TEKNORUBBER POLSKA SP.Z O.O.

Bielsko-Biała

Opinie o TEKNORUBBER POLSKA SP.Z O.O.

szczery 2013-09-28 12:13:50
Największemu wrogowi nie życzę pracy w takim zakładzie i w takich warunkach ... !!!!! Jednym słowem brud , syf, nie odpowiednie warunki sanitarne, brak terminowych wypłat. Trzymajcie się od tego zakładu jak najdalej !!!!
szczer2 2014-10-21 22:07:40
Aktualnie zakład zmienił nazwę na EuroEco Sp. z o.o ale właściciel "debil" bo inaczej nie da się go nazwać się nie zmienił. Syf, kiła i mogiła. Warunki pracy tragedia, środki ochrony - żenada, ubrania robocze z domu, brak zabezpieczeń na maszynach czyli działają na słowo że nikomu rąk nie pogniecie (kilka wypadków już było), picie i palenie przy maszynie. Podsumowując - omijać z daleka ten kto może.
Arkadiusz 2016-06-03 11:48:02
Po dwóch miesiącach pracy w tej firmie spędziłem pół roku w szpitalu brak wentylacji syf. Już dawno właściwe organy powinny się zająć tą firmą ale to polska nie ma na co liczyć. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem nie warto.
XyZ 2016-07-29 11:35:48
Oni byli w Bielsku Białej , potem ich wyrzucili i podobno są w Radomsku. Wiem, że kilka postępowań sądowych się przeciwko nim toczy. Firma- po prostu tragiczna.
rb 2016-08-04 20:20:26
rb 2016-08-04 20:22:10
Aktualnie firma zmieniła nazwę na Euroeko. Jako Teknorubber Polska znajdowała się na ul. Centralnej 20 w Bielsku-Białej, jednakże potem już jako Euroeko przeniosła się na ul. Wapienicką 36 w Bielsku-Białej, ale od połowy lutego 2016 już tam nie funkcjonuje. Firma wynajmowała pomieszczenia i wypowiedziano jej umowę najmu, a wcześniej odcięto prąd i odeszli niemal wszyscy pracownicy z powodu braku wypłat. Aktualnie toczą się postępowania sądowe z tego powodu, a właściciel ma na głowie komornika. Firma podobno jest w Radomsku na ul. Zgoda 14.
Zostaw swoją opinię o TEKNORUBBER POLSKA SP.Z O.O. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEKNORUBBER POLSKA SP.Z O.O.