sieradzka rozgłośnia „Nasze Radio”

Sieradz

Opinie o sieradzka rozgłośnia „Nasze Radio”

mickey 2014-09-10 17:41:42
Jestem bardzo niemiło zaskoczony sposobem w jaki mnie potraktowano. Szukając pracy i chcąc zarobić na studia, zgłosiłem się do "naszego radia". Po rekrutacji, zostając sam, 2 tygodnie codziennie spędzałem czas w studiu, słysząc że są efekty, muszę ćwiczyć, i będąc niemal pewnym szansy. Tak naprawdę jedynie Pan Michał się mną interesował. Tymczasem pewnego dnia powiedziano mi że zarząd podjął decyzję o niekontynuowaniu pomysłu przyjęcia mnie do pracy. Mało brakowało bym się tam nie rozpłakał. Czuję się urażony tą sytuacją, bo mimo iż wiedziałem że poświęcam czas dobrowolnie, i nikt mi niczego nie zapewnia, to jednak obietnice ćwiczeń i pomocy ze strony pracowników traktowałem poważnie. Mam duży żal do rozgłośni o to że nawet mnie nie sprawdzono, lecz skreślono, po okresie - nazwijmy to po imieniu - nudy. Tym bardziej jestem zawiedziony, gdyż od lat uwielbiałem tą stację. I przykre że ktoś komuś w ten sposób odbiera marzenia. Szybko zacząłem przyzwyczajać się do pracujących tam ludzi, a stało się jak stało.
rintintin 2014-09-19 19:20:13
Też kiedyś współpracowałam, jeszcze za czasów starej ekipy. Miałam wejścia antenowe, jakieś parę stów w kopercie, wszystko na czarno- dajcie sobie ludzie luz- chyba,że w ramach wakacyjnej rozrywki-coś na wzór półkolonii. Jednak nie wspominam źle- może dlatego,że dawno to było...
to ja 2016-07-10 12:56:11
Nie daja umowy o prace, zarobki oscyluja ponizej minimalnej, pracy od groma, za nadgodziny i prace w weekend nikt ci nie zaplaci, tym bardziej nie odda wolnego. I sproboj tylko sie odezwac i obserwuj reakcje panow prezesow. Nie znam osoby, ktora odeszlaby z Naszego Radia i bylaby niezadowolona. W ogole sie tam nie pakujcie.
Zostaw swoją opinię o sieradzka rozgłośnia „Nasze Radio” - Sieradz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sieradzka rozgłośnia „Nasze Radio”