Opinie o Nasze Radio Sp. z o.o. w Sieradz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nasze Radio Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nasze Radio Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasze Radio Sp. z o.o. w Sieradz

Hjjff Nowy wpis

W tym radio mówią to co chcą by wiedzieli słuchacze. Tylko wybrane informacje wyborcza i nic więcej to ich atut. Narzekanie narzekanie u narzekanie

Dominika Love Love Nowy wpis

Dobra. W radio Sieradz nie powtarzają się piosenki jedne i te same. Ale za dużo starych piosenek. Przez to ludzie się nudzą. Pozdrawiam prowadzącą.

Marzena Nowy wpis
@Dominika Love Love

"Starych piosenek" tzn., jakich konkretnie? Jakieś tytuły? Ta opinia z pewnością będzie dobrą sugestią dla firmy.

Marcin Nowy wpis

Ciężko dostać się na praktyki do tego radia ?

Kazimierz

@Asdf a czy firma nie obiecała podwyżki po jakimś czasie? Zwykle musi minąć trochę czasu, żeby zarobki wzrosły. Mógłbyś podzielić się informację, po jakim czasie firma odezwała się w celu umówienia spotkania aplikacyjnego?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nasze Radio Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Sieradz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
Sieradz
QualitySite
Asdf

Atmosfera bardzo fajna, wszyscy którzy pracują w redakcji są bardzo sympatyczni, ja jestem z pracy bardzo zadowolony. Pracy jest sporo ale to też zależy od dnia bo czasami są luzy niesamowite. Zarobki są okej, trzeba pamiętać że to nie jest RMF czy inna gigantyczna rozgłośnia. Jak dla mnie super.

to ja

Nie daja umowy o prace, zarobki oscyluja ponizej minimalnej, pracy od groma, za nadgodziny i prace w weekend nikt ci nie zaplaci, tym bardziej nie odda wolnego. I sproboj tylko sie odezwac i obserwuj reakcje panow prezesow. Nie znam osoby, ktora odeszlaby z Naszego Radia i bylaby niezadowolona. W ogole sie tam nie pakujcie.

rintintin

Też kiedyś współpracowałam, jeszcze za czasów starej ekipy. Miałam wejścia antenowe, jakieś parę stów w kopercie, wszystko na czarno- dajcie sobie ludzie luz- chyba,że w ramach wakacyjnej rozrywki-coś na wzór półkolonii. Jednak nie wspominam źle- może dlatego,że dawno to było...

mickey

Jestem bardzo niemiło zaskoczony sposobem w jaki mnie potraktowano. Szukając pracy i chcąc zarobić na studia, zgłosiłem się do "naszego radia". Po rekrutacji, zostając sam, 2 tygodnie codziennie spędzałem czas w studiu, słysząc że są efekty, muszę ćwiczyć, i będąc niemal pewnym szansy. Tak naprawdę jedynie Pan Michał się mną interesował. Tymczasem pewnego dnia powiedziano mi że zarząd podjął decyzję o niekontynuowaniu pomysłu przyjęcia mnie do pracy. Mało brakowało bym się tam nie rozpłakał. Czuję się urażony tą sytuacją, bo mimo iż wiedziałem że poświęcam czas dobrowolnie, i nikt mi niczego nie zapewnia, to jednak obietnice ćwiczeń i pomocy ze strony pracowników traktowałem poważnie. Mam duży żal do rozgłośni o to że nawet mnie nie sprawdzono, lecz skreślono, po okresie - nazwijmy to po imieniu - nudy. Tym bardziej jestem zawiedziony, gdyż od lat uwielbiałem tą stację. I przykre że ktoś komuś w ten sposób odbiera marzenia. Szybko zacząłem przyzwyczajać się do pracujących tam ludzi, a stało się jak stało.

Zostaw merytoryczną opinię o Nasze Radio Sp. z o.o. - Sieradz

Nasze Radio Sp. z o.o.