Opinie o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k w Oleśnica

KIEROWCA

Grzesiu, (usunięte przez administratora). Weż Ty tym ludziom zaczni opłacać hotele w Europie lub sćiagaj na bazę na 45 . Zobacz co się dzieje, ludzi kontroluje, z parkingoów wyrzucają, walą mandaty, a Ty sobie smacznie spisz w domku i nie masz sumienia dla ludzi którzy ciężko dla ciebie pracuja . ( ciebie z małej litery bo jesteś mały) . Weż się chłopie ograrnij w koncu i szanuj tych biednych kierowców !

kierowca ciężarówki

ktoś tu na agnieszkę nadaje bez dowodów a zlecenie i numery wysłała i odebrała dobrze,w razie pomyłki korekta i koniec.hihihi

kierowca ciężarówki

cieszymy się że pan zwolnił jakuba,darię,paulinę a łukasza do odpracowania tego co zrobił na swoje konto z naszymi frachtami,

Byly

Ooo..znów oferta pracy na OLX. To się Boss nameczy w szukaniu ludzi... Z uporem maniaka ciągle szuka nowych ludzi. Przychodzę i zaraz uciekają bo firma paskudna. Skąd tu brać ludzi ? Nawet nasi wschodni bracia już go nie chce. (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)jednego to 10 kolego kierowcow już wie że (usunięte przez administratora), ale jak odszukasz 100 no to sporo ludzi wie, że trzeba unikać takich ludzi o takie firmy.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Na stronie Nuzle.pl zamieszczono 24 lutego kilka aktualnych ofert pracy do firmy Trans-Cargo sp.j.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Spedytor Międzynarodowy. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Magda

Odpuść sobie. Będziesz siedział w biurze jak w klasie. Grzesiu będzie Cię egzaminiwal i płacił grosze. Jeśli było by dobrze to by ciągle nie szukał spedytorow i kierowcow. Niestety, on ma z tym problem aby ludzi utrzymać. Gdy płacisz ludziom i ich szanujesz oni nie odejdą. A gdy jest odwrotnie to niestety ciągle szukasz nowych ludzi.

Bolek
@Magda

A widzisz Szuka kierowców a później spedytorów ia z tego co widać maja flotę ponad 180!sztuk i ciagle się rozwija Gratulacje ;) Tak to już jest , spedytorów zielonych i tępych jest wiele wiec ukłon ze chce mu się uczyć nowych widocznie mu zależy Kasa jest adekwatna do umiejętności

Kolo
@Magda

W transportowej firmie są dwie grupy społeczne Kierowcy i spedytorzy , to kogo ma szukać lekarza ?? Skoro szuka z tych grup znaczy się rozwija i chwalić gościa niech zarabia i buduje polski transport

Spedytor
@Magda

I To jest wlasnie Trans Cargo. Ludzie wyznaczeni z biura prubuja poprawic wizerunek firmy dajac komentarze a przy tym uzywajac takich słów jak (usunięte przez administratora). Tak właśnie funkcjonuje ta firma. Zdecydowanie odradzam kierowcom i spedytorom. Człowiek ma 180 ciezarowek i ciągle szuka ludzi. Przyjdą na miesiąc, dwa i uciekają. To nie jest firma godna pracy. To jest szczera i uczciwa opinia. NIE DAJCIE SIE WCIAGNAC W TrANS Cargo. Na rynku tyle firm, że można jego omijać

Madzie
@Bolek

Panie Bolek, tak, oczywiście że mu się chce uczyć nowych i niedoświadczonych spedytorow. Przecież spedytorzy z doświadczeniem do niego nie przyjdą. Pieniądze słabe, oszustwa, zmuszanie kierowcow do wyciągania karty na 24 i 48. Czy doświadczony spedytor tak postępuje? Oczywiście z że nie. A Grzesiu nadal uczy uczy i uczy ... końca nie widać, a te 180 ciezarowek trzeba uciagnac, ale czym ? W końcu ludzi w Oleśnicy i okolicy zabraknie. Nawet Ukraińcy mają go dość. Nie polecam tej firmy !

Sport
@Spedytor

Magda , tępa dzida bez sensu piszesz nie znając tematu Dorównaj wiedza do minimalnego poziomu chyba ze to za wysoko dla Ciebie ;)

Madzia
@Sport

I sami widzicie jakim językiem posługują się ludzie trans Cargo. Darujcie sobie te firmę. Jest dużo dobrych firm gdzie ludzie są na prawdę na poziome. Niestety pracując dla nich taki język i takie zachowanie to codzienność. To bardzo dobry przykład kory mówi aby ich omijać. Odradzam te firmę Ps. Ten człowiek który to pisze jest wyznaczonym przestrzenią i ma za zadanie poprawić wizerunek firmy. To Typowe dla nich.

niezadowolony

Dniówka 280( podstawa i wiadomo do kogo kieszeni idzie reszta diety). Nie mam mowy o jakieś podwyżce. Są jakieś premie których na koncie nie widać. Każą Ci kartę na weekendy wyciągać z tacho! oraz wpisy robić na 4h przed rozpoczęciem pracy a nie faktycznie ile jechałeś busem. Dają do podpisania dokumenty którymi się zabezpieczają w razie kar żeby tylko kierowca odpowiadał inaczej nie jedziesz. Tak właśnie (usunięte przez administratora) się kierowców.

Damian
@niezadowolony

Oj płacz i płacz a może tak lepiej do pracy się zabrać zamiast skomlec ? Urząd miast później urząd skarbowy jedna pieczątka Ibizy będziesz panie właścicielem firmy i pokaz wtedy sąsiadowi co potrafisz

Co jaki okres czasu w Trans-Cargo sp.j. można ubiegać się o podwyżkę?

Hugo

Nie ma czegoś takiego , stawki są ustalane wg systemów jazdy plus dodatki za godziny jazdy i premie

Krzysiek

Podwójne obsady jeżdżą?

maciej

Ciekawe kiedy zaplaci.

Maciej
@maciej

Nie kłam , wczoraj 10ty i dostałem kasę zobacz kto się podłączył do twojego konta heheh

maciej

Ja nie dostalem.

Henryk
@maciej

Noe dostałeś kasy na konto ?

Stary

Ty głupek jesteś jakie karty kilkakrotnie pytałem monisi i co lipa ty a (usunięte przez administratora) mi wylizesz co taki lizus jesteś

Zorro

Start -Karty multisporta są dostępne w firmie , kto chce korzysta Trza tylko d upe ruszyć do biura a nie zrzędzić w kabinie i bredzić jak to złe w firmie , złe to idź do innego przewoźnika gdzie kolorowymi pieniędzmi Ci zapłacą Jako jedna z niewielu nie zwalnia kierowców a wręcz zatrudnia nowych wiec o czymś to świadczy Pozrowionia dla prawdziwych kierowców z tC :)

Stary

O czym piszesz jaka karta Grzesiu patrzy jak tu wydymac kierowcę nawet na 5 żyła a dopiero jak miałby zasponsorowac co kkolwiek dla kierowcy to prędzej jaja by sobie ogłosił

Luki

Zdecydowanie odradzam tej firmy priorytetem dla nich są kierowcy z Ukrainy.na warsztacie mawiają że na polaczków mamy (usunięte przez administratora) Kierownik warsztatu bardzo chamowaty gość. Patrzy tylko jak ci (usunięte przez administratora) za szkodę zrobioną nie z twojej winy. Właśnie to on ma takie podejście do polskich kierowców. Stałe trasy robią Ukraińcy a Polacy nowe skurwiałe punkty do który trudno dojechać z zakazami.za każde uszkodzenie w aucie płacisz i to po stawkach z serwisu każda drobna ryska nawet przecięcie plandeki na parkingu pokrywasz ze swoich auta zostawiają na parkingach w Niemczech i do aut dojeżdżasz busem z firmy wyjazd z firmy o 4:00 rano. Jadąc do swojego auta w busie spędzasz około 7,8 godzin nim dojedziesz do swojego auta następnie robisz krótką pauzę I robisz swoją trasę.z Niemiec zwożą cię busem też na bazę i to się zdarza że w busie spędzasz nawet i 16 godzin bo po drodze czekasz na innych kierowców owszem kasa na czas ale nie warta tego co się poświęca dla firmy dodatkowo ciągłość ściganie za spalanie

Maciej
@Luki

Piszesz o długim czasie pracy. W samochodach są zainstalowane tachografy, więc grafik pracy powinien być przestrzegany. Jakie wynagrodzenie oferuje pracodawca i czy nadgodziny są ekstra płatne?

Luki
@Maciej

Tak są tachografy ale rozpoczęcie każą ci robić 2h. Przed ruszeniem . Kasa to obiecują a w rzeczywistości to jest 220dniowki. I składki od najniższej .

@maciej-oszust
@Maciej

Nie kłam chłopie , za dzień jest 280 pln i dodatkowo premia za on i premia 500 nie trudna do zdobycia , busme jedzie się ok 5-6 godz Berlin lu Dresden Trasy stałe nie max dwa miejsca rozładunku . Napisz coś ciekawego i prawdziwego zamiast pomawiać i siać zament , f u ck News

Sebastian

Witam pracuję w tej firmie niespełna dwa miesiące i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dodam tylko, że dojeżdżam do pracy ponad 350 km.

Czy zatrudniają bez doświadczenia .Czy sam w trasę od razu jedziesz.Jak to wygląda

ato tak
@Marcin

a to wygląda tak ze jedziesz w trase z kimś potem wracasz a gdy jedziesz sam i ryske zrobi kolega z ukrainy to jemu sie nie obrywa bo ich jest wiecej jak was i ty placisz za niego a on ma prawo sobie niezdarzyc na zaladunek czy rozladunek bo to sa klecy kierowcy dlatego ty dobry polak (usunięte przez administratora) musisz to nadrobic taka polityka made in upa and poland

szybki

jak w tc

Box
@szybki

Spoko , jak ktoś nie jest leniwy to gra , jest co robić i kasa na czas , widziałem Nowe systemy dziś i są ok najważniejsze ze terminowo i nie ma co narzekać , pewnie zawsze może być lepiej

Greg

Czy firma zatrudnia podwójne obsady? Jak wygląda wynagrodzenie? I ile w trasie ile w domu?

Kierowca

Nie polecam tej firmy spedytorzy bez doswiaczenia to tak jak z swinka ani morska ani swinka moze tam troszke znaja sie na sprzedaży przypalonych hamburgerow

Magda

Nie wiecie czy nie szukają może kogoś do biura ? Jakie zarobki?

Bimi
@Magda

Ostatnio był wakat z j niemieckim

Jak długo czekaliście na odzew z Trans-Cargo sp.j.? Oddzwaniają zawsze?

Jako

Biuro czy kierowca ?

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k - Oleśnica

• Jak się pracuje w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Kandydaci do pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k
2.9/5 Na podstawie 139 ocen.

Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k