Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

koza

O kożle " ofiarnym ". Zdarza się , że jakaś wpływowa grupa lub wróg osobisty , żeby uciec od / często / własnej winy przerzucają ją na jakąś osobę . Następnie starają się uniemożliwić jej obronę przez wykluczenie ze środowiska . Żeby przekonać otoczenie i własne " sumienie " przypisują więc ofierze jakieś nieakceptowalne cechy . Odczuwają przy tym pewien dyskomfort więc brną dalej . Im większą niesprawiedliwość popełnili tym większą zbrodnię ofierze przypisują

nikt ważny

Hihihi!! Ja nie mogę już! To szukasz tu pracy, czy już tu pracujesz (obstawiam łącznik lub I piętro) skoro tak dobrze wiesz, że za taką pracę w takim zakresie obowiązków należy się taka jałmużna jaką oferują?? twoja opinia strasznie mocno się pokrywa z poglądami pożal się Boże zarządu. Dmij, dmij tubo zarządu, tylko tyle ci pozostało. Może paru frajerów mających kłopoty z rachunkami się da nabrać na tę drętwą prowokację z niepowtarzalną okazją "niestromej ścieżki do bogactwa" i trochę czasu w ciepełku na Chrobrego 50 jeszcze się obleci. Jezuuuu! Jak się wali taką ściemę to trzeba się wykazać choć odrobiną finezji, żeby haczyk nie wystawał tak ordynarnie z przynęty. No cóż, ale każdy orze jak może.

alina

Istniała w firmie grupa Amway . Jej liderka dawno odeszła z pracy . Czy z tego da się jeszcze wyżyć ?

leo

Szefowa kadr jest prawnikiem . Nikogo nie przyjmą .Trzeba oszczędzać .

@leo

Żeby zarządowi i rodzinie się żyło lepiej??

mało ważny
@nikt ważny

Po zaocznej administracji??? Chyba "prawnikiem"! A Samo stanowisko nie daje ani wiedzy ani tytułu ani tym bardziej klasy. Poza tym trzeba się znać na sprawach kadrowych i płacowych. Już plotki korytarzowe głoszą, że Kadry szukają prawnika - a dlaczego? - no żeby ktoś te kadro-place prowadził. Ciekawe jeśli jest restrukturyzacja w GT i ciągle trwają zwolnienia pracowników czy Pani Kadrowa odważy się przyjąć kogoś z poza Geofizyki?

lin
@mało ważny

Mus to mus !! A nowym / bez znajomości rządzących układów / łatwiej manewrować . Jeśli nie okaże się spolegliwy , zawsze można go wyrzucić jako kozła ofiarnego .

świetlik
@lin

Pogratulować Pani odwagi. Taka jest prawda,że jest to firma , w której pracują sami zasiedziali i zapierdziali pracownicy (czytaj - Ci, którzy zostali po układach z zarządem- nie dlatego,że są wybitnymi pracownikami wybranymi z selekcji- tylko dlatego,że się komuś upodobali (z Zarządu, kierownikom grup itp itd) albo dobrze polewali. Pracujcie sobie z obecnym zarządem, kierownikami i dyrektorami. Ja to pierd... nie będę się cofał w rozwoju i klepał biedy :) Pozdrawiam - jutro składam wypowiedzenie!

@świetlik

W niedzielę?? No brawo!! Zgadza się, dużo w geofizyce takich co to nawet dzisiejszej daty nie ogarniają.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Dzisiaj zwolniła sie i podziękowała Geofizyce dobrze wykształcona i najmądrzejsza dziewczyna z kadro-płac. Była bardzo oddana swojej pracy, poświęcała dużo swojego czasu, żeby inni mogli robić karierę. Chodziła na spotkania z Zarządem, pisała wszystkie pisma, jednym słowem trzymała wszystkie sprawy dot.zatrudnienia i płacowe w jakimś prawnym porządku, Wielka szkoda, ze odeszła z GT. Ale coż !Nareszcie będzie pracować na swoje nazwisko. Pytanie? Co teraz pocznie Dział Zatrudnienia i Wynagrodzeń bez naprawdę mądrej i jako jedynej znającej w GT Prawo Pracy pracownicy?

łezka w oku
@pracownik

Jak to co? Szefowa szybko przyjmie do pracy w kadrach i płacach kogoś kto zna sę na Prawie Pracy.

@łezka w oku

Nie!!! Przyjmie znajomą lub rodzinę, która będzie miała wystarczające kwalifikacje. Czyli będzie wiedziała, że takie coś istnieje.

obs

Plotki , ploteczki i niewiele więcej . W tej firmie zieje przedświąteczną nudą . Albo wszystkich pozwalniali albo wreszcie mają zlecenia i pracowicie nadrabiają stracony czas . I bardzo dobrze , cierpliwość akcjonariuszy była już na wyczerpaniu . Wesołych i Zdrowych Świąt .

tyukyi

Związki to w firmie są... Ale nie zawodowe

kapitan wąs
@tyukyi

niektórzy nawet idą krok dalej i wymieniają się żonami

rad

W Geofizyce po staremu , najważniejsze są układy post PRL-owskie , do których tu i ówdzie dopuszczono przedstawicieli Solidarności .

kierownik

geofizyka lubi miec duzo kierowników. może nim zostać każdy - a największe szanse mają doopolizy

rambo

a ile jest kierownikow w dziale wiertniczym w gt slyszalem ze 4 i jeden nad nimi czy to prawda

egon
@rambo

rambo czy ty przypadkiem nie wróciłeś ponownie do gt w Pilawie?

ordyn

Nie narzekajcie bo sami się godzinie na tą robotę. Niedługo za miskę ryżu będziecie robić. Wcale mi Was nie żal, bo sami godzicie się pracować za taką stawkę. Nawet w Chinach więcej zarabiają. Pozdrawiam

obs

PGNiG z dwiema innymi dużymi spółkami energetycznymi zamierza zrzucić się na 1,5 mld składkę na ratowanie nierentownych kopalni węglowych . Podejrzewam . że górników nie uratujemy bo przejedzą te pieniądze natomiast ucierpią akcje PGNiG na giełdzie .

rambo

a co tam z kierownikiem wszystkich kierownikow mowie o antonim czy jest taki co cos wie o tym gosciu bo wydaje mi sie ze kazdy go sie boi wszyscy sie go boja a on chtba nie jest krystaliczny znajdzie sie na jego jego nieprawne dzialanie

armando

związkowcy to potrafią się ustawić ;) Podaję przykład geodezji np.. Pozdrawiam związkowców :)

loki

Pióro i redakcja były świetne , podobnie artykuły i reportaże innych kolegów . Teksty , które wychodziły spod pióra Pana Redaktora były sympatyczne , ze tak powiem niezwykle ciepłe . Trudno się dziwić , że czasem skapnęło coś i Sponsorom . Co do występów władzy . Jeden z vice , akurat najczęstszy chyba / bardzo sympatyczny / gość Impulsu , zwykł krygować się wobec czytelników . Był gwiazdą Geofizyki ale podkreślał , że jest tylko skromną osobą i może się / nawet / mylić . Impuls reprezentował wysoki profesjonalny poziom i byłoby szkoda gdyby zniknął.

impuls

a impuls - tuba propagandowa zarzadu - jeszcze wydaja ? bylo czym (usunięte przez administratora) podcierac i w piecu czym palic

reg

Nieżle mają emeryci GT . Wysokie emerytury , wycieczki , i tylko żyć do 100 lat .

wazelina
@reg

Cały czas te same znajome / kochane / gęby jak przedtem w zakładzie . Uprzejmości :dzień dobry panie Prezesie , do widzenia panie Kierowniku . Niekiedy skryte życzenia : żeby Cię pokręciło / wcześniej niż mnie / . I to wszystko z dobroci związków zawodowych i szefów GT .

wazelina
@reg

Oczywiście dotyczy to wycieczek !!! i choć z kasą bywa różnie warto żyć sto lat .

arbuz
@wazelina

o związkach zawodowych się nie wypowiadam... bo to jedne wielkie nieporozumienie:) 10 lat byłem w związkach... i nic KOMPLETNIE NIC..szkoda być w związkach, lepiej tę składkę na flaszkę przeznaczyć :) Przynajmniej pożytek jest. A o kierownikach...To wybitni fachowcy :D szkoda gadać ;) Pozdrawiam pacany

kpbuz

Pracuje jak zawsze wszechwiedzący

polovczyk2

A mój ulubiony kolega merchandiser marketowy, największy len z geofizyki i obibok jeszcze pracuje?? Czy firma poszła po rozum do głowy i go zwolnili ? Wiadomo o kogo chodzi, ale nie wymienię z nazwiska

armando

Cześć komuszki. Dalej tułacie się po polsce za te grosze śpiąc po śmierdzących kwaterach?

LAF
@armando

Dobrze powiedziane, ja teraz mieszkam po przygodzie z GT na swoim w Karkowie, z bezstresowa prace w kontrolinu w tz Corpo czyli SSC zarabiam 3 500 na raczke na na szeregowym stanowisku. Chodze na rowerek, na silownie korzystam z urokow jednego z najlepszych miast.... zegnaj GT. Ludzie idzcie po rozum do glowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo