bo ponoć połowa załogi z N-21 do DMT przejść i bardzo dobrze niech sobie ci dwaj specykowie od drugiej Japonii sami sejsmikę robią. Wtedy osiągną ogroooomne oszczędności, a zwłaszcza ten as od obcinania stawek. Inter Permit Group magda.staniszewska@interpermit.com nathalie.graw@dmt-group.com tel+492011721053

tofik

Kto ma namiary na prawnika ktory walczyl z firma i wygral?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kierownik

Jaka prowokacja? Kto pracuje w GT to wie jak jest.

ferdynand

Marna prowokacja kierownik.

kierownik

Trzeba było się uczyć. Jestem kierownikiem, rano pogonię podwładnych do pracy - potem gazetka i ploteczki. Kaska bez premii wyższa niż u moich parobków z premią życia. Co narzekacie, że nie ma premii skoro firma jedzie na stratach. Proponuję zabrać się do pracy a nie narzekać.

bzz

Sejm wprowadził nową ustawę: Podatek od odpraw dla prezesów zatwierdzony. PiS zwiększył go do 70 proc. Preludium do pozbycia się między innymi "naszych"? ;)

Driver

W 2014 dodali po 100 czyli kierowca 1650 brygadzista 1750 ale co z tego jak premii już nie ma i zarabia się mniej.

wyrocznia

Dziwnym trafem widuje cie gdzie indziej, bo kto by cię tam wysyłał

Driver

A kogo to w tej firmie obchodzi.

praca

jak tak dalej pójdzie to w Gt bedzie problem z nazbieraniem brygadzistow na jedna grupe.Co pare dni slychac ze nastepni doswiadczeni ludzie odchodzą do DMT. Chwała im za to,jak prezesi się obudzą to bedzie za późno.Popieram żadnych sentymentów my tez mamy rodziny i tez wyżwić je musimy

Lolo

Jak samo słowo brzmi" pomocnik" to on tylko pomaga a nie pracuje o pełnym nominale więc to jest osoba nie wykwalifikowana i tak ma za dużo piwinien mieć właśnie tylko te ochłapy i niech dalej zapie.....

ferdynant
@Lolo

Lolo, co palisz??? Też chcę trochę :).

Driver

Podwyżki hehehe taa jasne były i będą jak zawsze. Będą jeździć pomocnicy za byle ochlapy.

Marcel

"Podobno idzie nowe - Od stycznia 2016 duże zmiany dla GT" Podobno podwyżki dla kierowników żeby nie odchodzili.

pytajnik

wie ktos cos wiecej o tych zmianach dla GT?

anatol

A co takiego ma się zmienić ?

Makary

Podobno idzie nowe - Od stycznia 2016 duże zmiany dla GT. Czas się pakować Panowie!

ciekawy_swiata

A co tam na Niemcach? Znowu kartki piszą?

polvczyk

W Niemczech jeszcze lepsze akcje

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo