Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Praca w GT stała się obciachem . Zarobki są takie,że wstyd się przyznać znajomym. Większość ludzi szuka czegoś innego. Banda baranów dorwała się do steru i niszczy firmę

inż.

Kiedyś pracowałem w GT, początki były fajne, pensja ok jak na pracę w delegacji, fajnie ludzie, kierownictwo również normalne. Z czasem zaczęło się to psuć, pensja taka, że na miejscu więcej dostaję. Kierownictwo śrubuje normy,atmosfera słaba. Obecnie pracują u siebie, pracy - ofert do wyboru,każdy coś znajdzie, spokojnie za lepsze pieniądze. Tym co się zastanawiają czy iść do GT, to spoko idź zobacz, popracuj i zdecyduj co się bardziej opłaca, gdzie jest lepsza organizacja,pewność zatrudnienia, lepsze warunki. Ja odszedłem i to była dobra decyzja. Pozdro dla geofizycznej braci

Obecnie firma Geofizyka Toruń Sp zoo poszukuje na stanowisko Informatyk. Czy ktoś składa CV?

Marianello
@Weronika

Z tą firmą nie ponegocjujesz w kwestii zarobków, próbowałem podczas pracy w geofizyce. Zarobki ocierają się o najniższą krajową.

Moni

…kiedyś prawie rodzinna firma, dobra atmosfera pracy, szanowanie pracownika i pracy… teraz pełna wilków, lisów, kukułek i wszechobecnego echa. Standardem stało się interesowanie innym pracownikiem - jaką ma stawkę i ile zarabia z kim śpi gdzie chodzi po pracy. Znajomy opowiadał że nawet są tacy którzy zaniedbują swoje obowiązki w biurowcu tylko po to aby zrobić fotkę pracownika przy aucie, które powinno wyjechać na grupę trzy godziny temu… ale (usunięte przez administratora) już nie zadaje sobie trudu aby dowiedzieć się że dlatego stoi bo auto ma łyse opony lub w innym przypadku stoi na dwóch gumach. Nie chciałam ale musiałam

@Dziu

A awansować za dobrze wykonywaną robotę, za wiedzę, to da się tutaj? I czy to dobre miejsce dla kogoś z niewielkim doświadczeniem, by nauczyć się czegoś w zawodzie?

Ksenia Nowy wpis

W ofercie pracy dla analityka w dziale planowania i controlingu wymagana jest komunikatywność. Tylko jak ona jest weryfikowana, liczy się pierwsze wrażenie i to jak ktoś się 'sprzeda'? Firma zapewnia, że system premiowy jest bardzo atrakcyjny, więc chce poznać jego zasady. Niech ktoś napisze od jakich kwot zaczynają się premie.

KSIĘGOWA Nowy wpis

Czy ktoś pracował na stanowisku referenta ds. księgowości? Jak atmosfera, godziny pracy i wynagrodzenie? Warto startować? Mam 20 lat doświadczenia, więc nie taki świeżak.

@KSIĘGOWA

O, no właśnie, fajnie, że ktoś pyta o te prace, bo ja też widziałam to ogłoszenie na stronie firmy. I dodam od siebie pytanie, wymagają znajomości języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym. Ok, a do czego potrzebny jest ten język w codziennej (usunięte przez administratora) Chodzi mi, czy dokumentację prowadzi się w tym języku, czy do komunikacji z innymi pracownikami.

księgowa Nowy wpis

Też mnie zastanawia ten poziom zaawansowania języka angielskiego na stanowisku księgowej. Chyba, że księgowa oprócz księgowania, zajmuje się tez innymi sprawami o których nie wspomniano w ofercie. Rozumiem, że jest eksport, ale to raczej handlowcy i pion handlowy tym zajmuje się, a do interpretacji faktur anglojęzycznych wystarczy podstawowa znajomość języka. Pracuję ponad 20 lat w księgowości i nie spotkałam się z takim wymogiem.

Mam pytania odnośnie pracy jako inżyniera elektryka. Mam 55 lat i jak widziałem w sieci ofertę pracy, to tam oferowali w dodatkach, coś takiego jak pracowniczy program emerytalny. A jak to działa? Jaką kasę z tego można mieć? I jak ja mam właśnie 50+, to też mogę wziąć w tym udział? Czy to tylko dla młodych?

Agacia

Opowiecie, jak to wygląda jeśli chodzi o nagrodę roczną z okazji dnia górnika - Barbórki? Kiedyś mieli ofertę pracy na posadę specjalista ds. kontraktów i rozwoju biznesu i tam oferowali coś takiego. Taki pracownik, ile dostanie tej nagrody? Czy wysokość nagrody zależy tez o długości stażu pracy w tej firmie, czy wszyscy mają tyle samo?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
CSR

Na rekrutacji mozna uslyszec: "Na to stanowisko pracownikow szuka 10 innych firm";-)

Amanda
@CSR

A na jakie konkretnie stanowisko? Co w ogóle ma znaczyć to zdanie? I w ogóle do czego ono się odnosi, o czym rozmawialiście, że takie słowa padły? Długo trwała rozmowa rekrutacyjna? Pamiętasz kilka przykładowych pytań?

Coś

Czego mam nie udawać bo nie rozumiem. Piszesz o pracy czy przygodach po pracy? Co w niej jest ze nie dla kobiet?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na elektronik w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Monter podzesp. elektronicznyh

Ciekawe czy Geofizyka nadal kozysta z agencji Trenkwalder. Szukaja pracownikow (umowa polska) z prawem jazdy, stacjonarnie w Klingenberg, Niemcy na 3 zmiany.

FranekKimono

Czy Geofizyka Toruń w dalszym ciągu proponuję krótko terminowe umowy śmieciowe?

Aneczka

A co z dłuższymi? Mnie to by na stale cos odpowiadało czy jest na to taka możliwość? Po jakim ewentualnym czasie? I jak potem to wygląda w stawkach? Są normalnie podwyżki?

Nie ma w firmie żadnego stanowiska, które obsługują kobiety? Nie zatrudniają tutaj żadnych pań? Szukam właśnie pracy w okolicy i miałam nadzieję, że zatrudnię się właśnie tutaj...

Większość waszych wpisów kręci się wokół wynagrodzeń, ale z tego co czytam nie każdego działu to dotyczy bo np o inżynierach piszecie, że jest raczej spoko i delegacje ratują sytuację. A programiści? Znalazłem ofertę dla młodszego programisty w dziale technologii, tam też jest info, że podstawa plus premie, znajdzie się ktoś z tego działu i przybliży stawki? Nie ma nic o systemie pracy, jest możliwość żeby pracować hybrydowo a najlepiej zdalnie?

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko inżyniera operatora . Firma wymaga dyspozycyjności związanej z częstymi wyjazdami . W takim razie jak często i na ile dni organizowane są delegacje ? Odbywają się one tylko na terenie kraju, czy poza nim również?

Sławomir

W jaki sposób Twoim zdaniem kierownictwo niszczy firmę? I co to są za kwoty wynagrodzenia o których piszesz?

@Sławomir

Zarobki geofizyka z 20-letnim doświadczeniem to niecałe 5 tysiakow . Niszczenie firmy polega na doprowadzeniu do sytuacji, gdzie większość doświadczonych ludzi kończy kursy, podyplomowki i szuk innego zajęcia, a pozostali mają permanentny brak motywacji do pracy , co odbija się na wydajności, jakości itp. Kierownikami są klauni, zajmujący się interpunkcją w raportach. Generalnie zbliża się fala odejść.

Riko

Na zagranicznych kontraktach też takie zarobki są ?

Quick

To fakt. Zarobki w stosunku do wymagań i doświadczenia są na żenująco niskim poziomie. Tak z przed 15 lat. Magazynier w Lidlu ma 5100. Więc nie o czym gadać.

@Riko

Na zagranicznych stawki są wyższe, ale na wolnym po powrocie jest 60%, więc średnia wychodzi podobna. Poza tym bywają okresy,że kontrakty zagraniczne są rzadkością.

Riko

Ok dzięki za informacje. Właśnie myślałem że geofizyk duzo lepiej zarobi niż te 5 kafli. A sama robota chcoiaz w miarę ok ?

@Riko

Atmosfera pracy kiedyś była dużo lepsza, ale jest z tym z roku na rok coraz gorzej. Wysokość zarobków sprawia,że od lat mamy do czynienia z selekcją negatywną na każdym szczeblu. Jeśli chodzi o kadrę kierowniczą, to można trafić na (usunięte przez administratora). Generalnie preferowany model zarządzania, to zarządzanie (usunięte przez administratora), dokręcanie śruby i robienie ze wszystkiego problemu, jakby kierownictwo miało permanentny (usunięte przez administratora) i wysoką gorączkę jednoczenie. Do tego nieudolność, brak wizji, zarabianie głównie poprzez oszczędzanie, a nie inwestycje i markowanie zarządzania. Ekspertem od symulowania fachowca jest taki np. śliski, zwany też sachalińskim przebiśniegiem ;)

Riko

Widzę pojawiło się ogłoszenie na inżyniera operatora w dziale geofizyki wiertniczej. Możesz w pracy zdaniach napisać jak wygląda to stanowisko ?

Kmkmkmk
@Riko

Jeden z ciekawszych działów, podstawy słabe, premie jak jeździsz w teren ratują sytuacje. Ogólnie trzeba się narobić i dużo pracy w terenie o różnych porach.

@Kmkmkmk

Parę słów więcej na temat tego stanowiska ?

Gabriela

Mówisz o 5tys netto czy brutto? Te odejścia, o których piszesz to są przewidziane w tym roku, dużo miejsc pracy się wtedy zwolni? Ktoś tu wcześniej pisał, że firma nie chce negocjować co do zarobków nawet z doświadczonymi pracownikami, z czego to wynika? Kursy i szkolenia firma zapewnia swoim ludziom czy to już temat na własną rękę?

Gęś_wyścigowa
@Gabriela

Podejście firmy jest takie - prace realizowane na projektach są proste, mogą robić to (usunięte przez administratora). Praca nie wymaga wybitnych umiejętności i tak już za dużo płacą jak na realizowane zadania. Jeżeli ktoś nie wierzy to mogę na priv udostępnić fragment oficjalnego stanowiska firmy na piśmie.

Weronika

Piszesz, że pracownicy mają brak motywacji do pracy. A premie jakieś macie? To zawsze ogromny motywator. 5 tyś dla geofizyków to kwota już z takimi premiami? Wiesz ile jest podstawy na umowie?

@Weronika

5 tysiakow to wypłata razem z dobrą premią po 15 latach pracy. Na pytanie o awans i 300 zł podwyżki można dostatać co najwyżej występ kabaretowy pajaca o tytule " nie da się, to przecież kupa kasy"

Iza
@Kmkmkmk

Czyli premie są, możesz określić jakie to kwoty? Zastanawiam się czy to kilka stówek, czy już jakaś konkretna suma? Premie są co msc, czy kwartalnie przyznawane?

inż.

świeżak

Jak wygląda praca fizyczna w geofizyce? Słyszałem, że 12h dziennie, co przez tyle godzin się robi?

Jaka jest kultura pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Ariel

Dopóki ludzmi zarządzać będą osoby w stylu Pani z Torunia to nigdy nie będzie dobrze. Brak jakiejkolwiek kultury. Co drugie słowo to(usunięte przez administratora). Po prostu żenada. Wstyd i tyle..

Pracowniki od 16 lat

Jeśli jesteś młody masz jakieś ambicje to nie warto tutaj składać papierów. Chyba że chcesz sobie 2 lata popracować i pojeździć na grupy ale wiedz, że takiego doświadczenia nikt nie weźmie pod uwagę w przyszłej pracy. Generalnie płace niskie. Nawet kiedy masz sporo doświadczenia. O jakiejś negocjacji płacy, awansach można zapomnieć. Zdarzają się ale od wielkiego dzwonu, kiedy związki coś wymuszą. Jeśli chodzi o np. socjal. Widziałem, że podają kartę sportową ale czy podają, że jest ona w dużej mierze opłacana przez pracownika bodaj 80zł albo teraz już więcej.

Anula
@Pracowniki od 16 lat

Powiesz co to za zarobki, skoro oceniasz na takie niskie? Tak mniej więcej chociaż. Nie ma premii albo jakichś dodatków z socjalu chociaż?

Wak
@Anula

A ja ci powiem ze ta praca nie dla kobiet szanujących się. Chyba wiesz o co chodzi.

Wiert

Widzę ogłoszenie na inżyniera operatora w dziale geofizyki wiertniczej. Zastanawiam się nad złożeniem CV. Tylko pytanie czy warto ? Czy lepiej poczekać na ogłoszenia z działu sejsmiki ? Jakieś porady ?

Ciekawa
@Wiert

Słuchajcie w tym dziale geofizyki wiertniczej to ile można zarobić jako taki operator? Znacie wysokość pensji lub widełki płacowe? A i czy są premie co miesiąc jakieś?

Slu

Nikomu nie polecam (usunięte przez administratora) jakich mało kolesiostwo i szukanie chaka na każdego kierownik produkcji tacy jak wojewoda zero szacunku do ludzi poganiacz (usunięte przez administratora) a ten z krakowskiej to zwykły de..... Kierownictwo hla gdzie popadnie a z każdego robią pijaka i złodzieja, i praca za minimalna kantuja na wszystkim omijać z daleka

Elżbieta
@Slu

Jest tylko podstawa minimalna czy moze czasem coś dochodzi z jakichś premii albo nadgodzin? Dużo nadgodzin tu w ogóle u was bywa?

Ciekawski

Idzie się załapać na zagraniczne grupy ? Jak wygląda taka delegacja ? Wiadomo każda pewnie ma swoją specyfikę ale tak mniej więcej na ile się jedzie i jak sprawa z godzinami w terenie, mieszkaniem itp ? I oczywiście jaka wypłaty mniej więcej ?

Moni

Iwona
@Moni

Jeśli to prawda co Twój znajomy mówi, to jakie są intencje tych osób, są za to jakieś profity czy co? No i co do stawek, to sama chętnie bym się dowiedziała ile tu zarobić można bo chcę zmienić pracę. Wiesz coś na ten temat?

Dziu

A kto to ten prowadzący? Co to za prestiżowe stanowisko, że się na nie powołuje pracownika (premier czy minister dokonał obsadzenia)?

FranekKulibajka
@Dziu

Mozna to tak nazwać jak opisujesz bo na arenie politycznej też nie musisz miec odpowiedniego doświadczenia i umiejętnosci aby dostać "stanowisko". W geofizyce działa to podobnie , znajomości niwelują każdy brak.

@FranekKulibajka

A jest gdzieś ogłoszony nabór/konkurs na tego "prowadzącego"?

adek
@Dziu

Tak był ogłoszony nabór ale ze względów bezpieczeństwa wiedziały o nim tylko dwie osoby. Ten który załatwiał i ten któremu załatwiano :)

@adek

Firma z takimi tradycjami pracę na morzu i lądzie.... Morale pracowników słabe, zdanie głoszone tutaj poniżej krytyki, stanowiska nie zgodnie z kwalifikacjami, a dla namaszczonych... Podsumowując niezły (usunięte przez administratora).

Juni

Ja złożyłem i zaprosili na rozmowę Czego się spodziewać?

Czesław
@Juni

Tez chciałbym wiedzieć, bo sam chce się umówić na rozmowę. Jak już będziesz po, to dasz znać jakie warunki proponują? No i czy bardzo przepytują na rekrutacji.

@Czesław

Rekrutacja spoko.

chrząszcz
@Czesław

Rekrutacja na insp.d/s odszkodowań lajtowa, ze mną była przez telefon. Na koniec rozmowy zostałem zapytany od kiedy chcę zacząć. Pracowałem kilka miesięcy, ale przeliczając koszty utrzymania w delegacji (dojazd, nocleg, wyżywienie) i patrząc na przelew na konto, stwierdziłem że nie ma sensu i zrezygnowałem. Ogólnie praca ok jeśli ktoś lubi kontakt z ludźmi i ich się nie boi. Atmosfera na zmianie? zależy kto jest prowadzącym...

Iwona
@chrząszcz

A to nie było szans na jakąś podwyżkę skoro to Ci nie pasowało? Jak w ogóle szefostwo podchodzi do takich tematów, są skorzy płacić więcej jeśli ktoś zasługuje?

Były
@Iwona

Płacić więcej? to nie ta firma, kierownictwo żyje latami 80-90 z myśleniem, że za bramą na Twoje miejsce 10ciu czeka. Do tego praca nie wymaga kwalifikacji i często biorą każdego kto się zgłosi. Czasem nawet ludków z pod sklepu. Zarobki słabe, zwłaszcza, że pracujesz w delegacji, po odliczeniu kosztów, zarabiasz mniej niż ja u siebie na miejscu. Jednym słowem szkoda czasu.

Alicja
@Były

Skoro tak to ujmujesz to co tu takiego zachęcającego jest, że każdy tak się drzwiami i oknami pcha? A o tych delegacjach z ciekawości coś więcej napiszesz? jak to zorganizowane i na co pieniądze uciekają?

@Alicja

Bardzo ciekawe na co. Bardzo proszę za 30zł spróbować w delegacji się wyżywić. Pensja nie duża a z wielkich diet nic nie pozostaje także to naprawdę nie zachęca bo jeśli ani kasy w kieszeni więcej a jedynie fatygi to jest pytanie po co mi to... Niestety jeśli ktoś ustawowo przyjął dietę 30zł to pracodawca niezwykł pomyśleć zapłacę więcej. Dla pracodawcy mnimum ustawowe = maksimum konieczne do wypłącenia (dotyczy wielu polskich firm). Jeśli domysłem jest, że w delegacji 30zł uciekło na alko to no sorry, ale za zakrapianą delegację to trzeba z własnej kieszeni dopłacić i dwa to niewielu chce się wciąż pić pić i pić. Piwo po pracy czasem, ale bez zaraz wielkiego pijaństwa

Urszula
@123

Przeczytałam jej pytania i nigdzie nie widzę sugestii na temat alkoholu. Co Wy tam macie z tymi delegacjami i alko, że tak mocno reagujesz na sugestie, których nie widać? Ja Twoje wyjaśnienie nt. kwot delegacji rozumiem i przyjmuję, to faktycznie nie kalkuluje się. A poza delegacjami, to jaka jest podstawa?

@Urszula

Z własnego doświadczenia wiem, że najniższa jest normą - zróżnicowana zażywczaj o kilka stów. Na jakiś moment warto - dla pierwszego doświadczenia lub jak wygrało się w lotto i chce się mieć prace na co dzień. A tak warto zobaczyć jak jest za murem. Jasne są i osoby zarabiające więcej ale z reguły wypłąszczenie jest wokół najniższej. Ci z kolei z trendem wyższym - nietypowym będą się trzymać aż do emerytury booo wręcz nie chcą wiedzieć jak jest za murem bo fakt nie muszą a dwa gdyby do tego doszło to co najmniej częsć by nie potrafiła się znaleźć na rynku pracy lub też przekonaliby się że tyle nie zarobią albo jak zarobią to odpowiedzialność też nie mała i ktoś naprawdę to rozliczy i bez sentymentów wylania z nowej roboty. Ot cała zagadka

Luiz
@123

No to macie kota w worku.W Geofizyce Kraków w 2016 roku delegacja wynosiła 82 złote,ale jesteście wykorzystywani ,(usunięte przez administratora).

Sławomir

To jakie tu są relacje międzyludzkie, skoro, jak piszesz, treść rozmowy może zostać gdzieś przekazana? I co z tym alko, chodzi o picie w trakcie pracy? Myślałem, że takie historie to już zamierzchła przeszłość. Mam też pytanie, ile bym tu dostał, jako mechanik? Bo dali takie ogłoszenie.

Nikt ważny
@Juni

Czego się spodziewać? Oferty pracy za jumużnę. gt nie przyjmuje ludzi bo się prężnie rozwija lecz po prostu z gt każdy wieje gdzie (usunięte przez administratora) rośnie. W chwili obecnej gt to ślepa uliczka.

Weronika
@123

Próbowaliście rozmawiać z firmą o kwocie diety? Teraz jest dobra okazja z powodu inflacji. Jeżeli chodzi o te zarobki to "pensja nieduża" ile wynosi? Chciałabym to sobie jakoś zobrazować.

Marianello

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo