Opinie o Kancelaria STATIMA Sp.z.o.o. (działalność zakończona) w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria STATIMA Sp.z.o.o. (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria STATIMA Sp.z.o.o. (działalność zakończona) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria STATIMA Sp.z.o.o. (działalność zakończona) w Katowice

michi Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem i jeszcze dalej, dramat.

Anty Hejt Nowy wpis

A to to ma wspólnego z pracą, jechałeś na czyjś koszt, teraz trzeba zapłacić i więcej tak nie robić.

Delfin Nowy wpis

Praca z dużym chaosie oraz przy dużym (usunięte przez administratora) Szczerze nie polecam.

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Kancelaria STATIMA Sp.z.o.o. w mieście Katowice? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

WujekSamoZło Nowy wpis

Nie polecam gorąco!!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria STATIMA Sp.z.o.o. (działalność zakończona) spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
z grzybnią

trzymać się z daleka

Kancelaria STATIMA Sp.z.o.o. (działalność zakończona)
2.5/5 Na podstawie 32 ocen.

Kancelaria STATIMA Sp.z.o.o. (działalność zakończona)