Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

leo

Nawet po rozwodzie fachowcy pozostają w firmie ... tylko w innym związku.

leo

GT rodzinami stała i stoi ... z prostej przyczyny ... wiele małżeństw powstało wśród specjalistów . Gdyby odrzucić krewnych , bliższych i dalszych , firmie brakowałoby fachowców . Ma to swoje plusy i minusy w praktyce , ale niczego nie wymyślimy bo to samo życie tak układa losy .

Bob

Prawda jest taka że dopóki nie zwolnią obecnych prezesów zięciów i pożal się boże dyrektora dalej będzie tak samo. Czyli oszczędności tylko na ludziach, kierownikiem grupy będzie ciągle tylko jeden Pan geodeta bez uprawnień a na skauting do GB będzie jeździł szef produkcji, który nie zna angielskiego ale za to większość wolnego czasu spędza u dyrektora w gabinecie kablując na innych. I nazywając JZ per wujek.

Back

Prawda jest taka, że dopóki nie wywalą obecnego zarządu zięciów, i pożal się boże dyrektora JZ, tzw człowieka wielkiej obietnicy, człowieka o którym krążą legendy, że nigdy słowa prawdy nie powiedział, to nic się nie zmieni. I taka jest gorzka prawda. Oni umieją tylko ludziom zabierać i obniżać wynagrodzenie, nic innego. Panu Zoniowi to mogliby jedynie buty czyścić. On rozumiał, że firma to ludzie, specjaliści, kadra, inżynierowie. A teraz sprawa wygląda tak, że goedeta kierownik, który mógłby już odejść na emeryturę bez żadnych uprawnień jest Kierownikiem grupy, a innych się zwalnia, a szefa produkcji, który nie zna języka angielskiego ale za to do dyrektora JZ mówi wujku, wysyła się na skauting do GB, tak to w GT zarządzanie wygląda. Żenada i brak słów.

GK
@Back

a, kto to ???? bo z GK idzie nowa fala. A idzie nowe.

leo

Bez biurokratów świat by zszarzał ...

lili
@leo

Będzie brakować [oczywiście biurowcom] imprezek po godzinach pracy,nikt wtedy nie widzi,nikogo oczy nie bolą gdy firmowe pieniążki idą na lewo.A terenowca z każdego centa rozliczają.W biurowcu zimą cieplutko 8 godzin drzemki i do domciu , a terenowiec ma pecha no bo zimno

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Miko

Gdzie teraz Grupy Sejsmiczne pracują w Polsce?

leo

W GK i GT pracują LUDZIE . Jedni w większym , drudzy w mniejszym stopniu są expertami ale TY , który podszywasz się pod całą GT jesteś zapewne orłem . !!! Twój stołek jest dobrze osadzony skoro przetrwałeś falę zwolnień w GT . Pierdzielisz , że strachu o robotę nie znasz ale czemu Twoja szczęka klekocze . ?

nikt

Urząd Górniczy skontrolował GT na jednej z grup (P-138). Skandal! Nie zauważyli, że najlepszy kierownik w dziejach GT jest geodetą bez żadnych uprawnień i dozorów. Ciekawa jak wielka była łapówka żeby kontrolującym zamknąć oczy na brak obowiązkowych papierów, na tak odpowiedzialnym stanowisku?

ada

Gt to padaka. brak szacunku dla człowieka.

do son ia

Do geofizyki otworowej kobiety jak najbardziej zatrudniamy. Pracowała u nas kobieta pingwin, która żadnych lodów się nie bała.

leh

GK , to nie manna z nieba , ale posiada skarb . Jest nim załoga . Terenowcom np stołków nie trzeba przenosić bo ich nigdy nie mieli .

morfeusz

To nie rozgoryczenie(tak jak twierdzi kolega podśmiechując się w biurze) tylko zwykła chęć rzetelnego wyjaśnienia sprawy. Może trochę też złośliwość

do Morfeusza

Nie wszyscy w firmie zachowują się jak piszesz . Bije od ciebie rozgoryczenie . Ale zdarza się , że winę zrzuca się na szeregowego pracownika by ukryć własną . Ktoś powie , o co rozdzieracie szaty .Ten komu rozdzierają ma inny punkt widzenia .

Morfeusz

A co tu mądrego pisać?????? Skoro wszystko w tej firmy to układy i układziki, kolesiostwo i cwaniactwo. W tej firmie nawet Ci wmówią, że białe jest czarne i na odwrót. A potem jeden z drugim powie, że piszesz te posty , bo się mścisz bo idiota na Ciebie nakrzyczał. To tylko śpiewka żeby odwrócić uwagę od siebie. Sprawdźcie teraz monitoring - już nie ma spraw w marketach i odbierania z imprez. Zbieg okoliczności?

Do Morfeusza

Morfeusz, nie zaśmiecaj więcej tego forum, napisz coś mądrego.

morfeusz

I po co ten monitoring w firmie skoro nawet nie potraficie wyciągnąć konsekwencji jak ktoś złamie przepisy. Ewidentnie widać na nim, ze nasz kolega byl na zakupach a nie w służbowo. Zawsze w tej firmie byli równi i równiejsi. Znowu wałkoniowi udało się uniknąć konsekwencji. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Pozdrowienia dla naiwnych kontrolerów z siedziby

do GT

Jutro nasz 16 Batalion Powietrznodesantowy z Krakowa zajmie wasz most przez Wisłę im gen Elżbiety Zawackiej . Całe NATO za nami .!!!

krysia

Jest czerwiec .W GT nie mamy już ośrodków wypoczynkowych .Jak sobie z tym radzimy ?

dobra rada
@krysia

Krysiu! Do roboty w końcu się weź!

XYZ

Pracownicy GK wypowiadajacy sie na gowork obwiniaja nas za to ze jakoby sytuacja jaka jest teraz to uklad. Padaja tam argumenty jakoby poprzez konsksje polityczne nastapiolo zawlaszczenie GK przez GT. Prosze poczytac artykul w gazecie krakowskiej na ten temat. Jest bardzo obiektywny ;). Dzisiejsze oswiadczenie Prezesa Wozniaka ostudzilo troszke rozgrzane glowy osob piszacych na forum, bo jak do tej pory nie chciano uwierzyc ze GK ma dlugi

ktośtam z GK
@XYZ

Kolego gdybyś znał realną sytuację Geofizyki Kraków to byś się po prostu śmiał z tego co przedstawił Prezes Woźniak - on po prostu podpisał pismo, świadomie lub też nieświadomie. Łatwo jest mówić, ze firma w tym roku robi długi - gdy np. dopiero co neidawno zakończyła się mobilizacja na temat w maroku i kilka/kilkanaście dni temu rozpoczeła produkcja. Ktoś o podstawowej wiedzy ekonomicznej wie, że przychody dopiero następują po niej - a nie przed nią. Dokładnie taka sama sytuacja ma miejsce na dużym temacie w Pakistanie - grupa oczekuje jedynie na zgodę na rozpoczęcie prac. Ponadto zwróciłbym uwagę, iż chyba największym kłamstwem w tym piśmie jest pisanie o Indiach. Wszyscy wiedzieli, ze obie firmy składają oferty niezależnie (co najwyżej się mogliśmy spotkać podczas scoutingu). Zadziwiającym zbiegiem okoliczności znana firma wywaliła nas i Was z jednego przetargu, a przy wcześniejszym absolutnie nie widziała ku temu podstaw. Baa - drugi największy podmiot w Indiach tez nie widzi nic złego w tym że zarówno my jak i Wy składamy oferty dla niego. A pisanie o przestarzałym sprzęcie? Nie róbmy jaj - w tym zakresie nasz i Wasz sprzęt jest bardzo zbliżony i jak dotychczas żaden kontrahent nie wywalił nas z przetargu przez sprzęt kilku letni (czy 10 letnie wibratory). Więc proszę nie dajcie sobie z siebie robić idiotów - tylko spokojnie zastanówcie się o co biega. PGNiG grzecznie zgodnie z wolą jedynej słusznej partii zainwestował w potężnego górniczego bankruta i teraz próbuję kosztem innych się odbić. I tak w Exalo traci pracę ok 1000 osób, w GK pewnie z 90-95% załogi.

Gregor
@XYZ

A prezes Woźniak to z jakiej gliny jest z PiS wszędzie gdzie są jacyś z tego ugrupowania tak się dzieje, tak też się stało w firmie z innej branży energetycznej Elektrobudowa, przyszedł Pisior na stanowisko prezesa i zrobił czystke

polowy z GT

Dlaczego Geofizyka Kraków nas obwinia za złą sytuacje w swojej firmie?

taka tam refleksja

Troszkę złośliwa wobec nas Geofizyka Kraków donosi, że na stronie naszej GT są liczne rekrutacje a Oni są bez perspektyw pracy. Pewnie nasi pracownicy, którzy śledzą wpisy zainteresowali się czy to jest prawdą. Faktycznie jest rekrutacja m.in do Działu Zatrudnienia i Wynagrodzeń. Nie byłoby to wielkim zdziwieniem gdyby nie końcowe zdanie a w zasadzie slogan opisujący wymagania i obiecujące perspektywy dla potencjonalnych zainteresowanych pracą w tym Dziale, cyt."Ciekawa praca w profesjonalnym środowisku". Mała refleksja - w tym dziale wszyscy wiemy że 2 może 3 osoby są merytoryczne, miłe, serdeczne i przychylne dla zatrudnionych pracowników. Niestety nie można tego powiedzieć o wszystkich z tegoż działu a już głównie o 2 kierowniczkach, które w żaden sposób nie są przyjazne, profesjonalne, życzliwe i łagodne. Łączy je jedno, czyli emocje nad którymi nie potrafią zapanować. Dlatego śmiem twierdzić że hasło o profesjonalnym i przyjaznym środowisku jest mocno nadużyte, powiem więcej to chwytliwy slogan ściągnięty żywcem z internetu. Czy się mylę? A może ktoś ma inne zdanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo