Opinie o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k w Oleśnica

Brr

Stanowisko dyspozytora - warunki w ogłoszeniu każdy widzi. W realu - przed umową na okres próbny masz "bezumowny okres próbny" - kilkanaście dni lub kilka tygodni, zależy, na ile się spodobasz. Popracujesz sobie na czarno. Potem popracujesz sobie w połowie na czarno. W umowie masz najniższą krajową i tyle trafi na Twoje konto. Reszta w kopercie. Pamiętaj tylko, że szef może się pomylić - oczywiście nie na Twoją korzyść. No, zawsze możesz się upomnieć i liczyć na jego dobrą wolę. Albo jej brak. Dla jasności, ta praca to co najmniej 9-10 h intensywnego wysiłku dziennie plus całodobowy dyżur telefoniczny. Jak dla mnie, totalna pomyłka, niesmak i ulga, że to już przeszłość

Przepisy@

Witam serdecznie, Chcę się podzielić tym co mnie spotkało w pracy w TC : (usunięte przez administratora) brak wsparcia,brak etyki , nepotyzm, to tylko wierzchołek góry lodowej kadra zarządzająca nie odpowiada na telefony brak pełnego wynagrodzenia,sprawa zgłoszona do sądu. Każdemu kto myśli o pracy w tej firmie stanowczo odradzam .

Ktoś
@Przepisy@

W jakich okolicznościach nie otrzymałeś pełnego wynagrodzenia? Dasz radę wyjaśnić, jak to się wszystko zaczęło, jakie były pierwsze dni w pracy, jakie wdrożenie, współpraca z przełożonymi oraz współpracownikami?

Były pracownik biurowy

Wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe. Część wynagrodzenia w kopercie, pracownik traktowany bez szacunku przez szefa i jego prawą rękę. Obrażanie się na pracownika przez przełożonych było na porządku dziennym. Czasami można to było podciągnąć nawet pod (usunięte przez administratora) Bardzo nieprzyjazne środowisko pracy. Praktycznie nie ma żadnych plusów pracy w tym miejscu.

Marina

Ale to są bardzo duże różnice w tych kwotach, możesz przedstawić to na liczbach? Nikt nie pytał o to podczas rekrutacji? To takie trochę wprowadzanie w błąd. Jaka konkretnie osoba zachowuje się w ten sposób do ludzi, że wyśmiewa, chodzi o przełożonego?

Były pracownik biurowy

@Były pracownik biurowy

Czyli podstawa na konto, a reszta do ręki? To umowy też są na kwotę minimalnej płacy, o ile w ogóle są? Za co w ogóle przełożeni mogę się obrazić? I to jest tak, że potem mają focha i się nie odzywają czy jak to w praktyce jest?

@Były pracownik biurowy

W pełni się zgadzam. Aż dziwne, że nikt tego nie skontroluje - w ogłoszeniach jakieś super kwoty, a w umowach i na koncie najniższa krajowa... Okradani pracownicy i państwo. Atmosfera pracy fatalna, potwierdzam. Jak pracownik się na czymś zatnie, czegoś nie wie lub przeoczy, to się po nim skacze przy wszystkich, tak, żeby można było się pośmiać. Wyjątkowo nieprzyjazne środowisko pracy.

A te osoby zajmujące się szkoleniem nowych pracowników faktycznie dostają za to jakieś nagrody? W końcu jest to jakiś dodatkowy obowiązek, niekoniecznie ujęty w umowie o pracę. A do tego dodatkowa zachęta, żeby pracować dłużej w firmie.

Marina Nowy wpis

Kandydat Nowy wpis

Witam, Widzę, że poszukują na stanowisko księgowego i pomoc w ksiegowści. Czy ktoś może napisać coś na temat firmy lub tego stanowiska? Jak atmosfera w biurze?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Co do umów, przeczytałam, że dla pracownika biurowego oferowana jest umowa o pracę na czas nieokreślony. Od pierwszego dnia pracy dostaje się taka umowe czy może jest jednak jakoś okres próbny? Powiecie schematami jak konkretnie te umowy idą? Planuje wziąć kredyt więc to dla mnie akurat ważne. Wysokość wynagrodzenia przelewana jest w tym przypadku całościowo na konto pracownika bo czytałam, że na konto idzie wyłącznie najniższa krajowa? Pieniądze zawsze na czas?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Przepisy@

Ktoś
@Przepisy@

Podobno pracując w firmie Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k można liczyć na zarobki 2900 PLN. Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

szukam pracy i znalazłem w internecie ofertę pracy na stanowisko pracownika ogólnobudowlanego . firma zatrudnia pracownika na umowę o pracę na czas próbny . wiecie ile on trwa ? i co dalej , najczęściej przedłużają uop ? jak tak , to na jak długo ? widzę również , że pracuje się na jedną zmianę . w jakich godzinach ? z góry dzięki za odpowiedź , przymierzam się do złożenia CV :D

ce byly

jak stalo caly plac zelaza dal 480pln,po 5 miesiacach zruwnal z szoszonami bo sie mazaly przeciez ony jednakie zelaza niema na placu to zmieniamy stawki firma was zlapie a pozniej oszuka tak bylo a na koniec po 390pln

Brr

Wika

A jaka jest pensja dla Sprzątaczek?? W sieci widziałam ogłoszenie i zastanawiam się nad pensją, bo nie widziałam. Czy znacie konkretne stawki? Albo wiecie, chociaż widełki płacowe? Więcej niż minimalna krajowa?

marek135a

Witam jest zainteresowany pracą na niemieckiej umowie wy systemie 2/1. Moje doświadczenie to 7 lat na tandemie plus 4 lata na zestawie standard.

Kama

O co chodzi z tą kombinacją? Na początek ustalana jest stawka 92, a później się to zmienia? A w umowie jest zapis odnośnie ucinania kasy z dniówek?

Tymon
@Kama

Nic się nie zmienia ,zasady są proste 92 eur i system do wyboru wszystko jest w jasno pokazane

Krysia
@Tymon

To w końcu ucinaja pieniądze z dniówek czy nie? Jeśli tak to jest jakiś zapis w umowie mówiący o tym, za co można dostać mniej pieniędzy?

Kiero
@Krysia

Na te 92 euro składa się premia za eco driving,7,5 euro od spedytora które może zabrać jak coś nie będzie okej dodatki za wyjazdy i zjazdy busem musiał byś poprosić o dokładna tabelkę w niedziele nie jedziesz wiec już ecodriving nie ma wiec już 92 euro tez nie ma

Roxi
@Kiero

A co może nie być okej, często się to zdarza? Dlaczego w niedziele nie liczy się ecodriving?

Leeuwen

Witam jestem na emeryturze mam ,73 lata czy jest szansa na zatrudnienie w waszej firmie. Prawko od 1970 r. Plus 20 letnia praktyka na miedzynarodowce

Andrzej88

Aktualności chyba nie aktualne podobno stawki poobniżali kierowca z 480zl na 92 euro Czy to prawda ?

Александр

Уважаемые водителя данной фирмы очень нужен наставник на пару недель ( может и на меньший срок ) .Оплачиваемая !!!!Прошу отозваться .

Aktywny
@Александр

Cyrylicą to sobie możesz pisać w swojej wiosce za Uralem na ścianie glinianej chaty. Tu opinie wyrażamy w języku POLSKIM.

Jarosław

Firma cały czas szuka kierowców C+E z minimum rocznym doświadczeniem? Ile tu teraz wychodzi dniówki i czy auta przypisane są do kierowcy? I co warto wiedzieć przed podjęciem zatrudnienia w tej firmie?

Spedytor

Dzień dobry, Czy mogę prosić o więcej szczegółów pracy na stanowisku spedytora? W jakim stopniu niezbędna jest znajomość języków, na jakie wynagrodzenie można liczyć, jakie inne umiejętności są potrzebne. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jacek

Interesuje mnie niemiecka umowa i system 3/1.doswiadczenie mam 15 letnie. Na międzynarodówce 2 lata na chłodni.

@Jacek

Prosze o kontakt z naszym specjalista 571-306-500

@Jacek

I co będziesz aplikował? W sieci widziałeś że szukają kierowców czy w ciemno zapytałeś na forum i trafione? Jakby co daj znać czy proponują takie warunki jak chcesz bo też jestem zainteresowany robotą za kółkiem.

Może nowy kierowca

Hej,, Może się tu wypowiedzieć jakiś kierowca, który obecnie jeździ? Chodzi mi czy jest ok, czy nic nie jest obcinane, czy lepsza umowa niemiecka czy polska? Interesuje mnie 2/1 Pozdrawiam i z góry dziekuje

Olaf
@Może nowy kierowca

Pracuje dwa lata nie mam żadnych odliczeń , umowa niemiecka jest dostępna po jakimś czasie chyba , ja noe potrzebuje , kasa na konto w całości bez opóźnień

Maria
@Olaf

Na jak długo masz zawartą tę umowę polską? :-)) Czy jest to umowa o pracę na czas nieokreślony? Ciekawi mnie, czy jest możliwe aż tak stabilne zatrudnienie.

@Olaf

A wyjaśnicie mi te umowy? A raczej en fakt, że faktycznie są dostępne a Ty np., jej nie potrzebujesz.. To ktoś inny czemu miały potrzebować?

Kierowca

dzień dobry. Potrzebujesz międzynarodowego kierowcy? mieć wszystkie dokumenty zainteresowany terminem 33/8.

biuro
@Kierowca

Dzien dobry proszer zglosić sie do biura firmy po 3 stycznia lub nr tel 661 064 777

Logistyk

Witam chciałbym się zapytać na jakie wynagrodzenie może liczyć logistyk /spedytor, czy wynagrodzenie jest wypłacane zawsze na czas i czy to co jest na umowie to jest faktyczne wynagrodzenie?

@Logistyk

Kwestia wynagrodzenia przeważnie zależy od doświadczenia. Jakie jest Twoje na stanowisku logistyka? I jak to się stało że ta firma Cię zainteresowała?

Logistyk
@Marta

Rozumiem . Lecz bardziej interesuje mnie czy wszystko jest później zawarte na umowie i czy wynagrodzenie jest zawsze na czas wypłacane na konto

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k - Oleśnica

• Jak się pracuje w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Kandydaci do pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k
2.9/5 Na podstawie 139 ocen.

Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k